Oficjalnie: Vasyl Lomachenko vs. Luke Campbell o pasy WBC, WBA, WBO!

Wito

Moderator
Cohones
Oficjalnie: Vasyl Lomachenko vs. Luke Campbell o pasy WBC, WBA, WBO!

Vasyl-Lomachenko.png


Uważany za najlepszego boksera na świecie bez podziału na kategorie wagowe- Vasyl Lomachenko 31 sierpnia zmierzy się z Luke Campbellem w londyńskiej O2 Arenie. Pojedynek odbędzie się w wadze lekkiej, a w stawce znajdą się same prestiżowe trofea, mowa tutaj o pasach WBC, WBA, WBO oraz "The Ring".


Dla Ukraińca będzie to debiut na zawodowych ringach w Wielkiej Brytanii. Warto jednak wspomnieć, że w Londynie sięgał po złoty medal olimpijski w kategorii do 60 kilogramów, a w 2008 roku odbierał także złoto w Pekinie w kategorii piórkowej. Celem ''Hi-Tech'a'' jest unifikacja wszystkich pasów w kategorii lekkiej, tak jak zrobił to jego rodak Oleksandr Usyk. Boksera ostatni raz widzieliśmy w kwietniu, kiedy to wygrał z Anthonym Crollą bez większych problemów w 4 rundzie.



To coś specjalnego, mówię oczywiście o walce w Londynie. W tamtym roku odwiedziłem to miasto i fani naprawdę ciepło mnie przyjęli. Byli ciekawi mojego stylu boksowania i naprawdę chcę zrobić dla nich świetną walkę.

To historyczna chwila, bo chcę zunifikować wszystkie pasy w wadze lekkiej. Campbell to kolejne wyzwanie na mojej drodze, świetny zawodnik i dobrze pamiętam go z olimpiady w 2012 roku. Jest niewygodny i nie mogę sobie pozwolić na lekkomyślność.


Anglik jest zaś sklasyfikowany na drugiej pozycji w wadze lekkiej według magazynu ''The Ring". Stał się pretendentem z ramienia WBC po wygranej nad Yvanem Mendym we wrześniu 2018 roku. Luke wygrywał olimpiadę w 2012 roku w wadze koguciej. Warto wspomnieć, że zarówno Vasyl, jak i ''Cool Hand'' mieli ciężką przeprawę przez Jorge Linearesa, ten drugi niestety nie podołał wyzwaniu i musiał uznać wyższość Wenezuelczyka.



To będzie piekielna noc, najlepszy z najlepszym. Jestem tutaj, żeby być na szczycie i stać się mistrzem. Po to trenuje i ciężko pracuje. Mistrzostwo pokaże mój potencjał.

Mój przeciwnik jest sklasyfikowany na pierwszym miejscu P4P, to tylko bardziej mnie nakręca. Zdaję sobie sprawę jak świetnym pięściarzem jest Vasyl, ale też wiem, na co mnie stać.

Potrafię znokautować każdego, jeżeli odpowiednio trafię. Wierzę w to, że mam najcięższe ręce w lekkiej. Zdecydowanie to starcie będzie najtrudniejszym w mojej karierze, ale 2019 rok jest mój!


Wywiady zostały opublikowane na portalu ringtv.com. Bilety na hitowe wydarzenie zaczynają się od £40 kończąc na £600.
https://www.mmarocks.pl/boks/oficjalnie-vasyl-lomachenko-vs-luke-campbell-o-pasy-wbc-wba-wbo
 
Łomaczenko spuści łomot.
Jakby jego promotorem był Dana albo Kawul, nie tylko byłby między galaktycznym mistrzem świata, ale i byłby mega milonerem, gwiazdą kina, parkietu, i jeszcze książkę by napisał
 
o kurwa, tematy z boksu z wag 60 62 63 64 65 67 68 to moglibyscie sobie darować :matt:
bardzo czesto walki w tych wagach sa duzo ciekawsze niz np. w ciezkiej, chociaz wiem, ze dla janusza to ciezka najlepsza bo wielkie chlopy bedom sie bic, dla kibica boksu ogladac wasyla w akcji to rarytas.
 
Rozumiem o Szpili albo Maywetherze bo oni maja stycznosc ze środowiskiem MMA w jakis sposób , ale to? bez przesady....
Szpila to ma taką styczność z mma, że raz z psem na trybunach freakowej gali był, a Money to nie mam pojęcia nawet, nie wspominając o tym, że od 4 lat jest na emeryturze...
 
Last edited:
o kurwa, tematy z boksu z wag 60 62 63 64 65 67 68 to moglibyscie sobie darować :matt:

To news dotyczacy piesciarza ktory jest klasyfikowany jako 1nka P4P przez magazyn The Ring czyli na dobra sprawe najbardziej prestizowe medium bokserskie (a takze ESPN), a nie jakims szczypiorze.


mmaboks.pl :iamdone:

Ja tam jestem za. Moglbym swoja uboga aktywnosc ograniczyc do jednego serwisu.
 
Pisalem juz wczesniej wiec tylko powtorze. Nie kumam tego, ze goscie sledzacy MMA nie interesuja sie boksem podczas gdy zawodnicy ktorych ogladaja w oktagonie zapierdalaja regularnie wlasnie (miedzy innymi) na treningach bokserskich i techniki z tej dyscypliny stosuja w walce. I jeszcze te porownania ze skokami czy czyms innym. Strzelam w ciemno, ze wiekszosci osob ktore krytykuja artykuly o boksie nigdy zadnych sztuk walk nie trenowala i stad zawezona wizja (chociaz moge sie mylic).
 
A tłuczki dalej mają problem z tym ,że dodawane są tu newsy o boksie... Ja pierdole czy tak ciężko jest po prostu nie wchodzić i nie czytać i nie komentować ?
 
Jaaasne. Proponuje dać jeszcze artykuły o armwrestlingu . W końcu to takie zapasy .
albo o trójboju siłowym i sprincie na 200m - przecież każdy zawodnik MMA podnosi ciężary i biega.
Jak dla mnie styknie CZERWONY napis BOKS na początku KAŻDEGO tematu o tym sporcie i luzik. nie wchodzę
 
ale co ci to przeszkadza, nie interesuje cie, to nie wchodz. Sa na forum ludzie, ktorzy interesuja sie boksem i moga sobie popisac w temacie miedzy soba, a ty wchodzisz nie wiadomo po co i jeczysz.
ale co ci to przeszkadza, nie interesuje cie, to nie wchodz. Sa na forum ludzie, ktorzy interesuja sie boksem i moga sobie popisac w temacie miedzy soba, a ty wchodzisz nie wiadomo po co i jeczysz.
Kolego drogi jest osobny dzial na forum zatytułowany " Boks" więc niech tam idą te tematy , tak samo jak jest osobno o Bjj , nie wszyscy interesujący się kurwa MMA interesują się pasami WBA czy kurwa zawodami ADCC! Czy naprawdę tak ciężko to zrozumieć ? :korwinwhat:Wszedłem tu żeby zamanifestować i wyrazić swoje zdanie w tej kwestii. Jestem pewien ze wielu fanow MMA się ze mną zgodzi. @AdRem nie masz racji kolego , ćwiczylem MMA i nie przepadam za boksem, K1 , karate i kumitsu :mamed: nie wrzucaj wszystkich do jednego worka:roberteyeblinking:
 
A tozumirss


Kolego drogi jest osobny dzial na forum zatytułowany " Boks" więc niech tam idą te tematy , tak samo jak jest osobno o Bjj , nie wszyscy interesujący się kurwa MMA interesują się pasami WBA czy kurwa zawodami ADCC! Czy naprawdę tak ciężko to zrozumieć ? :korwinwhat:Wszedłem tu żeby zamanifestować i wyrazić swoje zdanie w tej kwestii. Jestem pewien ze wielu fanow MMA się ze mną zgodzi. @AdRem nie masz racji kolego , ćwiczylem MMA i nie przepadam za boksem, K1 , karate i kumitsu :mamed: nie wrzucaj wszystkich do jednego worka:roberteyeblinking:

I gitarka kolego. Uogolnilem chociaz w nawiasie dodalem "zmiekczenie". Wyrazilem tylko pewne zdziwienie, szczegolnie gdy ktos porownuje boks do skokow narciarskich. Piona.
 
Kolego drogi jest osobny dzial na forum zatytułowany " Boks" więc niech tam idą te tematy , tak samo jak jest osobno o Bjj , nie wszyscy interesujący się kurwa MMA interesują się pasami WBA czy kurwa zawodami ADCC! Czy naprawdę tak ciężko to zrozumieć ? :korwinwhat:Wszedłem tu żeby zamanifestować i wyrazić swoje zdanie w tej kwestii. Jestem pewien ze wielu fanow MMA się ze mną zgodzi. @AdRem nie masz racji kolego , ćwiczylem MMA i nie przepadam za boksem, K1 , karate i kumitsu :mamed: nie wrzucaj wszystkich do jednego worka:roberteyeblinking:
 
Długo tak będzie się pruć jeszcze o tematy na głównej o boksie ?

Bardzo dobra inicjatywa i brakuje jeszcze mi o k1 takich ważniejszych
 
Back
Top