Nowość w IHS - Iso Whey 100%

Szady

MMARocks
Cohones
premiera-iso-whey.jpg


Iso Whey 100%
2000 g​

IHS Technology wprowadza na rynek Izolat Białka Serwatki, ISO WHEY 2000g.

Iron Horse Iso Whey jest najwyższej jakości produktem zawierającym wszystkie bioaktywne frakcje białek serwatkowych beta-laktoglobuliny, alfa-laktoalbuminy, glikomakropeptydy, immunoglobuliny oraz laktoferynę.

Iron Horse Iso Whey jest produkowany wyłącznie z najwyższej jakości izolatu białek serwatkowych pozyskanych metodą mikro i ultrafiltracji w niskich temperaturach, dzięki temu wszystkie frakcje białek serwatkowych zawarte w produkcie są niezdenaturowane i posiadają właściwości bioaktywne.

Iron Horse Iso Whey charakteryzuje się wysoką zawartością kwasu glutaminowego oraz aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach węglowych (BCAA), przy zawartości węglowodanów bliskiej zeru. Iron Horse 100% Iso Whey jest przeznaczony dla wszystkich sportowców pragnących uzupełnić swą dietę w szybko przyswajane białka pochodzące z izolatu serwatki mleka krowiego. Iron Horse 100% Iso Whey nadaje się do stosowania zwłaszcza w fazie rozbudowy suchej masy mięśniowej oraz na etapie wysokobiałkowej diety redukcyjnej.

Tabela wartości:

iso_whey-tabela.png
 
Pytanie do IHS:
Dodajecie moze do takich produktow jakies substancje ulatwiajace trawienie. Ostatnio przestawilem sie na produkt USN z jakas tam specjalna substanjca ulatwiajaca trawienie i w porownaniu do wczesniejszego bialka roznica jest kolosalna.
 
Cena jest istotna, ale sama zawartość wygląda pro. Izolat po treningu najlepszy, ale jak wyjedziecie poza 200pln, to zbyt może być średni.

@Pat Bateman co do enzymów często się je dodaje, żeby zamaskować słabe białko, które się źle trawi i powoduje problemy żołądkowe. Co prawda Dymatize i Sci-Tec go używają, ale warto o tym pamiętać.
 
@Pat Bateman
Jednak dostałem odpowiedź szybciej. :)
Jest dystrybutor w UK, produkty IHS-u można kupić w Vitamin Shopach - w Irlandii w wszystkich, a w Anglii w wybranych. Dostępne są też w wielu innych sklepach, które sprzedają suplementy.
 
Back
Top