NWO, illuminati, bilderberg itp. [SPOILER ALERT XD]

Ja to wszystko traktuję z przymrużeniem oka, ale jak przeczytałem o blue beamie, potem zobaczyłem jaka technologia holograficzna była dostępna już w 2004 roku (!), to myślę, że może być to możliwe kiedyś w 100%.
 
oie_5164424_K6_GYRNq_D.gif
 
Obejrzałem ostatnio film Alana Russo - • Ameryka: Od wolności do faszyzmu • i mimo że nie dotyka bezpośrednio NWO, no może trochę, to myślę, że jest wart zarekomendowania tutaj.



Najbardziej zaskoczyła mnie informacja, poparta wyrokami sądów!, że w USA nie ma prawa nakazującego ludziom płacenia podatku dochodowego i składania zeznań finansowych. Powstał nawet cały ruch społeczny, żądający od rządu i kancelarii prezydenta przedstawienia konkretnego zapisu, na mocy którego od ponad siedemdziesięciu lat tamtejszy fiskus pobiera podatek dochodowy - jak na razie każdy urzędnik unika odpowiedzi a wyznaczona w jednej z krajowych gazet nagroda 50 000$ za przedstawienie tego zapisu podobno do dziś leży nietknięta.



Druga sprawa - czytałem niedawno, w zasadzie kilka dni temu skończyłem, • Wojnę o pieniądz • chińskiego ekonomisty Hong Songbinga. Autor podejmuje temat kryzysów finansowych i wojen od czasu powstania Banku Anglii - szeroko i ciekawie opisuje zagadnienie z punktu widzenia interesów bankierów. Polecam również, bo informacje zawarte w książce pośrednio wskazują, że spisek elit finansowych stojących za powstaniem Banku Anglii a później FEDu dąży do utworzenia światowej waluty - a poprzez nią do światowego rządu. Bardzo konkretna pozycja, właśnie zamówiłem drugą część.
 
Mam takie pytanie i nie chce mi się szukać... jaką pozycję zajmują chińczycy w całej aferze z iluminatami? Zadawaliście sobie to pytanie?
 
FED jest prywatnym bankiem centralnym oczywiście, mającym monopol w USA na dodruk i podaż pieniądza. Co do tego, komu zyski przyniosi Rezerwa Federalna (informacje zawarte w podawanej przeze mnie książce - nie cytuję wszystkiego, bo jest tego naprawdę ogrom):

Eustace Mullins w • Secrets of Federal Reserve • pisze, że zdobył oryginalne licencje gospodarcze dwunastu banków, które uformowały rezerwę. Rzeczywistym kontrolerem całego FEDu jest Nowojorski Bank Rezerwy Federalnej - dokument z 19. maja 1914 roku informuje, że ogólna liczba udziałów wynosi 203053 akcje, z czego:

- NY National City Bank, kontrolowany prze Rockefellera: 30 tyś akcji
- J.P Morgan, jak sama nazwa wskazuje: 15 tyś akcji
- Merchant Bank, kontrolowany przez Paula Warburga, 21 tyś akcji
- Hanover Bank, w radzie nadzorczej zasiadają Rotshildowie, 10 tyś akcji
- Chase National Bank i Chemical Bank: oba po 6 tyś akcji

Do 1983 roku te banki kontrolowały ponad 40% Rezerwy, dziś struktura wygląda następująco:

- City Bank: 15%
- Chase Manhatan: 14%
- JP Morgan: 9%
- Hanover Bank: 7%
- Chemical Bank: 8%

Kontrolują zatem 53% FEDu.

Mort sprecyzuj pytanie, bo nie bardzo łapię co masz na myśli.
 
Czy w skład iluminatów wchodzą jacyś chińczycy? Jaki jest wpływ ich działań na Chiny?
 
• W skład iluminatów • - wydaje mi się, że zbyt dosłownie bierzesz całą sprawę rządu światowego i tzw. iluminatów. To nie jest tak, że jest sobie grupa ludzi, która wydaje rozkazy i cały świat się ich słucha. I nie ma, przynajmniej na razie, czegoś takiego jak rząd światowy.
Oczywiście są próby dążenia do takiego rządu, ale takie próby zawsze były i zawsze będą - nie tylko ze strony tych • iluminatów • . Jest bowiem wiele ośrodków, które chciałyby sobie podporządkować światową gospodarkę, prawo, ludzi - lobby naftowe, wielkie międzynarodowe korporacje, tajne służby największych mocarstw, rządy tychże największych mocarstw i w końcu lobby bankowe: międzynarodowa finansjera. W związku z tym, że jest wiele ośrodków dążących do • rządzenia światem • faktycznego rządu światowego nie ma, bo nie może istnieć, gdy • każdy chce rządzić • .

Oczywiście czasem interesy kilku grup są zbieżne - przez co nasza wolność jest ograniczana, systematycznie - ale równie często są przeciwstawne i wtedy owe ośrodki się wzajemnie niwelują. Świetnym przykładem jest tu niedawny konflikt syryjski, do którego dążyła Ameryka a który został znakomicie rozwiązany przez Chiny i Rosję.

Co do Chin, to ich interesy są zgoła odmienne od interesów bankierów z USA i Europy - dopiero niedawno Państwo Środka otworzyło swoje granice w pełni, tak więc wcześniejsza ingerencja w politykę Chin nie była możliwa w takim stopniu jak choćby w gospodarkę Japonii w latach 80. Poza tym obecnie Chiny skupują złoto na potęgę, i niektórzy analitycy twierdzą, że w sojuszu z Rosją dążą do oparcia yuana o złoto - a utworzenie parytetu złota wytrąciłoby całkowicie międzynarodowej finansówce oręż, poprzez niemożność manipulacji inflacją i stopami procentowymi, ostatecznie obalając dolara jako główną walutę rozliczeń międzynarodowych. Dlatego twierdzę, że normalność, jeśli kiedykolwiek powróci, to właśnie z Chin.

To tak w skrócie moja opinia;)
 
Może i zbyt dosłownie, jednak mi się wydaje, że oni są bardziej zorganizowani niż sądzisz. :) Wystarczy poczytać trochę np. o tej całej grze illuminati, którą stworzył haker... dużo się sprawdziło/sprawdzi więc musiał skądś te plany wykraść.
 
Owszem, oni są zorganizowani - prawdopodobnie bardziej niż cała reszta ośrodków dążących do • rządzenia światem • . Mówiąc iluminaci można chyba użyć skrótu myślowego - międzynarodowe, stare, żydowskie rodziny bankierskie, tak? Zatem od utworzenia Banku Anglii (1694 rok!) zdołali przejąć podaż pieniądza w wielu krajach - z USA na czele, a to chyba najlepszy dowód na to, że są zorganizowani.
 
W ramach ciekawostki - cytat z drugiej części "wojny o pieniądz":


"Baron Rothschild - człowiek inteligentny i bystry - miał bardzo wysoki iloraz inteligencji (184). Zmierzył to nazistowski ekspert, analizujący jego zachowania i decyzje [...] Był nie tylko bankierem odnoszącym sukcesy finansowe, ale także oficerem kontrwywiadu oraz biologiem; zdobył dużą wiedzę dotycząca fizyki nuklearnej; znał się na malarstwie, sztuce i muzyce"
 
http://radtrap.wordpress.com/2010/10/27/jak-rockefellerowie-przebudowali-wspolczesna-kobiete/
 
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mi%C4%99dzynarodowy_%C5%BByd







Czytał ktoś może już tą książkę ? Pisana w sumie jeszcze przed wojną można śmiało powiedzieć, że opisuje sporo rzeczy, które miały nastąpić i nastąpiły. Ciekawa lektura, zwłaszcza dla osób, które są zainteresowane tematyką NWO.
 
W końcu obejrzałem "Illuminaci w przemyśle muzycznym". Oglądałem na dwie tury (połowa dzisiaj i połowa jakiś czas temu), bo mnie wzięło na takie jakieś tajemnice itp. Pierwszą połowę normalnie mi sie oglądało, jedna z drugą? Z drugą było coś dziwnego. Ciężko mi uwierzyć w numerologię, podważałem inne fakty zawarte w tym filmie. Jak w przypadku Eminem, negowałem tamtejsze zarzuty (bo lubię posłuchać Eminema i jakoś nie chce mis ie w to wierzyć), tak w przypadku Jacksona również się z nimi nie zgadzałem, chociaż Michaela nigdy tak na prawdę nie słuchałem, nie interesowałem się nim. Wiec nie wiem, czy mogę powiedzieć, ze "nie zgadzałem się z filmem, bo lubię tych artystów", skoro tak nie jest.



Może i jest coś na rzeczy, ale nie sądzę, że Illuminaci mają tak wielką moc, że ingerują w filmy i wszystko inne. Dużo rzeczy to moim zdaniem kwestia przypadku.



Z ciekawości przejrzałem też wszystie filmiki i teksty z tego tematu, ale nie chce mi się aktualnie rozwijać myśli co do nich. Wszędzie tylko tajemnice i spiski...
 
https://www.youtube.com/watch?v=IgntGB9kTbk



Słyszał ktoś coś? Bo dwa dni temu w Poznaniu było słychać.
 
To proste ze istnieje jakis spisek ,patrząc co sie dzieje u nas ,jak rząd oszukuje i upodla pracownika,upodla zwyklego człowieka .Jest coraz to gorzej ,wszystko robi sie drogie a place marne,prawa czlowieka do wolnosci tez sa ograniczane .Jest chodzi o USA to wydaje mi sie a raczej na 100% ze ich prezydent to jest pionek do czarnej roboty a za tym pionkiem stoją banki bankierzy czyli wielkie pieniądze i bogactwa,te wszystkie najazdy na inne kraje nie są bezcelowe.Co do zmiejszenia populacji na planecie hmmmmmm oczywiscie trują nas hemią,mogli by swiadomnie dosypywać rtęć w mikroskopijnych ilosciach zamiast tego a efekt byłby szybszy,mają cierpliwosc nie wszystko odrazu tak jak robil to hittler niech sie pali w ogniu piekielnym
 
oczywiscie trują nas hemią,mogli by swiadomnie dosypywać rtęć w mikroskopijnych ilosciach zamiast tego a efekt byłby szybszy,mają cierpliwosc nie wszystko odrazu tak jak robil to hittler niech sie pali w ogniu piekielnym
Rząd żywi się w laboratoriach żeby się nie truć.

Największą beke ostatnio mam z ludzi wierzących w chemtrails :)
 
Rząd żywi się w laboratoriach żeby się nie truć.

Największą beke ostatnio mam z ludzi wierzących w chemtrails :)

To jak masz bekę, to pewnie masz twarde dowody na to, że chemtrails to ściema. Jedno pytanie - dlaczego jedne samoloty zostawiają te smugi, a drugie nie? Różnica wysokości?

a i po co poszczególne rządy miałyby być wtajemniczane? :D Przecież to prywatny kapitał - banki i megakorporacje - rządzą Ziemią. :D
 
To jak masz bekę, to pewnie masz twarde dowody na to, że chemtrails to ściema. Jedno pytanie - dlaczego jedne samoloty zostawiają te smugi, a drugie nie? Różnica wysokości?

Przede wszystkim, na wysokości przelotowej każdy samolot zostawia smugę kondesacyjną, jak ktoś widzi jakiś samolot ze smugą to przecież może sobie w czasie rzeczywistym sprawdzić co to za samolot leci na jakimś darmowym flight radarze i ma wyświetlone jak na dłoni, prędkość, wysokość, przewoźnik, skąd, dokąd itd. No chyba że to reptalianie wsiadają na pokład i pod przykrywką linii lotniczych trują ludzi.
 
Przede wszystkim, na wysokości przelotowej każdy samolot zostawia smugę kondesacyjną, jak ktoś widzi jakiś samolot ze smugą to przecież może sobie w czasie rzeczywistym sprawdzić co to za samolot leci na jakimś darmowym flight radarze i ma wyświetlone jak na dłoni, prędkość, wysokość, przewoźnik, skąd, dokąd itd. No chyba że to reptalianie wsiadają na pokład i pod przykrywką linii lotniczych trują ludzi.


No ale masz kurwa dowody że to nie reptilianie?
 
Przede wszystkim, na wysokości przelotowej każdy samolot zostawia smugę kondesacyjną, jak ktoś widzi jakiś samolot ze smugą to przecież może sobie w czasie rzeczywistym sprawdzić co to za samolot leci na jakimś darmowym flight radarze i ma wyświetlone jak na dłoni, prędkość, wysokość, przewoźnik, skąd, dokąd itd. No chyba że to reptalianie wsiadają na pokład i pod przykrywką linii lotniczych trują ludzi.

Ok. To czemu jedna smuga znika od razu, a druga rozszerza sie i zostaje na niebie godzinami?

PS. Jutro Ci znajdę oficjalne dokumenty wypuszczone na szczycie ONZ w którym geoinżyneria poprzez chemtrails jest jasno opisana jako fakt. :D
 
Back
Top