Ogromna różnica warunków fizycznych. Dubiel i Alberto oko w oko przed HIGH League 3 (WIDEO)

baju

NoLife FC
Cohones
MMARocks
Podczas wczorajszej konferencji prasowej przed galą HIGH League 3 doszło do spotkania twarzą w twarz przed walką wieczoru tego wydarzenia czyli starciem YouTubera, Marcina Dubiela, z raperem Alberto Simao. Zobaczcie różnicę warunków fizycznych obu zawodników, którzy zmierzą się ze sobą w klatce MMA już 4 czerwca tego roku w ERGO Arenie. Staredown w okolicach 03:03:00 poniższego materiału.





Marcin Dubiel zadebiutował w freakowych walkach na gali Fame MMA 8, 21 listopada 2020 roku. Walczył wtedy w najważniejsze walce wieczoru z Kacprem Błońskym z którym przegrał po 3 rundach przez decyzję. Dubiel powrócił na gali Fame MMA 10 poddając w drugiej rundzie duszeniem Cezarego „Czaro” Nykiela. Ostatni raz w klatce widzieliśmy go na gali FAME MMA 11 kiedy rozbił uderzeniami w parterze Wojciech Przeździeckiego. Dla rapera Alberto będzie to debiut w walkach MMA. Jak widać Simao będzie miał przewagę warunków fizycznych, ale Dubiel ma większe doświadczenie od swojego rywala. W czerwcu przekonamy się kto będzie górą w bezpośredniej konfrontacji.

 
Trochę pojebane. Ciężko będzie chociaż trochę nie trzymać kciuków za Dubiela, kimkolwiek jest. :)
 
Ciężko będzie chociaż trochę nie trzymać kciuków za Dubiela, kimkolwiek jest. :)
::clintdis:: nie :poke:

Tym bardziej że to symbol żelkolandu freak mma. Jeśli dostanie dobry łomot, to może jego ,,bracia" uciekną z tego biznesu na dobre, gdy Król dostanie.

Tym bardziej trzymam kciuki za 2 metrowego dzika.

:coffeepc::chuck:
 
SW są kurewsko nieprzewidywalne. Ale jednak uważam że gangster czarny eminem rozwali dubiela
Chociaż jego braciszek złomek tak samo miał zrobić z tiktokerem ale wyszło jak wyszło :fjedzia:
 
Patuskiem takim jesteś, rozumiem.

Ja, w życiu?! Od tego mam innych ludzi co wykonują tę ,,robotę"

Freak MMA tak właśnie wygląda i ma wyglądać. To nie ma być YouTube family friendly trendy.

To zawsze miało byc takie. Bossy freak fightu się powoli budzą, co pisałem od lat. Do tego jest Malik , który mam wrażenie że jeszcze idzie po kanister by jeszcze bardziej się paliło.


Mój ideał freaka Laluna 15 na 15 powiada ,, nie chcesz takich konf, idź do kościoła "
 
Ja, w życiu?! Od tego mam innych ludzi co wykonują tę ,,robotę"

Freak MMA tak właśnie wygląda i ma wyglądać. To nie ma być YouTube family friendly trendy.

To zawsze miało byc takie. Bossy freak fightu się powoli budzą, co pisałem od lat. Do tego jest Malik , który mam wrażenie że jeszcze idzie po kanister by jeszcze bardziej się paliło.


Mój ideał freaka Laluna 15 na 15 powiada ,, nie chcesz takich konf, idź do kościoła "
Hahaha, jak już zacytowałeś tę oszustkę to wiem o co chodzi. Czytam te twoje wpisy i nawet mądrze o piłce, o tych całych freakach. Co się dzieję, że cię tak mocno chcą wypierdolić, wyzywasz?
 
Hahaha, jak już zacytowałeś tę oszustkę to wiem o co chodzi. Czytam te twoje wpisy i nawet mądrze o piłce, o tych całych freakach. Co się dzieję, że cię tak mocno chcą wypierdolić, wyzywasz?

Szczerze to nikt mnie nie wyzywa. Miałem tylko jedną sprzeczkę o Soroko-Gamou.

Czemu jest tak olbrzymi hejt na Lalunę. Czy mamy pewność że to oszustka?! Nie niszczmy freaka idealnego póki nie będzie dowodów.

Byli gorsi w historii.
 
Hahaha, jak już zacytowałeś tę oszustkę to wiem o co chodzi. Czytam te twoje wpisy i nawet mądrze o piłce, o tych całych freakach. Co się dzieję, że cię tak mocno chcą wypierdolić, wyzywasz?
Nie kłóć się z nim
Osobiście chłop nie potrafi dyskutować, argumenty z dupy, jak przegrywa to znika i wstawia za parę minut newsa, a no i jeszcze cię blokuje:fjedzia:
Ogólnie mówi że jest bossem frikfajtowym i boks umiera przez sytuacje co się dzieje w polskim boksie.
Ogólnie z nim sytuacja jest jak z Canelo od czasu deklasacji z Floydem. On nigdy nie przegrywa
 
Jeszcze co do mojej postaci. Umówmy się gdy jesteś otwartym coming outowcem freak MMA , na tym forum nie jest łatwo.

Trochę to zabawne bo w cholerę tu krypto.
@99picks
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Zbieramy od lat cięgi , że to lubimy bo krypto nam zazdroszczą tej otwartości wprost.

Dlatego zawsze piszę, że w dziale freak MMA trzeba być twardym, bo tam tylko leci k czy s. Na szczęście u Was nie mam z tym problemu , bo macie fajną funkcje na tym forum :cool::lol:


Skupiam się tylko na fanach tego zjawiska jak @Droni @cholou92 itp.
 
Last edited:
Jeszcze co do mojej postaci. Umówmy się gdy jesteś otwartym coming outowcem freak MMA , na tym forum nie jest łatwo.

Trochę to zabawne bo w cholerę tu krypto.
@99picks
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Zbieramy od lat cięgi , że to lubimy bo krypto nam zazdroszczą tej otwartości wprost.

Dlatego zawsze piszę, że w dziale freak MMA trzeba być twardym, bo tam tylko leci k czy s. Na szczęście u Was nie mam z tym problemu , bo macie fajną funkcje na tym forum :cool::lol:
Twardym trzeba być, ale niepotrzebnie pobanowales chłopaków jak weszli z Tobą w interakcję. Dziwnie to wygląda, jak Ty coś piszesz, oni Ci odpowiadają i Ty tego nie widzisz i nie możesz się odnieść :lol: :corn:
 
Twardym trzeba być, ale niepotrzebnie pobanowales chłopaków jak weszli z Tobą w interakcję. Dziwnie to wygląda, jak Ty coś piszesz, oni Ci odpowiadają i Ty tego nie widzisz i nie możesz się odnieść :lol: :corn:


Jestem tu z 3 lata. Zawsze pisałem o moich zasadach. Wyzwiska, płacze na freak mma , gdy sam na nich siedzisz równa się ignore, bo to tak jakbym w dziale tenisa pisał co 5 minut im ,,ty k..o , nudny i h...wy ten tenis "

Skoro te forum ma tak super funkcje to grzech nie skorzystać.
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Sam ubolewam , bo taki Jeffrey był nawet spoko ale potem ciągle płakał, że freaki to g...o a ja już byłem zmęczony to czytać.

Niestety już tak mam. To jest męczące na dłuższą metę. Nie masz zajawki , nie czytaj.Proste , nie płacz co w 2 poście.
 
Czyli jesteście po jego stronie :penn:
Ciekawa interpretacja. Przecież jest wiele osób, które piszą mądrze, a z którymi się kompletnie nie zgadzam. Nawet w tym temacie jest taki post! :awesome:

Promowanie gówna przez redakcję mmarocks trwa w najlepsze.

A za dwa lata będą artykuły pisane, "czemu mma poszło w złą stronę"
To co będzie za te dwa lata, bo nie rozumiem...
 
Ciekawa interpretacja. Przecież jest wiele osób, które piszą mądrze, a z którymi się kompletnie nie zgadzam. Nawet w tym temacie jest taki post! :awesome:


To co będzie za te dwa lata, bo nie rozumiem...

Walka Smitha z The Rockiem w ME Ufc:lol:

@bokserek

Zawsze żyłem dobrze na tym forum z @baju i @defthomas

Nie miałem nigdy problemu i zawsze miałem wrażenie że lubią freaki jak ja.
 
Last edited:
A co do zestawienia to by dali kurwa
Alberto vs Murzyn zdr i byłoby zajebiste zestawienie 2 debiutantów gangsta raperów, tylko że jeden z nich jest autentyczny a drugi to kreacja medialna.
Powiedzcie czy to nie byłoby lepsze zestawienie niż z o 2 rozmiary mniejszym Dubielem?
 
Jeszcze co do mojej postaci. Umówmy się gdy jesteś otwartym coming outowcem freak MMA , na tym forum nie jest łatwo.

Trochę to zabawne bo w cholerę tu krypto.
@99picks
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Zbieramy od lat cięgi , że to lubimy bo krypto nam zazdroszczą tej otwartości wprost.

Dlatego zawsze piszę, że w dziale freak MMA trzeba być twardym, bo tam tylko leci k czy s. Na szczęście u Was nie mam z tym problemu , bo macie fajną funkcje na tym forum :cool::lol:


Skupiam się tylko na fanach tego zjawiska jak @Droni @cholou92 itp.
Spierdalaj.
 
@baju

W wątek FM wrzuciłem screena, gdzie Lala pisze, że jest....niewinna.

I co teraz? Co jeśli to nie oszustka?

Tylko pakt żelków by usunąć freaka doskonałego/szczerze?uważam że już nie istnieje lepszy profil/ w każdym calu , bo zabiera im atencję ?!



Uważaj na gry Wardegi i jego spółki. Nieźle trzepią mózgi na prawo i lewo.
 
Last edited:
Wbrew pozorom Dubiel bardziej doświadczony jeśli chodzi o walki. Przeciwnik może mieć większego bicka, ale MMA to nie kulturystyka.
 
Back
Top