Oficjalny hymn organizacji Ring XF

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Oficjalna piosenka RingXF nadesłana przez przedstawicielkę organizacji, Joannę Rogowską:
Bardzo się cieszę ,iż mogę wam zaprezentować oficjalny utwór promujący naszą organizację. Powstał on dzięki współpracy z moim przyjacielem i raperem w jednym . .MSK bo to o nim mowa prócz rapowania trenuje MMA i mam nadzieję że jego również zobaczymy już nie bawem w walkach zawodowych. Teledysk do tego utworu powstanie na początku czerwca ,a scenariusz do niego wymyślił ogromny fan MMA Mój synek Adrian Rogowski i powiem wam że na pewno będziecie mocno zaskoczeni.

Oficjalny hymn organizacji Ring XF
 
W sumie to nie jest tak źle, biorąc pod uwagę "hymny", że pozwolę to sobie tak to nazwać Pudziana albo Badziewiaka to naprawdę dobra robota :) fajnie, że rozwija nam się kolejna organizacja :)
 
Good szit :-) Gówno i wypociny Krystiana P pękają przy tym kawaałku :-)



no i oczywiście mega graty dla malucha i tylko czekać na teledzioRRa
 
moim zdaniem jeden z lepszych polskich kawałków hh o tematyce mma. Tekst trzyma się kupu i podoba mi się podkład. Jak to się teraz mawia: nie ma lipy!
 
Ja wolę, gdy w hymnie federacji MMA nie ma słów jak w PRIDE czy DREAM. Ale jak na polską federację to fajny :)
 
Ogólnie nie przepadam za rapem, hip-hopem czy jak to tam się określa, ale ten hymn ogólnie spoko. Brawo !
 
Kawalek wsumie taki normalny, szalu nie ma, lipy tez nie wiec nie mozna narzekac.



Natomiast osobiscie takze wole hymn jako sama muzyke.
 
Tekst nawet dobry, ale mysle ze jesli mialbybyc to hymn to moze wersja instrumentalna bez słów ? Sama muzyka jest bardzo dobra ;)
 
Slyszalem to juz kilka dni temu. Byly i zapewne jeszcze beda znacznie gorsze "kawalki" w tak zwanym temacie. Calkiem spoko.
 
Back
Top