Oli Thompson wzywa Pudziana

rogadam

Brutaal
Featherweight
Seeing as I need a fight booked....here it is... Mariusz Pudzianowski I am calling you out.https://twitter.com/OliThompsonMMA/status/246257659978862592
 

GLF

KSW
Light Heavyweight
Qrwa, jaka to chujnia utracić robotę i latać z cv wszędzie, gdzie się da :<
 

HeLLRaiseRR666

Bellator
Lightweight
Powinien,zawalczyć dla najlepszej organizacji MMA w Europie :-) na pewno jest lepszy od emerytowanego kopacza :-)
 

bax

Maximum FC
Featherweight
On jest lepszy niż Pudziao. Nawet jeżeli był jedną z większych pomyłek UFC, to bycie pomyłką UFC nadal znaczy więcej, niż bycie freakiem KSW.
 

Mort

Żołnierz Chrystusa
Ledwo widzęw tym ,momencie, a to zestawienie nadal dla mnie chujowie, nie dzięki. : o Przecież pudzio przegra z grekiem, i co z wtedy sapp po raz drugi!? Piątka szufla strzała !
 

Ciosu Bombowiec

Bellator
Featherweight
Po co Sapp jak będzie Burneika. Jeżeli sportowo sobie nie radzi to trzeba freakować.:-)Zawsze w obwodzie jest Wiśnia czy Waluś.
 

rogadam

Brutaal
Featherweight
Oli Thompson dla mymma.plDarzę • Pudziana • dużym szacunkiem, ale wyzywam go na pojedynek, bo pragnę wielkich walk. O takie starcie pytało mnie wiele osób od momentu, gdy rozpoczynałem swoją karierę w MMA. On obecnie ma kilka zwycięstw z rzędu, a ja przez występy w UFC odnotowałem ostatnio dwie porażki. Jestem zdesperowany, bo chcę wrócić do akcji, a poza UFC nie ma wielu wyzwań w dywizji ciężkiej.Oczywiście, że stoczyłbym z Mariuszem bardzo dobry pojedynek. Mam bardzo dobre umiejętności, które pozwoliły mi dojść do największej organizacji MMA na świecie.Nie było jeszcze żadnych rozmów z KSW, jednak byłbym szczęśliwy gdybym skontaktował się z nimi najszybciej, jak to możliwe.
 

tomek-host

EFC Africa
Welterweight
jestem za :) mozna by to starcie dobrze wypromować jako że obaj są byłymi strongmenami ;) , a po tej walce bym widzial rewanz z Sylvią jesli oczywiscie by Pudzian wygral z Olim
 

jajcarz

WSOF
Featherweight
Sylvia nie przyjedzie do Polski, bo akcja z DVD, a jak menadzerowie i zawodnicy zobaczą punktacje walki Janek vs Huston to sie złapia za głowy i nikt nie przyjedzie.
 

tomek-host

EFC Africa
Welterweight
hehe ta punktacja taka dupna byla bo Venoma nie było ;) a Chmielewski czasami nie był jednym z sędziów na KSW 20 ?
 
Top