NWO, illuminati, bilderberg itp. [SPOILER ALERT XD]

1646325417462.png

:juanlaugh:
 
1 fota pasuje idealnie do NWO. Po co innego tak naciskają na zamknięcie przemysłu aut spalinowych jak nie po to, żeby mieć pełną kontrolę nad tym co posiadamy.

2 nie wiedziałem o tej własności, ale o tym że WTC to była akcja Hamburgerów to akurat wiadomo od lat.

Wszystko oczywiście dla naszego dobra.
 

Troche jestem w stanie zrozumiec takie podejscie do sprawy. Gosciu zaklada, ze przyjdzie taki moment, ze kazdy mieszkaniec planety bedzie mial wszystkie podstawowe potrzeby ogarniete bez koniecznosci pracy. Pytanie co robic z milionami (miliardami ?) ludzi, ktorzy nic nie robia i nie potrafia sami zorganizowac sobie czasu (kazdy z nas zna takich ludzi, ktorzy ida do roboty, a pozniej leza przed tv). #problemyNWO
 
A kojarzycie temat Tartarii i domniemanego ówczesnego wielkiego resetu?
 
Troche jestem w stanie zrozumiec takie podejscie do sprawy. Gosciu zaklada, ze przyjdzie taki moment, ze kazdy mieszkaniec planety bedzie mial wszystkie podstawowe potrzeby ogarniete bez koniecznosci pracy. Pytanie co robic z milionami (miliardami ?) ludzi, ktorzy nic nie robia i nie potrafia sami zorganizowac sobie czasu (kazdy z nas zna takich ludzi, ktorzy ida do roboty, a pozniej leza przed tv). #problemyNWO
Do 2030 80% stanowisk pracy, które nie wymagają bezpośredniej pracy człowieka moze zostać zrobotyzowanych. Co z tymi ludźmi się stanie, to myślę, że można wydedukowac na podstawie działań elit z ostatnich lat, które zdają się być jedynie przedsionkiem całości
 
Do 2030 80% stanowisk pracy, które nie wymagają bezpośredniej pracy człowieka moze zostać zrobotyzowanych. Co z tymi ludźmi się stanie, to myślę, że można wydedukowac na podstawie działań elit z ostatnich lat, które zdają się być jedynie przedsionkiem całości
Ja tej robotyzacji nie moge sobie za bardzo wyobrazic. Czy my dysponujemy odpowiednia iloscia surowcow do produkcji tych wszystkich niezbednych elektronicznych ustrojstw zeby wprowadzic cos takiego w zycie ? A co jak sie cos zepsuje albo zuzyje ?
 
Ja tej robotyzacji nie moge sobie za bardzo wyobrazic. Czy my dysponujemy odpowiednia iloscia surowcow do produkcji tych wszystkich niezbednych elektronicznych ustrojstw zeby wprowadzic cos takiego w zycie ? A co jak sie cos zepsuje albo zuzyje ?
Bardzo dobre pytanie. Też ciężko jest mi to sobie zobrazować. Tak krótki odcinek czasu. Bardziej prawdopodobne jest, że to się w czasie rozciągnie, a lata o których mówi agenda elit będą zaczątkiem tego procesu. W Polsce napewno ciężko sobie to zobrazować, hehe :D
 

Ludzie nie są w stanie skutecznie przewidzieć przyszłości (po drodze zawsze się trafiają czarne łabędzie). Ostatnie lata dobrze to potwierdziły.

Elon i Yang to samo powtarzają, ale do takiej utopijnej wizji jest bardzo daleko, a po drodze jest mnóstwo alternatywnych przyszłości.
 
Last edited:
Cyfrowa waluta w drodze, NBP wzmozylo pracę. No surprise here

Nie przejrzałem tematu, wybaczcie, wbiłem na spontanie. Śledzę teorie od lat, lubię łączyć kropki, ale ostatnio nie mogę się spełniać w tym, kropki łączą się same.
 
Ja tej robotyzacji nie moge sobie za bardzo wyobrazic. Czy my dysponujemy odpowiednia iloscia surowcow do produkcji tych wszystkich niezbednych elektronicznych ustrojstw zeby wprowadzic cos takiego w zycie ? A co jak sie cos zepsuje albo zuzyje ?
Surowców jeszcze jest wystarczająco, ale długoterminowo inwestycja w kosmos jest konieczna.
 


Data-ism interesujący koncept, który już poniekąd istnieje wśród nas.
 
Wpadłem na coś takiego jak "Konferencja w sprawie przyszłości Europy" - oczywiście w mediach o tym cicho.

Grupa "europejskich konserwatystów i reformatorów" (cokolwiek to jest ) wystąpiła z projektem
uwaga!
-> propozycji stworzenia w przyszłości federalnej Europy (czyli po naszemu związku socjalistycznych republik europejskich)

Projekt ogłoszono na kilka dni po ogłoszeniu wyników wyborów we Francji. To by się zgadzało, że dziecko Shwaba francuzik Macron został namaszczony na przyszłego lidera w Europie - stąd ta masa informacji w gówno mediach o "telefonach do Putina".

W 2008 przeszedł do pracy w bankowości inwestycyjnej w (kontrolowanym przez rodzinę Rothschildów) Rothschild & Cie Banque, gdzie był zatrudniony do 2012. Zajmował się w szczególności zakupem przez szwajcarskie przedsiębiorstwo Nestlé filii koncernu Pfizer o wartości ponad 9 miliardów euro

Oczywiście zbieżność nazwisk i firm ze spojlera przypadkowa do tematu o globalistach.

Podsumowując. Dobrze już było teraz czekają nas zajebiste lata - federalizm, socjalizm i komunizm.





:childcry:
 
Wpadłem na coś takiego jak "Konferencja w sprawie przyszłości Europy" - oczywiście w mediach o tym cicho.

Grupa "europejskich konserwatystów i reformatorów" (cokolwiek to jest ) wystąpiła z projektem
uwaga!
-> propozycji stworzenia w przyszłości federalnej Europy (czyli po naszemu związku socjalistycznych republik europejskich)

Projekt ogłoszono na kilka dni po ogłoszeniu wyników wyborów we Francji. To by się zgadzało, że dziecko Shwaba francuzik Macron został namaszczony na przyszłego lidera w Europie - stąd ta masa informacji w gówno mediach o "telefonach do Putina".

W 2008 przeszedł do pracy w bankowości inwestycyjnej w (kontrolowanym przez rodzinę Rothschildów) Rothschild & Cie Banque, gdzie był zatrudniony do 2012. Zajmował się w szczególności zakupem przez szwajcarskie przedsiębiorstwo Nestlé filii koncernu Pfizer o wartości ponad 9 miliardów euro

Oczywiście zbieżność nazwisk i firm ze spojlera przypadkowa do tematu o globalistach.

Podsumowując. Dobrze już było teraz czekają nas zajebiste lata - federalizm, socjalizm i komunizm.





:childcry:
A to może nas spotkać coś gorszego niż życie w Polsce?
:stevecarell:
 
A to może nas spotkać coś gorszego niż życie w Polsce?
:stevecarell:
Jest chujowo, ale 2 lata srandemii pokazały, że jednak kurwy z wiejskiej coś tam się trochę buntu boją.
Do teraz mam obraz policjantów spierdalających przed kibicami na marszu w Głogowie jak odważnie ruszyli w 10 pałować 2-3 chłopaków i nagle z za rogu wleciały posiłki ubrane w prawilny ortalion. Wtedy rurka zmiętkła. Tak samo by było z władzą, ale ludzie woleli protestować o TVN (sic!_)

Wbrew pozorom u nas jest jeszcze sporo rzeczy do spierdolenia.
 
Back
Top