Okniński: Najman bije mocniej niż Pudzian

Być może zobaczymy w końcu Najmana od tej lepszej strony bardzo bym tego chciał bo poptostu czasem mi go szkoda więc liczę że Mirek odwali kawał dobrej roboty i to o tym mocniejszym ciosie od pudziana to nie pic żeby wzbódzić sensację tylko mówi szczerze.
 
Zbygniew



Jak może Ci być szkoda człowieka, który sam robi wokół siebie taki cyrk i sam pcha się do walki? Ja rozumiem, jakby go zmuszali, to owszem, ale robi to z własnej, nieprzymuszonej woli. Tak więc, mam nadzieje, że dostanie w pizde i już więcej nie wróci.
 
Mi się go szkoda zrobiło raz,bylem na mmaatack i jak znowu się poddał to tylko wyczytałem nieme ''kurwa znowu'',ale jakoś po 3 minutach mi przeszło :D.
 
Bluze z napisem 'Glory never dies' u Marcina Najmana traktuje jako najwyższy poziom trollingu, a pan w golfie [nie swetrze] nie wiem czym Was tak bawi, normalny, starszy gość...
 
Co jak co, ale dla Najmana trzeba przyznać PR ma zajebisty :) Taką spiralę hejtowania nakręcić na siebie, do tego zgarniać za to konkrentny hajs, mimo że umięjetnośći prawie brak, to czyste mistrzostwo :)
 
Okniński widać, że trochę ma żal o to, że komuś coś się udało a jemu tak nie do końca. Z jednej strony facet szkoli młodzież i robi świetną robotę a z drugiej widać, że też ma ciąg do kamer. Tylko, że on nie ma dużej siły przebicia.
 
Wy też macie problemy z tym że nie wszystkie komentarze działają?
 
Jak tą walkę Najman przegra to będzie skończony i to nie jest zadna tajemnica. Mi go trochę szkoda nie, że przegrywa ale za to jak przegrywa. Bo na KSW z Saletą przegrał przez duszenie, które chyba nie było duszeniem, póżniej sam sobie krzywde zrobił. Teraz dostaje ogórka, którego jako bokser powinien skasować dość szybko, ale nie wiadomo co mu w głowie będzie siedziało. Co do samego uderzania to jest to co pisaliście wcześniej. Pudzian ma siłę ale nie za bardzo technikę uderzeń ( zwłaszcza za czasów Okońskiego). Sama siła fizyczna nie przekłada się niestety na siłę uderzenia. Najman od lat siedzi w sportach uderzanych, więc siłą rzeczy musi mieć wyuczone to lepiej niż Pudzian, który niby trenował karate, czego po jego zachowaniu nie było widać a ni raz.
 
@Painkiller,



Skończony? przecież jeszcze został mu Świerczewski mimo że mówił że nie ma szans na tą walkę to jak nie będzie miał wyjścia to dojdzie do niej, zawsze takimi słowami wzbudza się ciekawośc publiki a po jakiś 2 latach łamie się obietnice bądź media wymuszają, takie przeterminowane błazenady zawsze dają więcej hajs i przyciągają więcej ludzi.



Więc moim zdaniem w przypadku zwycięstwa Roberta, Marcin powalczy sobie ze Świerczewskim



Natomiast gdy Marcin wygra to albo dadzą mu jakiegoś mleczarza pokroju Stefka Ciroka żeby rekord se poprawił (bo w boksie zauważcie że też zaczął od 3 porażek), albo będzie rewanż z Pudzianem lub z jakimś znaczącym celebrytą innej opcji nie ma moim zdaniem:-)
 
Zbigniew, błagam, zaglądaj do słownika jeśli masz aż taki kłopot z pisownią...
 
@ZbygnieW,



Świerczewski ? To może jeszcze Hajto, Małysz albo Olisadebe ? Bez zartów. Jak Najman przegra z kulturystą to już nie będzie ludzi w tym kraju co będą chcieli płacić za oglądanie go. Pojęcie o MMA w naszym kraju robi się coraz większe dlatego uważam, że ta walka to być albo nie być Najmana. Po za tym jaki sens miałaby walka byłego piłkarza, który idzie w stronę trenerki w piłce z człowiekiem pokonanym przez kulturyste ?
 
Naprawdę ktoś chciałby oglądać walkę Najman vs Świerczewski? Bez jaj... Zbygniew, zajmij się normalnym MMA, albo przerzuć się na WWE
 
Przecież Najman go obrażał publicznie a Świerczewski nie na darmo ma swój boiskowy przydomek Świr więc będzie duże prawdopodobieństwo Najmanowi zależy przecież na pieniądzach i Świerczewski też nie będzie miał nic przeciwko małemu datkowi. I jak wszystkich znam pewnie będzie pisanie że to hańbi poziom mma w Polsce i nie będzie oglądać tego cyrku, wkurzają mnie ci co wpierw tak piszą a potem oglądają walki Najmana i sie wypowiadają na ich temat, więc wolę powiedzieć że jego walki zawsze są bekowe i dlatego oglądam dla poprawienia humoru mimo że z mma ma to tylko taki związek że się odbywa w tej formule.To tyle ode mnie.
 
To może jeszcze Hajto, Małysz albo Olisadebe ?


Moze nie Hajto bo po przegranej Najmana tlumaczylby sie ze on doswiadczony rozrabiaka z boisk Bundesligi, dobrze kopie i ze wyzszy od niego a to duzy atut :)
 
@ ZbygnieW,







Ale Najman publicznie obraził już z 90 % celebrytów w Polsce, choć nie wiem czy Świerczewskiego można do celebrytów zaliczyć. Świr to pseudonim z boiska a jak powszechnie wiadomo co na boisku zostaje na boisku. Nie wierzę, żeby piłkarz z takimi osiągnięciami jak Świerczewski miałby się wdać w parodiowanie MMA. To, że był na KSW o niczym nie świadczy. Przykladowo dostajesz bilet na galę gdzie walczy Najman. Czy to znaczy, że jesteś potencjalnym przeciwnikiem Najmana w następnej walce ? Chyba nie. Dyskusja na pudelkach czy gdzie to tam bylo Najmana z Pudzianowskim myślę, że była bardzo przemyślana rzeczą, żeby się zareklamować. Drugi raz coś takiego nie ma prawa wypalić tym bardziej w przypadku gdzioe druga stroną jest były reprezentant Polski w piłce nożnej. To już prędziej następny freak show z Mariuszem Oliwą ma większe prawdopodobieństwo, choć wydaje mi się, że Polacy zaczynają się robić na tyle rozeznani w temacie MMA, że takie freak show nie będą już przyciągać ludzi tak jak było to w przypadku walki Najman v Pudzianowski.
 
z Krzysztofem Oliwą oczywiście. Ładnie zjebałem na starcie. Pomieszałem Czerkawiskiego z Oliwą i mi wyszło co wyszło. Swoją drogą swego czasu chyba mówilo sie o tym, że Oliwa ma zadebiutować w KSW ?
 
Back
Top