NWO, illuminati, bilderberg itp. [SPOILER ALERT XD]

O co kaman z tą Ghislaine Maxwell?

To jest była Epstein'a. Mocno zwiazana w handel młodymi dziewczynami. Netlix zrobił nawet dobrą mini serię gdzie wyjaśnili jak to wyglądało
 
To jest była Epstein'a. Mocno zwiazana w handel młodymi dziewczynami. Netlix zrobił nawet dobrą mini serię gdzie wyjaśnili jak to wyglądało
Opinia publiczna nie wyzywa jej od potworów i większość uwagi skupiła się tylko na Epsteinie, ciekaw czemu.

:corn:
 
Wyświetlił mi się ten temat. Przez kilka ładnych lat pracowałem dodatkowo w branży tytoniowej jako przedstawiciel handlowy. I miałem w swojej drodze zawodowej do czynienia z różnymi branżami (głównie artystyczno-rozrywkowymi) ale właśnie w tej, tytoniowej spotkałem tyle dziwnej symboliki, tyle zakulisowych rozgrywek, że po kilku latach patrząc na to z dystansu przez ten temat twierdze, że coś jest na rzeczy. Sygnety, specyficzne słownictwo oraz rytuały negocjacji, zamknięte spotkania podczas targów (pamiętam restauracje w Cieszynie i kolacje branżową która wyglądała jak wyjęta z książki Kod Leonardo), bardzo międzynarodowe środowisko i wreszcie na koniec sławna w branży ustawa, która ukróciła handel cygaretkami oraz podniosła akcyzę. Myślę, że za daleko szukacie po yt a to się dzieje po prostu w bieżącej polityce-biznesie.
 
8sc977g7a2181.png
 
Klaus Schwab (ten od "Czwartej Rewolucji Przemysłowej") sie przewija w memach o WEF jest w dziwnym stroju, poniżej fota która była źródłem tych memów:


O co kaman z ta symboliką, ciuchami? Nie jestem w temacie...

EDIT:
Wywiad z autorem. Straszna wizja świata:usunto:

A zapodam se to. Jaszczury czy z sensem?
 
Klaus Schwab (ten od "Czwartej Rewolucji Przemysłowej") sie przewija w memach o WEF jest w dziwnym stroju, poniżej fota która była źródłem tych memów:


O co kaman z ta symboliką, ciuchami? Nie jestem w temacie...

EDIT:

A zapodam se to. Jaszczury czy z sensem?

Wdzianko szwaba to niby z tej uczelni w której prowadził jakiś wykład.

Właśnie nic takiego tam nie było i przez to dość straszne bo merytoryczna rozmowa. Szczególnie o tym jak elity finansowały konflikty. To akurat potwierził świetny historyk Antony Sutton.

Tak wiek, film z żółtymi napisami :lol: ale patrząc co się działo na świecie trudno przynajmniej częściowo nie przyznać racji. W innym wywiadzie powiedział ciekawą rzecz: amerykańskie korporacje finansowały Hitlera. Ford dawał im silniki a firmy paliwowe pomogły w produkcji paliwa lotniczego bo niemcy nie mieli takiej technologii.
 
No i wszystko jasne. Putin to żyd:lol:
1646214830839.png

1646214747738.png

1646214922314.png
 
0A4BA47B-0086-4DD8-AC65-F23269B32E27.jpeg

Szalom Boże.
No i wszystko jasne. Putin to żyd:lol:
View attachment 34310
View attachment 34309
View attachment 34311
 
Back
Top