Paul Daley i Kazuo Misaki w marcu w Strikeforce

Euredyta

Oplot Challenge
Lightweight
paul-daley.jpg


Paul Daley jest na drodze do powrotu do Strikeforce po niespełna roku przerwy. Jego następna walka odbędzie się w marcu w Ohio i będzie to pierwsza walka od lipca zeszłego roku, kiedy przegrał przez decyzję z niepokonanym zapaśnikiem Tyronem Woodley • em.

Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem walki Paul Daley (29-11-2), zawodnik wagi półśredniej zmierzy się z weteranem Pride/SRC Kazuo Misaki. Walka odbędzie się na gali Strikeforce: Brnett vs. Cormier w której zestawione są także pojedynki KJ Noons vs. Josh Thomson oraz Miesha Tate vs. Ronda Rousey.

Dana White powiedział, że Daley mógłby ostatecznie wrócić do UFC.

Kazuo Misaki posiada rekord(24-11-2) i ma za sobą jedną walkę w Strikeforce w 2008 roku, którą wygrał pokonując przez TKO Joe Riggsa. Obecnie jest na dobrej drodze z dwoma wygranymi walkami przez TKO.
W podobnej sytuacji jest także • Semtex • ze swoimi dwiema wygranymi walkami z Jordanem Radev • em i Luigi Fioravanti. Większość jego zwycięstw było wynikiem bardzo dobrej pracy w stójce co skutkowało wieloma wygranymi przez TKO z Duane • m Ludwig • iem oraz Martinem Kampmannem.

Strikeforce ujawniło, że 3 marca na tej samej gali odbędzie się także pojedynek kobiet w wadze koguciej między Sarah Kaufman i Alexis Davis.
 
To wujek ci przypomni ;phttp://cohones.mmarocks.pl/topic/marcowe-strikeforce-oficjalnie-bez-walki-cormier-vs-barnett
 
chłopie, odstaw ten alkohol metylowy :)A co do tej walki to zapowiada się bardzo emocjonująco
 
Back
Top