Piłka nożna

Kraver

WSOF
Bantamweight
Chcesz powiedzieć, że powinni grać w Pucharze Narodów Afryki? :deniro:
1634071739101.png
 

rash

PRIDE FC
Welterweight
O ile 90% zgrupowań na repre jest bezbarwna pod względem tego jakie serwują nam mecze, bo zazwyczaj są to grubi faworyci kontra słabeusze albo przeciętniacy. Tak ostatni tydzień grania eliminacji w Europie to Portugalia - Serbia, Hiszpania - Szwecja, Włochy - Szwajcaria, Holandia - Norwegia, Chorwacja - Rosja. Wszystkie te mecze będą decydować o bezpośrednim awansie lub barażach biorących w nich udział zespołów. :antonio:
 

HubiSSJ3

UFC
Heavyweight
Póki co to mamy kurwa baraże, które też trzeba przejść.

Daj spokój, co to dla nas baraże.
Przecież tam możemy trafić tylko na takich przeciętniaków jak Serbia, Ukraina, Szwajcaria czy Hiszpania. Ewentualnie ogórki z Chorwacji czy Czech. I to tylko dwójka z tych rywali, bo przecież będzie trzeba grać w dwóch etapach. Awans pewny.

:mamed:
 

HubiSSJ3

UFC
Heavyweight
Sześć drużyn które uzyskały najlepsze wyniki w eliminacjach będzie rozstawionych, przy czym kolejność rozstawienia w drabince pucharowej będzie losowa. Do nich zostaną dolosowane pozostałe zespoły z dwunastki. W ten sposób wyznaczone zostaną pary pierwszej rundy oraz możliwe pary drugiej rundy. W każdej rundzie o zwycięstwie zadecyduje tylko jeden mecz. W pierwszej rundzie będzie on rozegrany na terenie drużyny rozstawionej, a w drugiej rundzie miejsca spotkań zostaną wylosowane.

Tak więc w wyniku rozstawienia i losowań powstaną trzy grupy po cztery zespoły tworzące trzy ścieżki dojścia do turnieju finałowego w Katarze. W każdej grupie odbędą się dwa mecze półfinałowe (pierwszej rundy) i jeden mecz finałowy (drugiej rundy). Mecze półfinałowe odbędą się 24-25 marca, a mecze finałowe 28-29 marca 2022 roku.


Nie wiem co oni kurwa wymyślili, to nie ma rąk i nóg ale tak jest. Nie wiem czy w końcu to mają być playoffy same czy jednak te grupy :confused:
 

Boomster

EFC Africa
Middleweight
IMG_20211015_075520.jpg

Aktualna tabela barażowa. Trzeba dojechać Węgrów u siebie żeby zostać w strefie rozstawionej dzięki czemu mamy mecz na narodowym z teoretycznie słabszą drużyną. W drugiej rundzie już klasycznie: Sousa ufam Tobie.
 
Top