Piłka Nożna ( typowanie )

Ramp4ge

Shark Fights
Heavyweight
Otóż przeglądając pewne forum tematyczne znalazłem grę podobną do tej, którą tutaj organizuje nijaki Kaczor ( wiem kto wygra na 100 % ) . Tylko, że chodzi o typy piłkarskie . Nie trzeba podawać wyniku, strzelców, kartek ( to wgl głupota ) itp . Chodzi po prostu o wytypowanie zwycięzcy . Oto regulamin :

1. Typować może każdy, bez wyjątków i podziałów .

2. Typujemy tylko zwyzięzcę, wyniku nie dopisujemy .

3 . Musisz przynajmniej w jednym, krótkim zdaniu uzasadnić swój wybór .

4. Nie typujemy ze spontana ( chodzi mi o to, że ja wypisuje mecze do typowania [ będą to tylko Puchary europejskie ] i tylko te, które ja wypiszę można typować ) .

5. System karny jest identyczny jak w grze Kaczora --> http://cohones.mmarocks.pl/topic/wiem-kto-wygra-na-100-gra . Czyli za 1 pomyłkę przywdziewa się awatar losera, a za 5 pomyłek przywdziewa awatar mega losera ( pomyłki są liczone TYLKO w tym temacie . tzn . pomyłki w grze Kaczki się nie liczą :-) )

6. Typujemy MAKSYMALNIE 3 mecze . To znaczy, że ja wypisuję całą kolejkę i wy sobie wybieracie 3 mecze i obstawiacie .

7. Nie można typować drużyn, które mają przewagę 5:1 u bukmacherów .

8 . Nie ma nagrody, gramy dla siebie :-)

Proponuję zatem zacząć od nadchodzącej kolejki eliminacji Ligi Mistrzów ( za jakiś czas dopiszę Lige Europejską )

Wtorek :

APOEL Nikozja - Wisła Kraków

KRC Genk - Maccabi Hajfa

Malmoe - Dinamo Zagrzeb

Villareal - Odense BK

FC Zurich - Bayern Monachium :-)

Środa :

Viktoria Pilzno - FC Kopenhaga

Sturm Graz - BATE Borysów

Benfica Lizbona - Twente Enschede

Udinese Calcio - Arsenal Londyn

Rubin Kazań - Olympique Lyon


Miłej gry ! : )
 
Kolega kolegi, gdybym interesował się piłką nożną to czytałbym inne forum. :-)
 
Jak tak dalej pójdzie to to forum zacznie przypominać wp, a nie stronę poświęconą MMA. Może założy ktoś temat odnosnie typowania zwycięzcy następnej edycji tańca z gwiazdami( nie wiem czy będzie następna, nie oglądam, nie obchodzi mnie to).



PS. To co robi kokos przynajmniej dotyczy MMA...
 
@powaga - Zauważ, że to jest zabawa i gra forumowa . Na różnych forach ( nie poświęconych piłce ) są takie rzeczy . Jeśli Ci się nie podoba to nie zaglądaj, to ma być tylko zabawa, w której ktoś może się sprawdzić jako bukmacher : )


PS . Jeśli redakcja uważa ten temat za głupi i zbędny, prosze go zamknąć .
 
Rozumiem jaka to jest zabawa, jednak uważam że taka zabawa "bardzo średnio" tu pasuje, co wyraźiłem w swoim poprzednim komentarzu. Napisałeś:
Otóż przeglądając pewne forum tematyczne znalazłem grę podobną do tej, którą tutaj organizuje nijaki Kaczor ( wiem kto wygra na 100 % ) . Tylko, że chodzi o typy piłkarskie .
Może po prostu wystarczyło podać linka do tej gry i kto by chciał to by zajrzał.
Już więcej nie będę tutaj pisał.
 
Plagiat!



kacza-opi_hwxsaqn.gif




:-)
 
Kaczor - Nie plagiat, nie plagiat tylko inna wersja ; ) . No dobra, zabawa się nie sprawdziła więc temat można śmiało zamknąć . Pozdro :-)
 
Back
Top