Pełny skład reprezentacji polski na IFF.

Jakub Bijan

UFC
Middleweight
Cohones
MMARocks

Na stronie organizacji pojawiła się informacja o pełnym składzie reprezentacji Polski na zbliżającym się IFF: Odwieczna walka. Poniżej przedstawiciele Polski w poszczególnych kategoriach wagowych:

- do 70kg – Maciej Polok (MMA 3-0, 4 w Rankingu PL), oraz Marcin Held (MMA 9-1, 3 w Rankingu PL)

- do 77kg – Kerim Abzailov (MMA 5-2, 3 w Rankingu PL)

- do 84kg – Mateusz Teodorczuk (MMA 2-1)

- do 93kg – Michał Fijałka (MMA 6-1, 2 w Rankingu PL)

- plus 93kg – Karol Celiński (MMA 3-3)

Jako ostatni do grona wybrańców dołącza czołowy półciężki w naszym kraju – Michał Fijałka!
Oprócz tego poznaliśmy pierwszy pojedynek „Polska – Niemcy”,
w przeciwległych narożnikach staną  Karol Celiński i Janosch Stefan (MMA 2-0).

Pełny skład reprezentacji polski na IFF.

Garfield_70ccm

BAMMA
Welterweight
Sztanga walczY !!! WAR ,kozacki skład , mam nadzieję że będzie gdzieś transmisja, jestem pozytywnie zaskoczony taką obsadą czekam na Niemców!!

Sajd

Ground Game
Mają sztangę! Mega :D
I co jest jeszcze lepsze to transmisja na OS.
Ciekaw jestem kogo dadzą Michałowi :)

emcess

Jungle Fight
Middleweight
noo, sklad rzeczywiscie kozacki
icon_smile.gif
mam nadzieje, ze jakis stream bedzie w necie.

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Karol Celinski bedzie mial naprawde ciezka przeprawe. Stefan to bardzo mocny sambista i obiecujacy niemiecki ciezki. Problemy mozemy miec rowniez w MW oraz w WW, bo jakos Abzailow mi sie wydaje mocno chimeryczny.

Co do reszty przeciwnikow to dla Fijalki bedzie ciezko znalezc kogos na poziomie, chyba, ze Martin Zawada. Podobnie z waga lekka

Yagiel

UFC
Lightweight
Pierwsza edycja i od razu walą z głównej rury ;] IFF i Iron Fist stają się dużą konkurencją dla BOTE i KSW ! oby tak dalej
icon_smile.gif

lukanr

Oplot Challenge
Welterweight
jak się nie wysypią nazwiska to będzie kozacko. nie ma co marnować czasu trzeba klepać bilety !!

BlackStar

BAMMA
Lightweight
chłopaki Orange Sport jest jednym ze sponsorów, więc napewno gala będzie transmitowana:) i zapewne dzięki temu IFF rusza z takim hukiem:)

Massimo86

Shark Fights
Lightweight
Nie no szacunek za skład z polskiej strony. I taka gala przyciągnie kibiców na widownię i ewentualnie przed tv. Ciekaw jestem obsady niemieckiej…

AMRAS

Brutaal
Light Heavyweight
4-2 oczywiscie …

bo jest 4 mocnych faworytow u nas a watpie ze Niemcy znajda lepszych
icon_wink.gif

Sajd

Ground Game
No napewno. W zajawkach na najbliższy okres było "MMA: Polska vs. Niemcy", jakieś tam skróty z treningu Helda, Poloka, więc raczej będzie. Jak coś mam stream, pisać na maila :)

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Trzech wygranych jestem praktycznie pewien (Polok, Held, Fijalka), co do reszty moze byc roznie. Duzo zalezy od match-upow.