Nowy rywal Shoguna na UFC 128 [spoiler]

aaron22

Brutaal
Heavyweight
w związku z kontuzja Rashada, to Jones ma dostać title-shota w półciężkiej

czy to już pewne?

szkoda Rashada - cholernie go lubię - tak długo czekał na tę walkę

ale z drugiej strony, bardzo ciekawa walka sie szykuje

Dziejo

Oplot Challenge
Light Heavyweight
gdy usłyszałem jak Joe Rogan wypowiadał te słowa, wykonałem podobny ruch do Jonesa Xd

GLF

KSW
Heavyweight
Przypominam, że w regulaminie wciąż widnieje punkt:

21. Zakaz spojlerów obowiązuje przez 24 godziny. Jeśli gala jest np. w sobotę to w poniedziałek rano jedziemy juz z tematem bez żadnych ograniczeń.

Proponuję zmianę tematu.

aaron22

Brutaal
Heavyweight
kontuzja Rashada pozwala mu gładko przeskoczyć super wysoką poprzeczkę, którą tworzą Machida, Couture, Silva, Rampage

a po tym co dzis pokazał, zaczynam wierzyć, że on może tę szansę wykorzystać...

Miedziak

BAMMA
Welterweight
Temat dużo sugeruje. Może zmiana na "Rashad kontuzjowany, nie będzie walczył z Shogunem"?

Jestem bardzo ciekawy tej walki, zwłaszcza, że jest tyle niewiadomych. Shogun dawno nie walczył, wraca po kontuzji. Ciągle mam przed oczami jego męczarnię z Colemanem i braki wydolnościowe, oby tak nie było tym razem.

Z drugiej strony jest niesamowity talent Jon Jones. Chłopak posiada potencjał, aby być królem LHW i HW (patrząc na to jaki jest wielki jak na tą wagę w wieku niespełna 24 lat nie mam wątpliwości, że z czasem pójdzie wyżej). Myślałem, że zanim wrzucą go na najgłębsze wody dostanie jeszcze jedną walkę. Na pewno nie będzie to spacerek, zwłaszcza, że Shogun to podobnej klasy talent - w 24 roku życia (czyli jako rówieśnik Jonesa) był po zwycięstwie w Pride GP po kolei odprawiając Overeema, Lil Noga i Aronę. W tamtych czasach były to topowe nazwiska, zwłaszcza Lil Nog i Arona.

Uważam, że największym młodym talentem jest i tak Jose Aldo - jest tylko rok starszy od Jonesa i już prawie wyczyścił swoją kategorię wagową. Jednakże Bones ma szansę na wyczyn porównywalnej klasy, jeśli wygra z Shogunem i obroni jeszcze w tym roku tytuł przeciwko np. Rashadowi.