1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

NWO, illuminati, bilderberg itp.

Discussion in 'Cohones' started by gumoleon, Aug 19, 2013.

1. gumoleon

gumoleon KSW
    Featherweight

Komentarze:
    5,041
    Zdobyte Lajki:
    1,304
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Silient Hill
    Prosił bym administrację, ażeby zezwoliła na założenie na cohones (forum oczywiście o całkowicie odmiennej tematyce) takiego wątku. Przez okres od kiedy przeglądam to forum zauważyłem sporo osób, które zauważają pewne nazwijmy to "niescisłości" w obecnie panującym świecie (skoro jest temat o religii to czemu nie taki?). Dlatego też prosił bym o nie kasowanie wątku przez administrację, a użytkowników o dzielenie się ciekawymi informacjami i filmami w tym miejscu (oczywiście adekwatnymi do tematu). Jeśli admini się nie zgodzą to osobiście przepraszam za tzw. "zawracanie gitary"...

Jako pierwszy chciałbym dodać materiał, który mnie obezwładnił...

http://vimeo.com/9029614#at=0

2. Calo

Calo WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,465
    Zdobyte Lajki:
    21
    Punkty:
    1,790
    Lubie taką tematykę więc jak najbardziej za, będę się udzielał jak znajdę coś ciekawego :-)

3. Keylock

Keylock Bellator
    Lightweight

Komentarze:
    4,222
    Zdobyte Lajki:
    73
    Punkty:
    1,790
    Jakbym tu kiedyś jeszcze napisał, to przypomnijcie mi, że nie powinienem, bo nie wierzę w takie rzeczy.

4. gumoleon

gumoleon KSW
    Featherweight

Komentarze:
    5,041
    Zdobyte Lajki:
    1,304
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Silient Hill
    @up

masz to jak w banku :-)

5. Instinct

Instinct Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,657
    Zdobyte Lajki:
    1,722
    Punkty:
    1,790
    Ja swego czasu bardzo dużo w tym temacie czytałem, interesuje mnie to i myśle, że to prawda natomiast nie upratruje w tym żadnych spisków zwyczajnie ktoś musi to wszystko ogarniać od tamtej strony :-)

6. ninja149

ninja149 Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    692
    Zdobyte Lajki:
    71
    Punkty:
    1,790
    Niewiem dlaczego ale mi jakoś trudno przychodzi uwierzenie w tego typu rzeczy...

Pamiętam w gimnazjum oglądałem film na youtube że 31 grudnia 2009 roku wejdzie wielki kodeks żywienia, woda będzie truta, żywność niezdrowo promieniowana będziemy umierać kilka dni, będzie wysokie promieniowanie radio aktywne i...? obecnie będąc w szkole gastronomicznej zauażyłem jedynie że daty produktów są o wiele dłużze, jest więcej chemikaliów aale jakoś nikt nie umiera, owoce i warzywa nie mają np. pestek i dłużej są dojrzałe. Katastrofalnych skutków to niema jak to było w tamtejszym programie...

Mówili również 2012 rok to będzie koniec wejdzie ustawa o cipowaniu wszyscy będziemy mieli chipy, nie będzie pieniędzy tylko na chip wszysko,pójdziemy do wielkich zagrodzonych miast gdzie nie będziemy mogli się wydostać i...? i chuj jest rok późnieji nie siedze z żadnym chipem ani w żadnym wielkim zamurowanym mieście chociaż bym wolał...

Owy film o którym opowiadam z "niewiadomych" przyczyn po roku 2012 został usunięty. 4 Lata temu by powiedzieli "został usunięty przez iluminatów bo mówił prawde" jednak jesteśmy w roku 2013 i powiem został usunięty bo się skurwysyn nie sprawdził a kase za program zgarneli i poszli nakręcić drugi równie bajeczny...

7. gumoleon

gumoleon KSW
    Featherweight

Komentarze:
    5,041
    Zdobyte Lajki:
    1,304
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Silient Hill
    @Mayhem

no to wrzucaj co ciekawego znalazłeś, po to jest ten wątek.

8. Wujek

Wujek KSW
    Featherweight

Komentarze:
    4,962
    Zdobyte Lajki:
    226
    Punkty:
    2,790
    Occupation:
    Coal Mining Engineer
    Miasto:
    Śląsk / Ruhrgebiet
    Jeśli ktoś nie widział

9. gumoleon

gumoleon KSW
    Featherweight

Komentarze:
    5,041
    Zdobyte Lajki:
    1,304
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Silient Hill
    @wujek

widziałem, widziałem... i irak miał rakiety...

10. walker393

walker393 Jungle Fight
    Light Heavyweight

Komentarze:
    389
    Zdobyte Lajki:
    169
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Wild Wild West
    Również to widziałem i dałem sie przekonac argumentami zawartymi w tym filmie.

11. gumoleon

gumoleon KSW
    Featherweight

Komentarze:
    5,041
    Zdobyte Lajki:
    1,304
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Silient Hill

czyli w której, bo jak się domyslam mieszkasz w US i A?

12. gumoleon

gumoleon KSW
    Featherweight

Komentarze:
    5,041
    Zdobyte Lajki:
    1,304
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Silient Hill
    o telewizję.

13. nicos

nicos Bellator
    Middleweight

Komentarze:
    4,510
    Zdobyte Lajki:
    4,446
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Zielona Góra
    Trotyl..., panowie trotyl wszędzie!!!:)

14. Bardock

Bardock WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,595
    Zdobyte Lajki:
    1,929
    Punkty:
    1,790
    Wszyscy jesteśmy zindoktrynowani przez Żniawiarzy. Człowiek Iluzja nie mógł się mylić.

15. Adib

Adib EFC Africa
    Welterweight

Komentarze:
    2,857
    Zdobyte Lajki:
    84
    Punkty:
    2,790
  16. gumoleon

gumoleon KSW
    Featherweight

Komentarze:
    5,041
    Zdobyte Lajki:
    1,304
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Silient Hill
    Panowie, temat ma służyc raczej wrzucaniu ciekawych materiałów i dzieleniu się informacjami na ten temat osób zainteresowanych a nie pisaniu jakichś głupich komentarzy w stylu @nicosa czy @bardocka. Nie intersuje cię to, uważasz, że na świecie jest tak jak podają ci mainstremowe media, OK, nikt nie karze Ci tu zaglądać.

@Ropniak77 co do 9/11 to trzeba być bardzo mocno naiwnym, by wierzyć w wersję rządu USA. A Alex Jones już od dawna zdaje się być osobą, które swoje materiały umieszcza raczej, żeby mącić niż podać faktyczną prawdę. Może na początku jego działalności tak było, ale teraz śmiem w to wątpić.

17. Instinct

Instinct Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,657
    Zdobyte Lajki:
    1,722
    Punkty:
    1,790
  18. Masu

Masu UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,524
    Zdobyte Lajki:
    17,443
    Punkty:
    1,790
    Ja jestem wyznawcą teori reptilianów. Uważam że jest najbardziej przekonująca, spójna i oparta o uznane dowody. Zresztą jak się człowiek dobrze zastanowi to to jest oczywiste że o wszystkim decydują zimnokrwiste gady. Weźmy na ten przykład ocieplenie klimatu-kto dąży do ocieplenia klimatu jak nie gady? Wiem bo mam żółwia w domu.

19. Bardock

Bardock WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,595
    Zdobyte Lajki:
    1,929
    Punkty:
    1,790
    Głupi komentarz to zamieszczasz właśnie Ty gojilla, bo chyba próbujesz sugerować po luźnym wpisie, że jestem lemingiem, głosuję na Tuska, a islam uznaję za religię pokoju. Jebłem pare piwek i musiałem napisać o Żniwiarzach. :D

Interesuje mnie ten temat, swego czasu czytałem i oglądałem bardzo wiele materiałów. Trzeba serio nie przejmować się otaczającym nas światem, żeby nie zauważyć notorycznych manipulacji medialnych i nie dostrzec pewnym przekazów. Może tak jest łatwiej, bo nie zawracasz sobie gitary dociekaniem prawdy, której i tak pewnie prędko nie poznasz, o ile w ogóle.

Niektóre teorie są ciekawe, przerażajace, ale nie kupuję bajeczki o, uwaga... reptilianach. :-) I nie mam tu na myśli żółwia Masutatsu. :< Pewien kanał na YT promuje treści z tymi kotobojnymi jaszczurkami i robi to śmiertelnie poważnie. Faceci siedzą w studio i debatują po 2 godziny, aż mnie ich ta 'wszechwiedza' przeraża. Oglądnąłem kilka materiałów i nie dowiedziałem się skąd czerpią te rewelacje, takie lanie wody.

http://www.youtube.com/user/niezaleznatelewizja/videos

20. Dzihados

Dzihados UFC
    Light Heavyweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    14,373
    Zdobyte Lajki:
    17,971
    Punkty:
    2,790
    Occupation:
    https://www.youtube.com/watch?v=ANPsHKpti48
    Miasto:
    Września to stolica, reszta okolica!
    Home Page:
    Najbardziej denerwuje mnie w tego typu materialach, w jakiej konwencji sa zrobione. Tego sie nie da ogladac bez usmieszka. Zalewanie iloscia informacji, "faktow" nie do sprawdzenia, a nawet jesli do sprawdzenia to nie jednoznacznych, rozpoczynanie nowego watku, bez ukonczenia poprzedniego, nastepny watek zwykle nie ma zwiazku z poprzednim, nie mozna uznac wszystkich tez "dokumentow" bo niektore sie wzajemnie wykluczaja (w szczegolnosci Dóniken, ktorym w podstawowce sie zaczytywalem), itp., itd.

Wrecz mozna by uznac ze to sami Kosmici, Iluminanci czy tam Reptilanie w taki sposob o sobie info puszczaja, zeby zdyskretowac jakiekolwiek proby dotarcia do spisku :)

Choc ten dreszczyk poznawania "mrocznej prawdy" chyba zawsze bedzie mnie kusil by obejrzec kolejny dokument, ech kabarety sie skonczyly, to cos trza dla rozrywki ogladac :)

A na powazniej: film o Disneyu, mnie, jako rodzica zaniepokoil. Pomijam tu chaotyczny montaz czy patetycznego narreatora, ale te bajki... Moge porownac Disneya z Jacksonem. Obydwu cos sie zarzuca, ale muza Jacksona (hmmm, choc nigdy nie analizowalem tekstow, fakt) jest po prostu dobra. Natomiast to co zobaczylem, w tych bajkach...

Z drugiej strony ostatnio puscilem na yt corce "Mydlo lubi zabawe" Fasolek... W dzisiejszych czasach - nie do pomyslenia...

EDIT: to taki offtop, ale postarajcie sie znalezc na yt piosenke dla dzieci "Na Jagody" w ktorej przewijaja sie zdjecia jagod, lasu... Niby wymarzone, zeby male dziecko sluchalo, a nie wpatrywalo sie w ekran. Dobrze, ze chwile zostalem by pobawic sie z corka... Niektorych zdrowo po*** (z kompa nie moge teraz tego znalezc, a z MediaPC to wynik z pierwszej piatki byl)

EDIT: znalazlem, 47 sekunda, potem cyklicznie na "my jestesmy czarne jagodki"

https://www.youtube.com/watch?v=tR6JyhMQiPg

Share This Page