Odżywianie, suplementacja, PH i SAA - pomogę za free

Czekaj, czekaj, bo jest dużo nieścisłości w tym co napisałeś. Stanozolol w żaden sposób nie redukuje tkanki tłuszczowej - sam testosteron ma większy wpływ na tk. tłuszczową niż środek o którym dyskutujemy.
To jest substancja dobra do ostatnich szlifów, ze względu na niskie działanie androgenne oraz anaboliczne - w efekcie nie konwertuje do estrogenu, przez co nie ma problemu z nabijaniem wody przed zawodami, a ubicie mięśnia mocno się uwidacznia - jednak podkreślę, tylko i wyłącznie przy niskim bf.


Po części się zgodzę, jednak takie uogólnianie - jak często ma to miejsce - psuje opinie kilku naprawdę ciekawym substancją.
Jakim? Bom ciekaw
 
@Masu a Ty nawet tu wyskakujesz z rudym? No kurwa ogarnij się... Nie odznaczałem bo i tak wiedziałem że tu zajrzysz a tylko wspomniałem o Tobie a nie pisałem do Ciebie. O jakim dystansie mówisz pisząc do kogoś ciota? A co do spamowania to chyba Ty wogóle nie powinieneś za dużo o tym gadać bo rozpierdalacie często każdy temat pisząc po 5 stron nie na temat. Kończę bo ten temat brzmi inaczej i zaraz będzie pewnie zamknięty...
 
@Masu a Ty nawet tu wyskakujesz z rudym? No kurwa ogarnij się... Nie odznaczałem bo i tak wiedziałem że tu zajrzysz a tylko wspomniałem o Tobie a nie pisałem do Ciebie. O jakim dystansie mówisz pisząc do kogoś ciota? A co do spamowania to chyba Ty wogóle nie powinieneś za dużo o tym gadać bo rozpierdalacie często każdy temat pisząc po 5 stron nie na temat. Kończę bo ten temat brzmi inaczej i zaraz będzie pewnie zamknięty...
Eh niepotrzebnie się ująłeś. Masz w sumie racje: chłop może jest anonimowy ale przecież obiecał, że ma dużą wiedzę to warto skorzystać.
 
Nie zgodzę się, ale jest to środek obecnie bardzo często podrabiany i można się naciąć zamiast oxy na metę.

Widzialem tez polaczenie wina z meta 50/50. Jak ktos siedzi gleboko w temacie to pewnie zalatwi sobie legit oxe bezposrednio z importu, ale cala reszta Januszy nie ma na to szans.
 
Back
Top