Orange Sport odkodowany przez miesiąc

outcast

Maximum FC
Bantamweight
Począwszy od soboty 15 stycznia do wtorku 15 lutego do godz. 6:00, przez cały miesiąc wszyscy klienci telewizji TP będą mogli oglądać kanał Orange Sport. W tym samym okresie, od 15 stycznia do 15 lutego, kanał Orange sport będą mogli bezpłatnie oglądać również posiadacze pakietów CYFRY+ "OPTIMUM" i "OPTIMUM HD".Dla nas jako osób zainteresowanych przede wszystkim MMA oznacza to możliwość obejrzenia powtórki walki Melvina Guillarda z Evanem Dunhamem z UFC Fight for the Troops 2 (retransmisja 23.01) i UFC 126. Będzie też bokserski program Nocny Nokaut z pojedynkiem Petera Manfredo Jr z Danielem Edouardem. Oprócz tego tradycyjnie piłka nożna, piłka ręczna i NBA. Pełna ramówka poniżej.http://www.orange.pl/kid,4000128088,id,4000585911,title,Orange-sport-odkodowany-przez-miesiac,article.html
 
Było bodajże mówione, że na Europę, to M-1 rozdziela transmisje? Może jeszcze się dogadają, bo Fedor walczy 12, kto wie? (Pewnie Dyrma) :-)
 
eee tam, nie mam ani tp ani jakiegos mega pakietu cyfry, wiec pozostaje tomcio
 
Zapewne M1 sprzedało prawa za porządny grosz dla TF1 (Eurosport) na rejon Europy Środkowo-Wschodniej, Bałkanów i Skandynawii i będzie retransmisja z kilkunastogodzinnym poslizgiem na antenie Eurosportu 2.Z tego co wiem to OS w połowie roku planuje sporo zmian, a wszystko warunkuje przetarg na transmisje rozgrywek Ekstraklasy na najbliższe 3 lata.
W razie wygranej NSport część transmisji trafi na OS (TP i ITI wspólnie płacą, choć stroną czynną jest ta druga) to na 90% kanał wylatuje z Cyfry+ do N'ki na wyłączność.
W razie innego wariantu, stacja zmieni profil z kanału premium na basic cable (bez dodatkowych opłat za dostęp), więc tym samym na dystrybucję w sieciach kablowych i innych platformach cyfrowych (na bank w tym roku przestanie być na wyłączność w ofercie Francuskiej platformy)
 
Back
Top