Nowa wypalanka "Różala"

Pietagoras

PRIDE FC
Heavyweight
Marcin "Różal"Różalski dorobił się na głowie ciekawej "wypalanki" na znak protestu przeciw wykorzystywaniu zwierząt. Zobacz film:

 
Nie chciało mi się pisać o tym, ale jak już zrobiłeś temat.
Głupota w internecie nigdy mnie nie przestanie zadziwiać. Niestety przeczytałem komentarze i takiego rakowiska jak Ci ludzie na profilu Różala to dawno nie widziałem. Jacyś fanatyczni weganie, obrońcy praw zwierząt i typowe półgłówki, których jara coś, na co nigdy by się nie odważyli.
W skrócie. Różal robi z siebie debila, a ludzie mu przyklaskują. Nie dziwie się, że dogaduje się on tak d0brze z Jurasem, bo jeden jak i drugi mówi o prawilności, a oboje są jebanymi hipokrytami, a jak się jest jebanym hipokrytą, to należy zamknąć japę i przestać obrażać innych ludzi/proponować im solówki.
Elko.
 
Najlepszy jest ten komentarz:
269 to numer wypalony na ciele jednego z cielaków urodzonego na fermie mlecznej w Izraelu. Jego los był przesądzony - został przeznaczony do zabicia na mięso. Na szczęście, krótko przed tym został uratowany. W 2012 roku aktywiści pro-zwierzęcy na znak solidarności ze wszystkimi zwierzętami wykorzystywanymi przez ludzi, dali wypalić sobie na ciałach liczbę 269, dokładnie tak jak znaczone są ciała zwierząt - metalowym prętem.pozdro i szacun

Myślałem,że autor wymyślił tę historyjkę w celach humorystycznych. Jednak opowieść o izraelskim cielaczku jest prawdziwa :joe:
 
Jedyne co mi się z tym kojarzy to znakowanie krów. OSP chyba też to ma, w sensie ma taką podkowę na ręce i ona jest wypukła i wygląda jak blizna.
Tak poza tym to zastanawia mnie jak wygląda kobieta Różala, czy też ma dziary na twarzy..
 
Halo, jest może na forum jakiś lekarz od głowy? Co zrobi Różal, jak mu zabraknie miejsca na te wszystkie dziary i wypalanki?
 
ja-pierdole-ale-patologia-pl-ffffff
 
Halo, jest może na forum jakiś lekarz od głowy? Co zrobi Różal, jak mu zabraknie miejsca na te wszystkie dziary i wypalanki?
bedzie sie dzirał kozim mlekiem,chociaz taki balass i twardziel to pewnie uzyje byczego nasienia
e:mialo być badass
 
Back
Top