Pierwsza oficjalna walka MMA - kobieta vs mężczyzna

Recha

Jungle Fight
Bantamweight
20 Grudnia w Brazylii na gali Shooto Brasil 45 ma dojść do pierwszej oficjalnej walki mężczyzny z kobietą.http://forums.sherdog.com/forums/f61/shotoo-brasil-will-feature-first-ever-woman-vs-man-fight-mma-2630733/co o takie walce sądzicie?
 

Calo

WSOF
Bantamweight
Niedoszła rywalka Karoliny, Jasminka Cive, walczyła z mężczyzną na gali amatorskiej, więc mógłbyś dopisać że pierwszej profesjonalnej (chbya że też jest to amatorska)
 

Bolt

Bellator
Welterweight
Liczę, że będzie to przełom, który utworzy drogę do starcia Rondzia vs Cain.
 

Calo

WSOF
Bantamweight
Walki kobiet też tak zaczynały, najpierw szokujący news, a teraz Ju Ef Si.UFC 190 - Barao vs Rousey . Champion vs Champion. :-)Recha, jeśli więc nie jest profesjonalna to na pewno nie jest pierwsza w historii, bo takie amatorskie starcia już się odbywały.
 

Maciej Szumowski

M-1 Global
Heavyweight
A Fallon Fox - zapomnieliście?Kobiety potrafią pokonać mężczyzn, co udowodniła Ashlee Evans-Smith na CFA 12, gdzie wygrała z liskiem. :)
 

Halny

KSW
Light Heavyweight
Wreszcie będzie można zaspokoić ciekawość oglądając Cris Cyborg z facetem.Cyborg vs Aldo.
 

HeLLRaiseRR666

Bellator
Lightweight
Random-Funny-Photos-Part-123_32.jpg
 

midern

KSW
Heavyweight
Nawet nie myślałem, że ktoś może wymyśleć walkę facet-kobieta na zawodowej gali, a to już się dzieje. Zdecydowane NIE!
 

JaPA

Legacy FC
Light Heavyweight
Ale pojebany pomysł! Czekam na walkę człowiek vs goryl lub niedźwiedź w kategorii open.
 

NAK

Jungle Fight
Lightweight
Ja z szalonych pomysłów, inspirując się tekkenem proponowałbym 2 vs 2, tj. gdy 1 nie może juz walczyć to wchodzi 2 i dalej ma szansę pokonać 2 pozostałych :d Nie wiem czy w Rosji już czegoś podobnego nie wymyślili bo jakos tak mi się kojarzy :)
 

Recha

Jungle Fight
Bantamweight
W Rosji był taki program tv że grupa gości biła się na zasadzie każdy na każdego - wyglądało to jak kibicowska ustawka. Film widziałem na youtubie ale nie pamiętam adresu
 

Widder

Maximum FC
Bantamweight
skoro taka walka była juz w boksie to w mma było tylko kwestią czasu. Taka walka dobrze sie sprzeda, pomijam tutaj czy ma ona sens ze sportowego punktu widzenia.
 

MegasamoaN

Bellator
Bantamweight
Dajcie spokój z takimi freakfightami.Ja wojego czasu jak przeglądałem niedoszłe rywalki Karoliny na sherdogu, Jasminkę, Bec Hyatt itd przechodziłem poprzez kolejne nazwiska dalej i dalej i nagle zorientowałem się nie wiem kiedy ze jestem na profilach męskich zawodników, więc nie wiem nawet gdzie ale któaś już kiedyś musiałą gdzieś tam podobny pojedynek najwyrażniej stoczyć albo nie wiem jak to się stało :-)
 

Suchar

Maximum FC
Lightweight
Człowiek vs niedźwiedź? Hmm, to już gdzieś było. Dość dawno temu. Kto wie, może to właśnie do tego dążą freaki? Organizatorzy serwują nam coraz to dziwniejsze walki, żeby jakoś przyciągnąć zainteresowanie. Mało to filmów i książek to przewidziało? Powrót do czasów rzymskiego koloseum, tryskająca krew ku uciesze gawiedzi.Ale teraz poleciałem sci-fi :-)
 

kamerling

WSOF
Lightweight
A jak jakiś czas temu pisano Pawłowi o tym, aby zrobił Marcin Najman versus Iwona Guzowska na zasadach MMA, w main evencie gali MMA Attack, to on nie chciał. A to byłby strzał w dziesiątkę. :-):-)
 

ziggy123

BAMMA
Featherweight
Meh, pewnie to tylko chwyt marketingowy, a walka się nie odbędzie. Sam fakt że o tym gadamy potwierdza jego skuteczność :) Wiadomo jak by się skończyła taka walka, chyba żeby wystawili totalnego żula.
 

Recha

Jungle Fight
Bantamweight
Ona ma rekord 0-0 a on 0-1 z tego co sprawdzałem.http://www.sherdog.com/fighter/Juliana-Velasquez-153657http://www.sherdog.com/fighter/Emerson-Falcao-132745Jaki poziom reprezentują trudno powiedzieć. Ale wynik raczej można z góry przewidzieć.
 
Top