Piękno KSW 24

Oprócz sklejenia walk z ipli (czy tam czego innego) i dodania muzyki to ten filmik nie wnosi nic ciekawego...

Edit:
No to było nazwać temat "Skrót walk z KSW 24 z dodaną muzyką" :)
 
Od spuszczania się nad zajebistością KSW macie swoje forum, tutaj nie każdy dostaje erekcji na dźwięk wymiawiania tychże liter. Nie dziw się więc że reakcja jest taka a nie inna. Fakt jest taki że przez wielu ta gala zostanie zapamiętana przez liczne kopnięcia w torby i kontrowersyjne przywalenie z dyńki Kornikowi.
 
Mahonekk Ty masz za to wielbienie KSW płacone, czy robisz to szczerze? Pytam poważnie :).
 
wtf-is-this-shit.jpg
 
Kopniecia w jajca moglbys sobie darowac.:-)



Co do tytułu to zazdroszcze entuzjazmu albo dilera.
 
Jak dla mnie tragiczne, ale nie martw się, mój pierwszy "hl" był takim gównem, że skasowałem go po godzinie i do tej pory czuję wstyd i zażenowanie na samą myśł :-)
W ogóle to Logan ma rację, ja osobiście omijam wszelkie materiały z KSW szerokim łukiem, bo mnie po prostu nie interesują.
 
Wiedziałem kto założył temat zanim wszedłem. :-)



Piękno King of the Cage również bym zobaczył.
 
Ty na serio z tym ,,z miłości do KSW" :-) . Filmik spoko, nie mam nic przeciwko żebyś takie coś wrzucał , ale te dopiski o miłości i pieknie są śmieszne , brzmisz gorzej niż Waluś w swoich postach o Overeemie
 
Prawie całość filmu to są po prostu wklejone powtórki najciekawszych momentów pokazane przez realizatora, zero jakiejkolwiek edycji.. Muzyka cały czas dynamit (szczegół, że zapętliłeś te kilkanaście sekund i puściłeś to przez ponad 7 minut) a obraz cały czas prawie slow motion mogłeś trochę się bardziej pobawić i postarać, jak już chciałeś pokazać to "piękno" KSW. Film można by spokojnie skrócić do 2-3 minut i pokazać wszystko co tu było tylko dużo dynamiczniej i ciekawiej. Ale fajnie, że chociaż masz zajawkę na takie coś, działaj dalej i obejrzyj kilka tutoriali przed kolejną produkcją i co najważniejsze, uruchom wyobraźnię, poedytuj trochę pokaż swoją wizję nie wklejaj gotowca. :) Pozdro!!
 
mahonek ja Cię podziwiam. Serio i bez złośliwości. Masz tyle wokół dobrego MMA a Ty podziwiasz KSW.. Chłopie jak Ty to robisz?



Znasz się chyba troche na tym sporcie, więc skąd to ubóstwianie festyniarstwa? Pooglądaj sobie UFC, stary Pride czy chociażby Bellatora bo dopiero tam zobaczysz faktyczny stan MMA.:-)
 
w sumie za młodzieniaszka to podziwiałem piękno nba:-) jakąś fazę trzeba mieć, ksw nie jest złe tylko za mało tego i mnie to jara zdecydowanie mniej jak mahonka
 
malinowsky



Przecież to nic trudnego i odpowiedź jest bardzo prosta. Po prostu w KSW walczą Polak vs Zagraniczni - prawie zawsze. Tak samo się trzęse przy KSW jak i przy walce Polaków w UFC ale inni już mnie mniej interesuą chodź i tak oglądam czy to właśnie UFC czy Bellatora. No jeszcze jakieś tam ciarki są jak walczy Jones, Overeem, Machida, Sonnen KSW dobrze przedstawia i przybliża nam zawodników,opakowywuje dlatego też ich walki dają mi najwięcej emocji z resztą od KSW tak naprawdę wiem co to MMA , jakoś od 10 lub 11 gali zacząłem oglądać na Polsacie Sport. Mam taki do tego sentyment jak Wy do Pride czy tam UFC :)



I nie rozumiem dlaczego nazywacie to festynem skoro jest to gala MMA ze znakomitą oprawą co jest dla mnie niesamowite oglądająć to :) Mam na to zajawke po prostu.



Anzor,Mamed,Janek,Materla,Kornik itd itd to dla was celebryci ,że nazywacie to festynem?
 
mahonek, z czasem zrozumiesz, że niezawsze kolorowy film jest lepszy od czarno-bialego : D
 
Nie sądze. Bo oglądam na bieżąco gale UFC i Bellatora i tych emocji nie ma :P
 
Back
Top