NWO, illuminati, bilderberg itp. [SPOILER ALERT XD]

gumoleon

Bellator
Middleweight
Prosił bym administrację, ażeby zezwoliła na założenie na cohones (forum oczywiście o całkowicie odmiennej tematyce) takiego wątku. Przez okres od kiedy przeglądam to forum zauważyłem sporo osób, które zauważają pewne nazwijmy to "niescisłości" w obecnie panującym świecie (skoro jest temat o religii to czemu nie taki?). Dlatego też prosił bym o nie kasowanie wątku przez administrację, a użytkowników o dzielenie się ciekawymi informacjami i filmami w tym miejscu (oczywiście adekwatnymi do tematu). Jeśli admini się nie zgodzą to osobiście przepraszam za tzw. "zawracanie gitary"...



Jako pierwszy chciałbym dodać materiał, który mnie obezwładnił...



http://vimeo.com/9029614#at=0
 
Lubie taką tematykę więc jak najbardziej za, będę się udzielał jak znajdę coś ciekawego :-)
 
Jakbym tu kiedyś jeszcze napisał, to przypomnijcie mi, że nie powinienem, bo nie wierzę w takie rzeczy.
 
Ja swego czasu bardzo dużo w tym temacie czytałem, interesuje mnie to i myśle, że to prawda natomiast nie upratruje w tym żadnych spisków zwyczajnie ktoś musi to wszystko ogarniać od tamtej strony :-)
 
Niewiem dlaczego ale mi jakoś trudno przychodzi uwierzenie w tego typu rzeczy...



Pamiętam w gimnazjum oglądałem film na youtube że 31 grudnia 2009 roku wejdzie wielki kodeks żywienia, woda będzie truta, żywność niezdrowo promieniowana będziemy umierać kilka dni, będzie wysokie promieniowanie radio aktywne i...? obecnie będąc w szkole gastronomicznej zauażyłem jedynie że daty produktów są o wiele dłużze, jest więcej chemikaliów aale jakoś nikt nie umiera, owoce i warzywa nie mają np. pestek i dłużej są dojrzałe. Katastrofalnych skutków to niema jak to było w tamtejszym programie...



Mówili również 2012 rok to będzie koniec wejdzie ustawa o cipowaniu wszyscy będziemy mieli chipy, nie będzie pieniędzy tylko na chip wszysko,pójdziemy do wielkich zagrodzonych miast gdzie nie będziemy mogli się wydostać i...? i chuj jest rok późnieji nie siedze z żadnym chipem ani w żadnym wielkim zamurowanym mieście chociaż bym wolał...



Owy film o którym opowiadam z "niewiadomych" przyczyn po roku 2012 został usunięty. 4 Lata temu by powiedzieli "został usunięty przez iluminatów bo mówił prawde" jednak jesteśmy w roku 2013 i powiem został usunięty bo się skurwysyn nie sprawdził a kase za program zgarneli i poszli nakręcić drugi równie bajeczny...
 
śmieszne jest to, że te filmy lecą w normalnej telewizji w USA haha:-)



na tych teoriach spiskowych to się można nieźle dorobić. coś tam napewno jest w tym prawdy, ale bzdur jeszcze więcej.
 
śmieszne jest to, że te filmy lecą w normalnej telewizji w USA haha
lol.gif




na tych teoriach spiskowych to się można nieźle dorobić. coś tam napewno jest w tym prawdy, ale bzdur jeszcze więcej.


czyli w której, bo jak się domyslam mieszkasz w US i A?
 
Zeitgeist na planete+ leci, mozna go normalnie kupić na amazonie a jak sie wjedzie na ich stronke to jest jakieś info z festiwalu który sobie urządzają. Czemu rządy tego nie blokują ?! Ja wierze w teorie spiskową, że wielu tych ludzi którzy tworzą teorie spiskowe to zwykli naciągacze są. Co nie znaczy, że łykam wszystko co mi sprzedają w mediach wręcz podchodzę bardzo sceptycznie zarówno do tych z mediów jak i tych po drugiej stronie barykady. I napewno nie uwierze w to, że samolot który strzelił WTC był wynajęty przez rząd, przecież to idiotyczne. napewno mogli coś wiedzieć, że coś takiego się kroi i zajebli sprawe żeby temu zapobieć i nie chcą się przyznać.







A i jeszcze co do tych filmów, ludzie którzy to tworzą dobrze sobie to rozkminili. Jak się to ogląda to co kilka sekund jesteśmy atakowani tyloma argumentami, często absurdarlnymi, że żaden człowiek nie ma czasu sie nad tym zastanowić nawet przez chwile. Dlatego wydaje się to takie wiarygodne.



polecam tekst o wtc http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,5848



ja też z początku wierzyłem w te filmy z żółtymi napisami. teraz sam nie wiem co o tym myśleć.
 
Wszyscy jesteśmy zindoktrynowani przez Żniawiarzy. Człowiek Iluzja nie mógł się mylić.
 
Panowie, temat ma służyc raczej wrzucaniu ciekawych materiałów i dzieleniu się informacjami na ten temat osób zainteresowanych a nie pisaniu jakichś głupich komentarzy w stylu @nicosa czy @bardocka. Nie intersuje cię to, uważasz, że na świecie jest tak jak podają ci mainstremowe media, OK, nikt nie karze Ci tu zaglądać.



@Ropniak77 co do 9/11 to trzeba być bardzo mocno naiwnym, by wierzyć w wersję rządu USA. A Alex Jones już od dawna zdaje się być osobą, które swoje materiały umieszcza raczej, żeby mącić niż podać faktyczną prawdę. Może na początku jego działalności tak było, ale teraz śmiem w to wątpić.
 
Ja jestem wyznawcą teori reptilianów. Uważam że jest najbardziej przekonująca, spójna i oparta o uznane dowody. Zresztą jak się człowiek dobrze zastanowi to to jest oczywiste że o wszystkim decydują zimnokrwiste gady. Weźmy na ten przykład ocieplenie klimatu-kto dąży do ocieplenia klimatu jak nie gady? Wiem bo mam żółwia w domu.
 
Głupi komentarz to zamieszczasz właśnie Ty gojilla, bo chyba próbujesz sugerować po luźnym wpisie, że jestem lemingiem, głosuję na Tuska, a islam uznaję za religię pokoju. Jebłem pare piwek i musiałem napisać o Żniwiarzach. :D



Interesuje mnie ten temat, swego czasu czytałem i oglądałem bardzo wiele materiałów. Trzeba serio nie przejmować się otaczającym nas światem, żeby nie zauważyć notorycznych manipulacji medialnych i nie dostrzec pewnym przekazów. Może tak jest łatwiej, bo nie zawracasz sobie gitary dociekaniem prawdy, której i tak pewnie prędko nie poznasz, o ile w ogóle.



Niektóre teorie są ciekawe, przerażajace, ale nie kupuję bajeczki o, uwaga... reptilianach. :-) I nie mam tu na myśli żółwia Masutatsu. :< Pewien kanał na YT promuje treści z tymi kotobojnymi jaszczurkami i robi to śmiertelnie poważnie. Faceci siedzą w studio i debatują po 2 godziny, aż mnie ich ta 'wszechwiedza' przeraża. Oglądnąłem kilka materiałów i nie dowiedziałem się skąd czerpią te rewelacje, takie lanie wody.



http://www.youtube.com/user/niezaleznatelewizja/videos
 
Najbardziej denerwuje mnie w tego typu materialach, w jakiej konwencji sa zrobione. Tego sie nie da ogladac bez usmieszka. Zalewanie iloscia informacji, "faktow" nie do sprawdzenia, a nawet jesli do sprawdzenia to nie jednoznacznych, rozpoczynanie nowego watku, bez ukonczenia poprzedniego, nastepny watek zwykle nie ma zwiazku z poprzednim, nie mozna uznac wszystkich tez "dokumentow" bo niektore sie wzajemnie wykluczaja (w szczegolnosci Dóniken, ktorym w podstawowce sie zaczytywalem), itp., itd.



Wrecz mozna by uznac ze to sami Kosmici, Iluminanci czy tam Reptilanie w taki sposob o sobie info puszczaja, zeby zdyskretowac jakiekolwiek proby dotarcia do spisku :)



Choc ten dreszczyk poznawania "mrocznej prawdy" chyba zawsze bedzie mnie kusil by obejrzec kolejny dokument, ech kabarety sie skonczyly, to cos trza dla rozrywki ogladac :)



A na powazniej: film o Disneyu, mnie, jako rodzica zaniepokoil. Pomijam tu chaotyczny montaz czy patetycznego narreatora, ale te bajki... Moge porownac Disneya z Jacksonem. Obydwu cos sie zarzuca, ale muza Jacksona (hmmm, choc nigdy nie analizowalem tekstow, fakt) jest po prostu dobra. Natomiast to co zobaczylem, w tych bajkach...



Z drugiej strony ostatnio puscilem na yt corce "Mydlo lubi zabawe" Fasolek... W dzisiejszych czasach - nie do pomyslenia...



EDIT: to taki offtop, ale postarajcie sie znalezc na yt piosenke dla dzieci "Na Jagody" w ktorej przewijaja sie zdjecia jagod, lasu... Niby wymarzone, zeby male dziecko sluchalo, a nie wpatrywalo sie w ekran. Dobrze, ze chwile zostalem by pobawic sie z corka... Niektorych zdrowo po*** (z kompa nie moge teraz tego znalezc, a z MediaPC to wynik z pierwszej piatki byl)



EDIT: znalazlem, 47 sekunda, potem cyklicznie na "my jestesmy czarne jagodki"



https://www.youtube.com/watch?v=tR6JyhMQiPg
 
Właśnie, to też kwestia nie tyle tematu zagadnienia, a sposbu w jaki jest to wszystko przedstawiane. Sama nazwa 'reptilianie' maluje uśmiech na większości twarzy, a niesamowitości na ich temat z argumentami 'tak bo tak' dolewają oliwy do ognia, dlatego jestem w stanie zrozumieć bekę ze strony Anty-paranormalnych Januszy. :-) Osoba, która jest sceptycznie nastowiona raczej jeszcze bardziej utwierdzi się w swoim przekonaniach i parsknie śmiechem.



http://www.filmweb.pl/film/Endgame%3A+Blueprint+for+Global+Enslavement-2007-464822



Ciekawy materiał o Bilderbergu, notabene jednym z ulubionych miejsc szelmowskiego cwaniaczka Rostowskiego.
 
Myślę że osoby, które się śmieją z takich materiałów są albo głupie albo po prostu niedoinformowane. Wystarczy trochę chęci i samemu można znaleźć wiele dowodów na spiski. Przypomnijcie sobie jakie przyrządy były obowiązkowe w podstawówce : plastikowy trójkąt i cyrkiel! To jednoznacznie mówi samo za siebie. Do tego trzeba dodać, że przez długi czas religia w szkołach była zakazana i masońska indoktrynacja mogła się rozprzestrzeniać do woli. Dzisiaj na szczęście mamy w szkołach katechetów, którzy starają się dbać o czystość umysłów ale czy oni wystarczą? Wątpie, to wszysystko zaszło już za daleko. Najgoszy z tego wszystkiego jest internet, tam łatwo o masońskie wpływy, choćby na forach internetowych, które poprzez system zachęt, rang i kolorowych obrazków zachęcają młodzież do poświęcania swojego czasu na jałowe dyskusje i zarazem na wystawianie umysłów na indoktrynację, która na młody umysł wpływa najsilniej i najmocniej, promocja brutalnych sportów i postaw ludzkich niegodnych człowieka, jednakowoż jednak jednakże można intenet wykorzystać w dobrych celach poprzez praktykę tłumaczenia młodzieży gdzie tkwi haczyk, gdzie czai się zło i jak należy się go wystrzegać, jak uchronić się zorganizowanymi akcjami ogłupiania poprzez realizację video przekazów z treningami ludzkich gladiatorów i ich quasi śmiesznymi dowcipami, mającymi odwrócić uwagę od rzeczy naprawdę ważnych i dać jasny przekaz że liczy się tylko rozrywka, przygodny seks i nutella.
 
  • Like
Reactions: q.
@Bardock



czy cię okrzyczałem? grzecznie zwróciłem uwagę, że lipne komentarze nie służą wątkowi. poza tym sam sobie strasznie dużo dodajesz do wypowiedzi

bo chyba próbujesz sugerować po luźnym wpisie, że jestem lemingiem, głosuję na Tuska, a islam uznaję za religię pokoju




jakieś kompleksy?




Myślę że osoby, które się śmieją z takich materiałów są albo głupie albo po prostu niedoinformowane. Wystarczy trochę chęci i samemu można znaleźć wiele dowodów na spiski. Przypomnijcie sobie jakie przyrządy były obowiązkowe w podstawówce : plastikowy trójkąt i cyrkiel! To jednoznacznie mówi samo za siebie. Do tego trzeba dodać, że przez długi czas religia w szkołach była zakazana i masońska indoktrynacja mogła się rozprzestrzeniać do woli. Dzisiaj na szczęście mamy w szkołach katechetów, którzy starają się dbać o czystość umysłów ale czy oni wystarczą? Wątpie, to wszysystko zaszło już za daleko. Najgoszy z tego wszystkiego jest internet, tam łatwo o masońskie wpływy, choćby na forach internetowych, które poprzez system zachęt, rang i kolorowych obrazków zachęcają młodzież do poświęcania swojego czasu na jałowe dyskusje i zarazem na wystawianie umysłów na indoktrynację, która na młody umysł wpływa najsilniej i najmocniej, promocja brutalnych sportów i postaw ludzkich niegodnych człowieka, jednakowoż jednak jednakże można intenet wykorzystać w dobrych celach poprzez praktykę tłumaczenia młodzieży gdzie tkwi haczyk, gdzie czai się zło i jak należy się go wystrzegać, jak uchronić się zorganizowanymi akcjami ogłupiania poprzez realizację video przekazów z treningami ludzkich gladiatorów i ich quasi śmiesznymi dowcipami, mającymi odwrócić uwagę od rzeczy naprawdę ważnych i dać jasny przekaz że liczy się tylko rozrywka, przygodny seks i nutella.


żyj w pokoju bracie i omijaj ten wątek... przecież karate zabijesz wszystkich :-)



co do tematu to materaił o tym jak amerykański FED zarabia na pożyczaniu pieniędzy amerykanom, a raczej jak światowa elita na tym zarabia. Polecam



 
@Dzihados



z tym Disneyem faktycznie jest coś nie tak, choć pierwszy raz widziałem filimk o jego postaci to gdzieś czytałem, że" Mad Doctor" bodajże - jedna ze starszych bajek została spreparowana do torturowania "terrorystów.".. jak poszukam to udostępnię, bo faktycznie ryło banię (widziałem to nagranie)... Gdzieś na dysku mam też coś dla Adiba, o kościele chrześcijańskim i zakonie Jezuitów. Poszukam i wrzucę.







Tak apropos teraz wypływają jakieś wątki o księżnie Dianie , że to nie był zwykły wypadek... W jednym ze swoich wywiadów/prezentacji Icke o tym wspominał...
 
Z tym Disneyem to totalne przegięcie pały. O jego masońskich zapędach słyszałem, ale czy istnieją dowody że rzeczywiście był pedofilem?



A co do bajek - większość z tych teorii to doszukiwanie się kutanoidowych kształtów, napisów SEX i tym podobnych rzeczy tam gdzie dziecko nawet nie myśli żeby ich zobaczyć - ponieważ w większości są to pojedyncze klatki, nie trwające nawet sekundy, na które nawet my nie zwrócimy uwagi. Niedawno zajmowałem się małym kuzynem i dla zabicia czasu pooglądałem z nim parę Disneyowskich bajek, i naprawdę - nic zboczonego nie rzuciło mi się w oczy. Nauka homoseksualności przez bajki to też jakiś głupi żart.



Już prędzej z tymi wzorcami coś może być na rzeczy ( wątek rodziców często jest negatywny), ale tu też - ja nie miałem okazji zauważyć nadmiernej seksualności zabierającej miejsce romantyzmowi, tak jak to tłumaczy autor.



Już bardziej wierzę w to , że twórcy tych filmów czasami zwyczajnie pobawili się w trolli o czym świadczy klatka z filmu The Rescuers. Chyba nikt mi nie wmówi, że ta scena trwająca 0,1 sekundy , której nikt bez spowolnienia nie zauawży, jak i motywy pokazane na wrzuconym filmie mają na celu przejęcie kontroli nad światem.



Rescuers_Topless_Woman.jpg
 
Back
Top