Paweł Nastula vs. James Thompson na KSW 22! - plotka

Mam nadzieje, ze to sie nie sprawdzi, bo dla Thomsona biletu nie kupilem. Popieram zakladanie nowych tematow. Niektorym moze ciezko to sobie wyobrazic, ale nie kazdy siedzi 20h na cohones i przeglada wszystkie posty z "newsy mma userow". Ogolnie wkurwiajace jest to, ze zwykly szary forumowicz czuje sie Panem i decyduje co zamykac, a co nie.
 
No dokłądnie, gdybyśmy nie chcieli takich tematów to byśmy je zamykali. Poza tym jeśli chodzi o przeciwnika Pawła to jest niezła zmowa milczenia , więc na tą chwilę nie możemy wykluczyć Jamesa z gry.
 
Nie zdziwiłbym się gdyby to był James. I w sumie też bym się nie zmartwił. Fajnie byłoby zobaczyć Nastka na tle Jamesa, może mielibyśmy jakieś realne pojęcie jak jego forma.
 
Również bym sie nie zdzwił jakby to było takie zestawienie, Nastula przez Poddanie.
 
@Wujek
Nie mogę napisać więcej, niż napisali powyżej inni użytkownicy. Wyluzuj. To tylko forum. Ni chcesz spamu, czytaj gazety :) Ktoś pewnie usłyszał coś na treningu i się zajarał, poleciał do domu i wklepał na Cohones. Każdy kto to czyta, potrafi się domyśleć, że należy to traktować z dystansem. Po co ta krucjata?
Tematu o przeciwniku Pawła nie było i najwyraźniej brakowało.
 
Wujek jeszcze jakiś czas bedzie miał lekkie skrzywienie. do czasu aż zapomni, że zdał już blachę ;-) <ŻART>







Też gdzieś pisałem,że niektórzy chyba chcieliby by wszystko było w 1 , góra 2 tematach: Spam- HP, mma - Newsy userów
 
Tweet od Jamesa: moje pytanie:James is it true that your next fight is with Pawel Nastula on KSW 22?



Nope been contacted & I put them on to my agent but I haven't heard anything yet
 
Moje pytanie do Jamesa: I heard, U will be fighting against Nastula on KSW 22, won't you?



DVD: It's fucking joke! Dude, improve your english first.








Także nie wiem
 
jebanka2000

James był / jest brany pod uwagę jako przeciwnik Pawła Nastuli co sam potwierdził na Twitterze
James Thompson • @JColossus
I've been contact by Nastula agent about fighting him. I put him in touch with manager but haven't heard anything #YET
Ale tak jak mówił Wojek jest to mimo wszystko mało prawdopobne

Pzdr i więcej luzu
 
Po co ta spina... Jeśli jesteście aż tak pewni, że ten temat to zwykły żart i spam, to po co tu piszecie i po co się spinacie? Główny bohater tego tematu czyli Thompson nie zaprzeczył co widzicie w jego twitt'ach...
 
Jebaka, bronson



Ogarnijcie bajerkę panowie. Weekend się zaczyna, lepiej sobie zaplanujcie wieczór.
 
Back
Top