oficjalne ważenie UFC 212

keyboard_warrior

BAMMA
Heavyweight


Vitor wstydził pokazać się swoje ciało.
Claudia rzeczywiście wygląda jakby miała #timeofherlife i wygląda na mega pewną siebie
I Claudia i Jose mają całą Brazylie za sobą a Wy jak myślicie, jak obstawiacie główną kartę?

Jose Aldo vs. Max Holloway
Claudia Gadelha vs. Karolina Kowalkiewicz
Vitor Belfort vs. Nate Marquardt
Paulo Borrachinha vs. Oluwale Bamgbose

p.s. tam walczy ten Jimmi Wallhead z KSW, teraz się zorientowałem
 


Vitor wstydził pokazać się swoje ciało.
Claudia rzeczywiście wygląda jakby miała #timeofherlife i wygląda na mega pewną siebie
I Claudia i Jose mają całą Brazylie za sobą a Wy jak myślicie, jak obstawiacie główną kartę?

Jose Aldo vs. Max Holloway
Claudia Gadelha
vs. Karolina Kowalkiewicz
Vitor Belfort vs. Nate Marquardt
Paulo Borrachinha vs. Oluwale Bamgbose

p.s. tam walczy ten Jimmi Wallhead z KSW, teraz się zorientowałem


no, wczesniej mnie nie grzala ta gala ale jak mowisz ze Jimmi ktory pokonal Moksa walczy na tej gali to temperatura zawrzała :fjedzia:
 
no, wczesniej mnie nie grzala ta gala ale jak mowisz ze Jimmi ktory pokonal Moksa walczy na tej gali to temperatura zawrzała :fjedzia:

:) dobre. Tak mi się skojarzyło właśnie jak szybko pojechał wtedy Moksa i że jakiś taki sympatyczny mi się wydał. Obstawiasz Karole czy Claudie?

 
Ale to, że Vitor wygrał to ja ^$#%$%$#^, coś strasznego właśnie stało się we wszechświecie, została przerwana równowaga, gdzie była ta walka? na południowej półkuli - niech ktoś zadzwoni do chin bo jutro będzie tam %@#%@#$ trzęsienie ziemi.
 
Back
Top