NWO, illuminati, bilderberg itp. [SPOILER ALERT XD]

:aletoniedomnietak:
 

Attachments

  • fjgyh8vxgaammrl.jpg
    fjgyh8vxgaammrl.jpg
    47.1 KB · Views: 66
Cos tam kojarze, m.in ze ludzi jest za duzo na ziemi
Ja już nie pamiętam wszystkich założeń, przestałem się fazowac na to. Ale google odpowie, albo ktoś na forum tutaj ma ten temat obcykany. Spotykają się Panowie na światowym forum ekonomicznym i sobie pociągają za sznurki.

Edit
Konkluzja jest taka, że oni działają jak wilk w owczej skórze. Niektorzy nie chcą tego widzieć, inni nie myślą o takich rzeczach, bo konsumują, a Ci co widzą.. to tak zwani teoretycy spiskowi. XD
 

ogladane było ? Ważny film w temacie conspiracy
 
Jezus nie wiedziałem, że Niewolski jest taki wkręcony w te tematy, ukryte wejścia do środka ziemi itp.

Na focusie leci ten serial Starożytni kosmici. To jest trochę takie smutne jak tam za wszelką cenę tłumaczą osiągniecia w starożytności siłą wyższą jakby ludzie po prostu nie mogli być bystrzy bez komputerów..
 
Jezus nie wiedziałem, że Niewolski jest taki wkręcony w te tematy, ukryte wejścia do środka ziemi itp.

Na focusie leci ten serial Starożytni kosmici. To jest trochę takie smutne jak tam za wszelką cenę tłumaczą osiągniecia w starożytności siłą wyższą jakby ludzie po prostu nie mogli być bystrzy bez komputerów..

Przecież teraz jest pełno ludzi, którzy twierdzą że zdobycie księżyca w latach 60 było niemożliwe.
 
Przecież teraz jest pełno ludzi, którzy twierdzą że zdobycie księżyca w latach 60 było niemożliwe.
Te teorie to od początku lat dwutysięcznych słyszałem -tyle tych teorii ile na zamach na Kennedy..
A najmniej teorii pojawia się na temat drugiej wojny światowej a to jest ciekawsze. Akta brytyjskie zostaną odtajnione za trochę lat (chyba 2045) i nawet historycy mówią o tym, że po tym będzie trzeba zmienić trochę wykładów...
 
Pewnie każdy wie, ale gdyby przypadkiem nie to łapta

Moja ulubiona. Oczywiście spiskowa.
Można powiedzieć, że od tego się zaczęło "cyfrowe szaleństwo" i obecny dziś totalitaryzm.
Jutro sobie odpalę do kawusi.
 
Back
Top