O czym szepczą w octagonie UFC

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks

(Mimo przeciwności losu, Mirko trafił w końcu na środek octagonu)

Krótka rozmowa jaką przeprowadził Mirko Cro Cop z Frankiem Mirem podczas klinczu pod siatką w 3 rundzie walki wieczoru na UFC 119
CroCop: Let me go, lets go to the centre and fight
Mir: Let’s go to the mat
CroCop: OK – if I’m on top
Mir: We’ll stay in the clinch
Filipovic w rozmowie z Fighters Only dodał też że nie był zadowolony z odpowiedzi i zachowania Mira dzięki któremu zawodnik ten pozostawał w bezpiecznej dla siebie sytuacji. True Story
icon_smile.gif

O czym szepczą w octagonie UFC

Be eS

Maximum FC
Middleweight
Ciekawy dialog. Nadający się na ekranizację. A, przecież ta już była. I wyszła nędznie...

alex_anderson

Oplot Challenge
Lightweight
Ciekawe... To potwierdzone informacje? Dobrze wiedzieć o takich rzeczach. Ciągle ciężko mi przeboleć UFC 119 mam wrażenie że pojawia się pewna stagnacja i brakuje w Octagonie Świeżości.

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
No ponoć to sam Mirko zdradził przebieg rozmowy
icon_smile.gif
Dodatkowo żona Mira napisała na Twitterze

@SaberLambert CC asked him to go back to the center and frank said screw you pull guard

Jopter

Oplot Challenge
Middleweight
Mirko zaraz powylądowaniu udzielił wywiadu dla NOVA tv w którym potwierdził, że pogawędka wygladała właśnie w ten sposób. Najpierw powiedział do Mira aby poszli na środek, Mir odpowiedział, że w takim razie chodźmy na ziemię, Mirko, że ok jeśli on będzie na górze, a Frank odpowiedział, żeby w takim razie zostali w klinczu. W tym wywiadzie chwalił Mira, bardzo dobrz się o nim wypowiadał i mówił, że jest bardzo dobrym zawodnikiem, który jeszcze długo będzie dominował w tej kategorii, mówił też że miał mało czasu i dużo kontuzji (najbardziej plecy i kolano). Ponieważ nie był przygotowany za dobrze kondycyjnie, jego planem byłem unikać parteru nie wdawać się w bójkę i czekać do 3 rundy żeby zaatakować i przyspieszyć. Jest mu bardzo przykro, że dał się znokautować na minute przed końcem Przyznał,że kolana nawet nie widział, trafiło czysto w punkt, nawet nie ma żadnego śladu po ciosie, jeszcze ma 2 walki w kontrakcie i chce go wypełnić, narazie nie myśli o emeryturze. Obiecywał sobie walczyć do 35 roku, a ma juz 37, ale poprostu nie potrafi przerwać kariery i jeszcze chce walczyć, ale najwcześniej w przyszłym roku. Cały wywiad jest na http://www.dnevnik.hr w zakładce sport, od siebie dodam, ze ten wywiad mówi wszystko o tym jakim człowiekiem jest Mirko – poprostu ZAJEBISTY GOŚĆ, który ma naprawde poukładane w głowie.

Milan

Oplot Challenge
Middleweight
No Mirko to spoko koles, ale wyskakujac z tym tekstem "chodzmy na srodek" zapomnial chyba ze walczy w MMA

Octagon

Brutaal
Heavyweight
@Jopter – “..ale poprostu nie potrafi przerwać kariery i jeszcze chce walczyć”. W SS wspomniano ile dostał CC za ten pojedynek – 1 mln $ USD ! Widać, że CC jest ta tyle logicznie myślącym zawodnikiem, że przekłada wysokość gaży nad jakość swoich występów i o zawieszeniu rękawic na kołku w chwili obecnej raczej nie ma mowy. Ryby ? Owszem, w wolnej chwili
icon_wink.gif

MirJitsu

Brutaal
Lightweight
poki komisja nie pokaze listy plac, ze CC dostal 1milion to w to nie uwierze, bo tylko nie dostal (oficjalnie) ani legendarny Toney, ani legendy UFC jak Couture, Liddell, Ortiz..

w 500kafli jestem spokojnie w stanie uwierzyc
icon_smile.gif

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
Rozmowa dobra, tak jakby sie na coś umawiali (spisek, ta walka była ustawiona :D )

Ogolnie cala walka to taki sparing, z mocnym zakończeniem.

heileris

ONE FC
Lightweight
Moim zdaniem mówili coś w stylu:
"Słuchaj Mirko, nie było jeszcze KO na gali, Ja podniose noge ty sie schylisz a później powiesz, że nic nie pamiętasz. Dzielimy się bonusem po połowie..."
"Ok wchodze w to..."

;)

Mobius

Shark Fights
Heavyweight
Mirko – zajebisty gosc?!?! Przeciez to jakas kpina zamiast walczyc to sobie pogaduchy organizuje. Szkoda, ze go nie poprosil, zeby sie dal sobie zafundowac KO.
icon_biggrin.gif

KILROY

Jungle Fight
Lightweight
Mam już dośc Crocopa niech on juz lepiej kończy kariere i nie niszczy swojej legendy.Kiedyś był moim ulubionym zawodnikiem,teraz to od każdego dostaje a jak już wygra z jakimś przecietniakiem to robi to w mało przekonywujący sposób.Wykazuje za mało inicjatywy i chęci do walki,jakby chciał tylko wziąśc czek i wracać łowić ryby na jachcie.

Ruff Ryder

EFC Africa
Flyweight
Najpierw powiedział do Mira aby poszli na środek

A co to, taniec z gwiazdami? Zapału do walki to on już nie ma. Teraz pozostało zbieranie profitów w postaci $$ i odcinanie kuponów od sławy za czasów Pride.

Niztheriel

Shark Fights
Heavyweight
No Panowie.. dla nas to jest legenda i wszyscy bysmy chcieli zeby taki pozostal w pamieci.. on tez pewnie by tego chcial, ale patrzac w przyszlosc wolalby miec raczej kilka cyferek wiecej na koncie. Nie zapominajcie, ze to takze czlowiek ktory musi z czegos zyc.

Bubi

ONE FC
Light Heavyweight
pieniędzy to on na pewno nie ma mało. A na bank taki gość jak on nie będzie miał problemu ze znalezieniem pracy, lub otworzenia jakiejś konkretnej szkółki. Jeszcze jakby przegrywał, ale walczyłby zaciekle jak dawniej to spoko.Ale widać, że walczy jak flaki z olejem tylko dla szmalcu.

corak

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Pogaduchy to było na żarty, walka tez podobnie wyglądała. Każdy z nich był ostrożny i chciał wygrać i się chyba bał konfrontacji. Choc dla CC to było bez różnicy jak sam mówi wiec powinien więcej ryzykować.
No ale taktykę miał jak mi sie wydaje dobrą bo Mir już był bardziej zmęczony i w 3 rundzie CC by zapewne wygrał (zapewne)

Nie wiem ale mi się wydaje ze CC po kopnięciu jakie otrzymał w głowę od Gonzaga wtedy coś się stało z nim. (jak to mawiają, kto mieczem wojuje od miecza ginie )

DanteV

Brutaal
Heavyweight
@alex_anderson – bo jest stagnacja….wszyscy podobnie (dobrze ) wyszkoleni..wlaśnie pojedynek Mir vs CC ….liczyłem na staroszkolny pojedynek grappling vs striker…..ale i tak największym problemem są zapaśnicy..

Niztheriel

Shark Fights
Heavyweight
@corak
Mysle, ze ta sama bron wlasnie od Mirka pozbawila Wanda calej jego agresji, jego plan z Bispingiem wygladal tako samo jak Mirka z Mirem – wystrzelic pod koniec 3ciej rundy. Az cisna sie na usta slowa, az za czesto powtarzane “UFC to nie to co Pride”, jakos.. nie widac tej woli walki..

JURAS

Jungle Fight
Lightweight
Dajcie spokój CC niech jeszcze powalczy zawsze będę trzymał kciuki za niego. Może się jeszcze pokaże z dobrej strony.

seban28

BAMMA
Featherweight
E tam, kolega ma rację. 5 lat temu Mir jeździł na wózku inwalidzkim po wypadku. Wtedy Crocop miałby duże szanse na pokonanie Mira.