OLIMP EXTREME FIGHT: CARPHATIAN PRIMUS BELT: Runda 2 - Rozpiska

Massimo86

Shark Fights
Lightweight
Bardzo solidnie zapowiada sie druga gala z serii Olimp Extreme, ktora odbedzie sie juz 24 lutego w Rzeszowskim Podpromiu. W cwiercfinale turnieju HW zobaczymy m.in.: Karola Celinskiego, Szymona Bajora i Marcina Zontka. Oprocz turnieju wagi ciezkiej zorganizowany zostanie mecz Polska-Wegry. O ile sklad Wegrow pozostawia wiele do zyczenia o tyle w szerech "Polski" zobaczymy czolowych zawodnikow w swoich kategoriach, takich jak: Wiktor Sobczyk czy Kamil Szymuszewski.

Polska vs Węgry
66 kg.: Krzysztof Klaczek(3-2) vs Kiss Kóroly (2-2)
70 kg.: Janusz Staszewski(1-0) vs Lódi Tamósl (1-0)
77 kg.: Grzegorz Lipski (3-2) vs Kólucz Martin (1-1)
80 kg.: Wiktor Sobczyk(8-4) vs Dolog Gyórgy (3-3)
84 kg.: Kamil Szymuszewski (5-0) vs ókrós Sóndor (2-1)

Turniej wagi ciezkiej:
  • Andrzej Kosecki (Grota Trolli), (1-3)
  • [strike]Hubert Lech (Spartakus Rzeszów)[/strike], Norbert Piskorski(Spartakus Rzeszów) (1-4)
  • Karol Celiński (Arrachion Olsztyn), (8-3)
  • Szymon Bajor (Spartakus Rzeszów), (7-1)Marcin Zontek (Jelenia Góra), (9-7)Michał Andryszak (Fighting Division Bydgoszcz), (2-1)Wasilij Kachan (Białoruś), Marcin Tybura (United Gym), (3-0)
Na podstawie informacji podanej przez mmatv.pl
 
Na jedynce losowanie odbywalo sie na ringu podczas gali. Mysle, ze podobnie bedzie i tym razemEdit: Dzieki amator
 
"Podczas gali odbędą się też ćwierćfinały walki o pas Carpathian Primus Belt w wadze ciężkiej. Awansowali do nich dwaj zawodnicy Spartakusa Rzeszów: Szymon Bajor i Hubert Lech. Niestety w lutym zobaczymy tylko tego pierwszego. Lech bowiem doznał poważnej kontuzji kręgosłupa i jego występ jest wykluczony. • Wkrótce przedstawimy zawodnika, który zastąpi Huberta w ćwierćfinale. Podobnie jest z reprezentacją Polski na mecz • dodaje Bańkowski."Massimo taki jest powód jego niewystąpienia :-)
 
[strike]Ciekawe co z tym Lechem[/strike], na wcześniejszych galach był dosyć promowany, trener pewnie jest niepocieszony.P.s Przyszły weekend zapowiada się naprawde ciekawie :) piątek ta gala, sobota KSW, niedziela UFC :)
 
Back
Top