1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Pięcio milliardowy powód dla którego Alvarez powinien zostać w Bellatorze.

Discussion in 'Forum MMA' started by Ocipiales..., Jan 26, 2013.

1. Ocipiales...

Ocipiales... BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    829
    Zdobyte Lajki:
    14
    Punkty:
    1,790

• Nie zapomnijcie także o tym, każdy wypowiada się o Bellatorze jak o jakiejś małej biednej grupie promotorskiej. Viacom włada pier***nym Bellatorem. Viacom dowodzi całym tym gównem. Bellator jaki znaliście nie istnieje. Viacom siedzi na pięciu miliardach dolarów gotówki. Pięć miliardów dolarów gotówki. Zapłaćcie dzieciakowi. Zapłaćcie dzieciakowi dokładnie tyle ile my mu zaoferowaliśmy, a zasłużyliście na to by mieć go u siebie. Wiesz co mam na myśli? Nie rozmawiamy o jakiejś tam biednej grupie promotorskiej, oh biedny mały Bellator i wielkie złe UFC. Viacom! My nie siedzimy na pięciu miliardach gotówki, oni siedzą. Oni mogą dzieciakowi zapłacić. Niech zapłacą. •

Tłumaczenie własne, wybaczcie wszelkie błędy, tłumaczyłem z nudów, nie za pieniądze :P

Źródło:

http://www.bjpenn.com/dana-white-gives-5-billion-reasons-why-eddie-alvarez-may-stay-with-bellator-ufc-news/

2. Anonymous

Anonymous NoLife FC

Komentarze:
    37,710
    Zdobyte Lajki:
    34,065
    Punkty:
    3,790
    Czyżby Danka czuł oddech na plecach...?

3. Ocipiales...

Ocipiales... BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    829
    Zdobyte Lajki:
    14
    Punkty:
    1,790
    Wydaje mi się że w tej wypowiedzi chodzi raczej o to że jak mają za plecami ludzi z takimi zasobami finansowymi, to zamiast ciągać Alvareza po sądach, molgiby załatwić tą sprawę w prosty sposób. Płacąc mu tyle ile trzeba.

4. Anonymous

Anonymous NoLife FC

Komentarze:
    37,710
    Zdobyte Lajki:
    34,065
    Punkty:
    3,790
    No tak. Ale z jednej strony Danka się wkurza bo nie poszło po jego myśli (nie ma Alvareza), a a drugiej strony

czyli czuje ten oddech....zielony oddech:-)

5. Ocipiales...

Ocipiales... BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    829
    Zdobyte Lajki:
    14
    Punkty:
    1,790
    Prędzej sarkazm. A poza tym to po myśli Dany było mieć Alvareza? Bo z tego co pamiętam on delikatnie mówiąc raczej dłuuuuuugi czas miał go w dupie. Ostatnio stało się o nim głośniej, więc Dana się wypowiada, ale nie zauważyłem w nim jakiejś przesadnej frustracji z tego powodu że nie mogą ściągnąc Alvareza. Właściwie nawet w tej wypowiedzi powyżej pozostaje obojętny. Skoro mają takie zasoby, to niech wyrównają ofertę UFC i niech mu zapłacą tyle ile powinni. To raczej stwierdzenie "skoro was stać, to przebijcie moją ofertę"

6. Anonymous

Anonymous NoLife FC

Komentarze:
    37,710
    Zdobyte Lajki:
    34,065
    Punkty:
    3,790
    Może i tak. Ale Danka ma ogólei wdupie wszystkich poza UFC

Share This Page