Płace KSW 16

Mamed z Pudzianem powinni się zamienić. Khalidov już wyrobił sobie markę i nie potrzebuje do tego Pudzilli
 
gdyby nie Pudzian pozostali zawodnicy mieli by 50% tego co teraz, albo nic. to Pudzian i Najman wypromowali pozostalych. wypromowali do pewnego stopnia. mysle, ze Mamed ma juz szczyt popularnosci. wiecej sie nie da. ogolnie bez Pudziana niestety wracaja na Torwar, w sumie jak teraz na 17 nie dadza Najmana (o czym sie mowilo juz przed 16) to beda problemy z zapelnieniem wiekszej hali. KSW wie doskonale, ze Pudzian ich ciagnie, i jak zacznie zbierac baty, ta sila przyciagajaca sie zmniejsza, wiec nie beda placic takiemu Gorskiemu teraz 10 000, jak i tak beda za jakisz czas miec mniejsze dochody. przeciez nie beda dawac podwyzek, jak i tak pozniej beda musieli im obcinac. Pudziek z tymi swoimi amatorskimi przygotowaniami tak chcial zaoszczedzic sobie, a jak bedzie teraz negocjowal to juz zejdzie z tonu. nie dlugo bedzia mial tyle co Mamed. 1 obalenie, kilka ciosow, i juz przestaje walczyc. ile mozna za takie cos placic :(
 
Jeśli Najman miałby wystąpić na KSW 17, to może taka mała konfrontacja Pudziana vs Najmana?
Konkretnie - wejdzie taki Najman po walce Pudziana czy coś, narobi trochę szumu, że chce rewanżu, jakiś staredown i od razu publika wzrośnie :)
Nawet nie musi do tego rewanżu dojść, taki mały myk marketingowy, ot co.
 
KSW zawsze moze wrocic do Polsatu Sport. I tak bedzie predzej, czy pozniej wedlug wielu osob.
 
naszym piłkarzom tyle siana dają a nic nie grają jebane nieroby


Tak i nie - tak, bo faktycznie sa przeplaceni w stosunku do umiejetnosci/wkladanego wysilku, nie bo pensje w polskiej ektraklasie sa lata swietlne za reszta Europy - a jesli te dane sa prawdziwe, to zarobki z KSW mozna porownywac z nizszymi pensjami w UFC (tj. w przypadku najlepszych w KSW oczywiscie).
 
Jorge Santiago dostal 70 000 bonusa za walke wieczoru. Podejżewam, że razem z podstawą będzie ok. 100 000. Czyli suma o której



Mamed moze tylko pomarzyc na KSW. Choc z drugiej strony Jorge to chyba tam dlugo nie zawita, nie ten poziom chyba.
 
Bonus za nokaut wieczoru dostał Stann. Za przegraną przed czasem Santiago nie dostał kasy za bonus.
 
travis-browne-4.jpg




LAS VEGAS • Travis Browne, Gleison Tibau, Brian Stann and Jorge Santiago each earned $70,000 "Fight Night" bonuses for their performances at Saturday's "UFC 130: Rampage vs. Hamill" event.


Browne earned the night's "Knockout of the Night" award, Tibau picked up the "Submission of the Night" bonus, and Stann and Santiago took home "Fight of the Night" honors.
 
Mój błąd. Przeczytałem, że Santiago dostał nagrodę za nokaut, a nie walkę wieczoru.
 
no to jest ten caly urok UFC. gosc walczyl u nich kilka lat temu. i za 3 walki dostal lacznie 12 000$, jedna tylko wygral. a tutaj dostal wpiernicz az milo, i skasowal 70 000 $ samego bonusu! nawet jak zwolnia, to moze byc zadowolony. no ale pewnie jeszcze mu dadza walke jakas.
 
@up



Czemu mieliby zwolnić Santiago po jednej walce? Dostał Stann'a , przyszłą czołówkę UFC w MW. Dostał po mordzie, to chociaz będzie miał za co ją zrekonstruować :D


PS: Może i Mamed na KSW może pomarzyć o takich zarobkach,m ale jakby był w UFC i ujebał komuś łeb latającą gilotyną, to raczej bonusa by zgarnął :)
 
jakby tak zwolnili Jorge to walka Mamed vs Santiago 3 stałaby się realna (tak tylko sobie marzę)
 
Moja wiedza nie jest zbyt obszerna i mam nadzieje ze nie walne jakiegos klopsa, ale tak sobie myslalem o podrozy Mameda za ocean. Nie wiadomo co z tego wyjdzie, jednak jak wiadomo najprawdopodobniejszy bylby bellator, ja zas sie zastanawiam (oczywiscie to tylko takie gdybanie) cyz nie lepszy bylby strikeforce. Co prawda oni niby tez sa pod zuffa, ale tam nie ma chyba umowy na wylacznosc wiec raz w roku na ksw moglby Mamed wpadac, a przeciwnikow w swojej wadze mialby tam raczej lepszych niz tych, ktorych mozna sciagac na gale do nas.







Zeby post nie byl w pelni off'em to dodam, ze info o pensjach ciekawe, jednak pudzian za duzo zgarnia :]
 
jakos mi umknelo ;]



mozna prosic link do tematu, a najlepiej strony z poruszana ta kwestia?
 
bellator to powoli manatki zwija. nie wiem, ile ci darczyncy beda w nich wkladac. przeciez ich model sie niesprawdzil, to mozna tylko zakonczyc, by nie tracic. gale, ktore czasami maja problem ze zebraniem 1000 kibicow, a przeciez maja mocne nazwiska nawet. KSW to lepsza organizacja, nawet za czasow bez Pudziana. mowie o zainteresowaniu ludzi, promocji, bron boze nie mowie o poziomie sportowym.
 
Back
Top