NWO, illuminati, bilderberg itp. [SPOILER ALERT XD]

Powiem Ci, że bzdury w większości. Jest choćby kompleks piramid w Chinach, sporo starszy niż te 3 tys lat. Sumeryjskie zikuraty też starsze na bank są
Chyba 3000 lat temu pomylili z 3000 p.n.e. Wg wiki Piramida Dżesera to ok. 2650 p.n.e. - czyli, przyjmując oficjalną chronologią, te z Kazachstanu mogłyby być starsze...
 
Do Rzeczy w tym wątku? A prosze bardzo! :)
https://dorzeczy.pl/45802/Hitler-pr...ej-Raport-CIA-potwierdza-teorie-spiskowe.html

Dla mnie niezbyt podobny, ale co ja tam wiem:
upload_2017-10-31_10-0-32.png
 
Jak ktos chcialbym oddac/sprzedac dusze w zamian za sukces pisać, mam pare namiarow na kogos kto moze pomoc.
No nie wiem, Lucyfer trochę przesadza z warunkami umowy. Niby zapewnia dzifki, hajs, koks, slawę przez całe życie, ale po śmierci wieczność klękania do miecza, wbijania cwela, robienia prania i zmywania (mogliby w piekle ogarnąc zmywarki, mamy 21 wiek), brak przepustek na lafiryndy, i wszędzie tylko ogień i smoła.
 
No nie wiem, Lucyfer trochę przesadza z warunkami umowy. Niby zapewnia dzifki, hajs, koks, slawę przez całe życie, ale po śmierci wieczność klękania do miecza, wbijania cwela, robienia prania i zmywania (mogliby w piekle ogarnąc zmywarki, mamy 21 wiek), brak przepustek na lafiryndy, i wszędzie tylko ogień i smoła.
zdradziłeś szczegóły :/
 
Z tym Hitlerem to dalej nie wiadomo co się stało? Są jakieś badania prowadzone, cokolwiek?
Nie wiem, dopiero mi youtube zapodał Tima u Joe - musze obejrzec całość.

No ale wyglada na to, ze cialo ktore maja Ruscy, to nie Adolf.

 
Alex Jones zbanowany na yt, dalej jest królem youtuba :lol:
 

Jeśli okazałoby się, że to nie jest rozwinięta technologia chińska, ruska, tajna amerykańska ale jakiejś pozaziemskiej inteligencji - nie ma sensu przeznaczać nawet dolara na badania, itd., bo będzie to dziecięcym "łapaniem" gwiazd w siatkę na motyle. Olać. Nawet gadać o tym sensu za bardzo nie ma. Chyba, że przy ognisku, grillu, itd. Jeśli ingerencja łunych ma się ograniczać do takich incydentów to niech sobie tak śmigają. Raka wyleczyć nie chcą, itd., nie mordują, nie kradną... Olać ;)
---
Edit:
A tak przy okazji - ten materiał nie nadaje się chyba do tego wątku? Z drugiej strony chyba nie ma na coś takiego miejsca na cohones, znaczy - odpowiedniego tematu @Dzihados ?
 
Jeśli okazałoby się, że to nie jest rozwinięta technologia chińska, ruska, tajna amerykańska ale jakiejś pozaziemskiej inteligencji - nie ma sensu przeznaczać nawet dolara na badania, itd., bo będzie to dziecięcym "łapaniem" gwiazd w siatkę na motyle. Olać. Nawet gadać o tym sensu za bardzo nie ma. Chyba, że przy ognisku, grillu, itd. Jeśli ingerencja łunych ma się ograniczać do takich incydentów to niech sobie tak śmigają. Raka wyleczyć nie chcą, itd., nie mordują, nie kradną... Olać ;)
---
Edit:
A tak przy okazji - ten materiał nie nadaje się chyba do tego wątku? Z drugiej strony chyba nie ma na coś takiego miejsca na cohones, znaczy - odpowiedniego tematu @Dzihados ?
Ja myślę, że sens badań właśnie jest. Bo jeżeli jest to zaawansowana technologia to może nam pomóc w postępie szybciej. Choć jak to mówi Bob Lazar który rzekomo pracował nad jednym z tych statków w latach 80, jesteśmy po prostu za głupi żeby pojąć jak to działa. Jednak ciekawe jest to że to co mówił wtedy potwierdziło się lata pozniej, jak np. element 115 który miałby być paliwem napędowym. Dobry wywiad u rogana z nim.
 
Ja myślę, że sens badań właśnie jest. Bo jeżeli jest to zaawansowana technologia to może nam pomóc w postępie szybciej.
Ale nawet jakbyś miał w hangarze taki obiekt - w jaki sposób chcesz go badać? Da się piłką kortową polecieć na Marsa?
Choć jak to mówi Bob Lazar który rzekomo pracował nad jednym z tych statków w latach 80, jesteśmy po prostu za głupi żeby pojąć jak to działa.
Dlatego mówiłem - ani dolara. Jesteśmy za głupi. Jeśli przy powyższym jesteśmy - słowo klucz "rzekomo" - szkoda gadać, chyba, że na grillu przy wódce, choć i wtedy już lepiej choćby nawet o rudym zbieraczu monet
to co mówił wtedy potwierdziło się lata pozniej, jak np. element 115 który miałby być paliwem napędowym
Nic o tym nie wiem. Przybliżysz? Paliwo 115?
:korwinwhat:
Mówią o tym u Rogana?
--------
odpaliłem i... o bozszsz... ponad dwie godziny? Możesz wskazać na konkretny moment?
 
Ale nawet jakbyś miał w hangarze taki obiekt - w jaki sposób chcesz go badać? Da się piłką kortową polecieć na Marsa?

Dlatego mówiłem - ani dolara. Jesteśmy za głupi. Jeśli przy powyższym jesteśmy - słowo klucz "rzekomo" - szkoda gadać, chyba, że na grillu przy wódce, choć i wtedy już lepiej choćby nawet o rudym zbieraczu monet

Nic o tym nie wiem. Przybliżysz? Paliwo 115?
:korwinwhat:
Mówią o tym u Rogana?
--------
odpaliłem i... o bozszsz... ponad dwie godziny? Możesz wskazać na konkretny moment?
Chodzi Ci o rozmiary statku? Z relacji pilotów którzy nagrali te obiekty mowili ze rozmiarami były zbliżone do myśliwców, więc człowiek by się zmieścił :fjedzia:
Nie wiem w którym momencie mówi o tym paliwie, ale gdzieś pierwsze 45 min.
Do tego jeszcze sprawdziło się jeszcze cos odnośnie napędu
 
Chodzi Ci o rozmiary statku? Z relacji pilotów którzy nagrali te obiekty mowili ze rozmiarami były zbliżone do myśliwców, więc człowiek by się zmieścił
Chodzi mi o to, że jeśli to dalece bardziej rozwinięta technologia od naszej, nie mamy możliwości jej badać i prawdopodobnie nigdy nie będziemy mieć
Tzn. Lazar wcześniej mówił, że Moskow był używany jako paliwo napędowe statku obcych, który był rzekomo przez niego badany? Ale wciąż nie rozumiem co się potwierdziło?
Do tego jeszcze sprawdziło się jeszcze cos odnośnie napędu
Co takiego się sprawdziło?
 
Chodzi mi o to, że jeśli to dalece bardziej rozwinięta technologia od naszej, nie mamy możliwości jej badać i prawdopodobnie nigdy nie będziemy mieć

Tzn. Lazar wcześniej mówił, że Moskow był używany jako paliwo napędowe statku obcych, który był rzekomo przez niego badany? Ale wciąż nie rozumiem co się potwierdziło?

Co takiego się sprawdziło?
Od 25 minuty o tym mówią
 
Back
Top