Orange Sport odkodowany przez miesiąc

outcast

Maximum FC
Bantamweight
Począwszy od soboty 15 stycznia do wtorku 15 lutego do godz. 6:00, przez cały miesiąc wszyscy klienci telewizji TP będą mogli oglądać kanał Orange Sport. W tym samym okresie, od 15 stycznia do 15 lutego, kanał Orange sport będą mogli bezpłatnie oglądać również posiadacze pakietów CYFRY+ "OPTIMUM" i "OPTIMUM HD".Dla nas jako osób zainteresowanych przede wszystkim MMA oznacza to możliwość obejrzenia powtórki walki Melvina Guillarda z Evanem Dunhamem z UFC Fight for the Troops 2 (retransmisja 23.01) i UFC 126. Będzie też bokserski program Nocny Nokaut z pojedynkiem Petera Manfredo Jr z Danielem Edouardem. Oprócz tego tradycyjnie piłka nożna, piłka ręczna i NBA. Pełna ramówka poniżej.http://www.orange.pl/kid,4000128088,id,4000585911,title,Orange-sport-odkodowany-przez-miesiac,article.html
 

Mort

Żołnierz Chrystusa
Było bodajże mówione, że na Europę, to M-1 rozdziela transmisje? Może jeszcze się dogadają, bo Fedor walczy 12, kto wie? (Pewnie Dyrma) :-)
 

mat

UFC
Light Heavyweight
eee tam, nie mam ani tp ani jakiegos mega pakietu cyfry, wiec pozostaje tomcio
 

Dyrma

BAMMA
Light Heavyweight
Zapewne M1 sprzedało prawa za porządny grosz dla TF1 (Eurosport) na rejon Europy Środkowo-Wschodniej, Bałkanów i Skandynawii i będzie retransmisja z kilkunastogodzinnym poslizgiem na antenie Eurosportu 2.Z tego co wiem to OS w połowie roku planuje sporo zmian, a wszystko warunkuje przetarg na transmisje rozgrywek Ekstraklasy na najbliższe 3 lata.
W razie wygranej NSport część transmisji trafi na OS (TP i ITI wspólnie płacą, choć stroną czynną jest ta druga) to na 90% kanał wylatuje z Cyfry+ do N'ki na wyłączność.
W razie innego wariantu, stacja zmieni profil z kanału premium na basic cable (bez dodatkowych opłat za dostęp), więc tym samym na dystrybucję w sieciach kablowych i innych platformach cyfrowych (na bank w tym roku przestanie być na wyłączność w ofercie Francuskiej platformy)
 
Top