Odwołanie MMA ATTACK - współudział mediów

lemmy

UFC
Strawweight
Napisałem to w innym wątku, jednak chyba problem zniknie w tłumie, dlatego pozwoliłem sobie zrobić z tego wątek.



Ta sytuacja to także wina portali takich jak ten, brak wyraźnego wsparcia, bicia w dzwony, że bilety się nie sprzedają. Nagle się okazuje, że jutro ludzie mieli kupić bilety... Wideokonferencje, wywiady przed galą to również jest ogromna promocja. Krzysiek Skrzypek był w Ankosie, były materiały z Borysem, Gamerem i Anzorem, a gdzie Włodarek i Kalinarczyk? Kiedy był ostatni wywiad z Piechotą, Drwalem czy Milewskim? Media mma zaspały, dały się uwieść KSW. Teraz pewnie nagracie smutki po odwołaniu gali i tłumaczenia Cholewy...



Potrzebna jest współpraca z organizatorami gal, wspólne akcje wspierające rozwój, czy tak trudno jest namówić zawodników do nagrania kilku spotów tłumaczących, że np. zakup ppv pomaga pośrednio także im, że warto wcześniej zamawiać bilety?



Połowa Cohones tego nie rozumie, nie wie jak wygląda budżet takiej gali, ile to kosztuje i jakie jest ryzyko. Zróbcie materiał o tym, być może ludzie zrozumieją, że na szacunek zasługują: Okniński, Cholewa, Jesiotr, Kawulski i Lewandowski.
 
Zgadzam się. Jesteśmy na największym portalu branżowym w kraju, a jedyne newsy odnośnie MMAA to lakoniczne wzmianki o kolejnych rywalach dla Polaków. Nikt tu napewno tej gali nie przeszkadzał ale z pewnością też nie pomógł.
 
Zaczyna się obwinianie wszystkich o wszystko. Najlepiej by było jakby każdy z osobna zastanowił się nad tym czy dał z siebie tyle na ile było go ostać. Ciskanie po sobie nawzajem tylko nas bardziej dzieli, a chyba nie o to chodzi, jeśli chcemy,aby MMA dalej się rozwijało w naszym kraju. Odnoszę wrażenie, że na nas, jako fanów, spada obowiązek aby świecić przykładem tym, którzy szukają tu jedynie powodu do zamętu.
 
Cykl mediów ma swoje prawa. Trudno, żeby portale publikowały wywiady z zawodnikami MMA Attack, na tydzień dwa przed KSW, bo zginęłyby w tłumie.



Jeśli chodzi o nas to w tym tygodniu dogadydwałem videokonferencję z Drwalem i Milewskim, Piotrek miał odwiedzić Oskara i Łukasza, Krzysiek standardowo odwiedziłby Ankos. Na pewno nie zabrakłoby wywiadów z Damianem czy Jotką.



Jak ostatnim razem biliśmy w dzwony przy okazji fatalnej sprzedaży PPV Fighters Areny, to zostaliśmy powszechnie wyśmiani przez wszechwiedzących z forum. Sorry, jak taka rozpiska nie jest dla fana MMA wystarczającym argumentem do kupienia biletów, to tym bardziej nie będzie nim wywiad, ani apele redakcji.
 
Zgadzam się w 100%.







Wina hardcorowych fanów? - TAK! Ale hardcorowych portali branżowych już nie? A teraz wszyscy użytkownicy tego forum dostają po dupie z różnych stron bo nie kupili biletu na MMAA i to przez nich 4 gala została odwołana.
 
Niecierpie takiego braku odpowiedzialnośći. Nie sprzedaliśćie gali? Buhu, wina leży tylko po waszej stronie. Po prostu, nie jesteście K&L, nie jesteście dobrymi biznesmenami. Nie ma tu nic więcej do powiedzenia. Nie podoba mi się strasznie takie zwalanie winy na fanów sportu.
 
Wojslaw czy odwolanie gali oznacza rowniez brak videoknferencji ?






Myślę, że po takim obrocie sytuacji, sami zawodnicy raczej nie mieliby ochoty/nastroju na wideokonferencję, przynajmniej świeżo po odwołaniu gali z ich udziałem.
 
To zrozumiale, jednak sam pomysl vkonfy z Gorilla jest swietny. Mam wiec nadzieje, ze nie zostanie calkowicie zarzucony.
 
Media wszelakie też nie wspierają mma, bo zamiast kupić bilet wchodzą na akredytacjach, zajmując miejsca pod ringiem/klatką :-)







[strike]@Vae- ja obstawiam, że vkonfy w takim wypadku raczej nie będzie [/strike]zostałem wyprzedzony
 
@Yagiel



Ja nie chcę nikogo obwiniać, uważam, że gala została odwołana przez błędy biznesowe i nie można winić klientów, że czegoś nie kupili. Chodzi jednak o to, żeby zrobić coś konstruktywnego. Tak jak napisałeś, każdy na miarę swoich możliwości. Wiem, że dzisiaj jest już za późno, ale na forum można było zaplanować jakieś spotkanie przy okazji gali, wykupienie jednego sektora na widowni, pewnie i organizator dałby jakiś bonus na taką akcję.



Uprawiam pewnien sport ekstremalny, tam też są podziały itp.. to normalne w necie, jednak różne akcje się udają, integruje się środowisko. Ludzie, którzy w wirtualnym świecie są kompletnymi przypałami, w realu okazują się często bardzo ok.



Redaktorzy MMARocks mają w środowisku wypracowany autorytet, widzę to, mimo niedługiego forumowego stażu, wydaje mi się, że mogą to wykorzystać.Weźmy takiego Mirka Oknińskiego, jeżeli faktycznie zadzwonił do Pawła Kowalika i po tych wszystkich akcjach, zaoferował swoją pomoc (bez względu na motywy), to jest to więcej warte niż setki postów naszego pieprzenia. Taką postawę trzeba w mediach wyeksponować, może fala hejtu się zmniejszy?
 
Zgadzam się po trochu z tym co napisał lemmy. Jeśli wchodzisz na rynek z jakimś produktem i po miesiącu okazuje się, że sprzedałeś 10 sztuk to nie możesz obwiniać klientów, że go nie kupili lub kupili tak mało. Widocznie popełniłeś jakiś błąd, że twój produkt się nie sprzedał. Promocja tej gali była żadna, oprócz bannerów wywieszonych 2 miesiące temu. Gdzie zajawki w tv, reklamy w necie, żadnych materiałów w portalach branżowych. Nie można liczyć na hardkorowych fanów, bo ilu ich jest? Tutaj, czyli na największym portalu traktującym o mma w Polsce na forum udziela się może ze 100 osób, albo nawet nie. Ile wyświetleń mają wywiady itp? Wywiad z Bedorfem ma 3500 wyświetleń, a z Borysem trochę ponad 2900. To mówi samo za siebie.
 
Back
Top