Noże i broń biała

Miskatonic

UFC
Light Heavyweight
@Drzewo jakbyś chciał sobie zrobić prezent na Święto Niepodległości, to jest promocja na Cold Steel. Ma może i toporki do rzucania.

P.s. rzucałeś kiedyś saperką? Albo hawkami?
Mam wiatrówki, łuk, procę ale takiego czegoś jeszcze nie mam :mamed:

Drzewo

KSW
Middleweight
@Drzewo jakbyś chciał sobie zrobić prezent na Święto Niepodległości, to jest promocja na Cold Steel. Ma może i toporki do rzucania.

P.s. rzucałeś kiedyś saperką? Albo hawkami?
O, dzięki, coś sobie zamówię na Mikołaja :suchykarol:

Rzucałem starą saperką ale była tak rozjebana że potrafiła się złożyć w locie :mjsmile:

Drzewo

KSW
Middleweight
Mam wiatrówki, łuk, procę ale takiego czegoś jeszcze nie mam :mamed:

Już sobie to wyobrażam, stary Anrzej skradajacy się przez las z dmuchawką żeby jakąś młodą dziewczynę ustrzelić w dupę :lesnarhappy:

Dzihados

UFC
Middleweight
Cohones
MMARocks
Z ciekawostek to kupiłem QuadSharp od Lanskiego, taką breloczkową "podostrzałkę" i muszę powiedzieć że jestem pozytywnie zaskoczony. Szybko można doprowadzić ostrze do stanu używalności - oczywiście nic nie równa się wypieszczeniem innymi metodami.

QSHARP.png

Ma miejsca na różnego rodzaju ostrza, od filetowców do siekiery, generalnie polecam, na takie coś zawsze miejsce w plecaku/kieszeni się znajdzie.

AKK

BAMMA
Flyweight
Kierowcom polecam zaopatrzyć się w bagnet z epoki napoleońskiej trzymany na widoku nad deska rozdzielczą. W czasie kiedy jakiś przychlast sie do was zesra to lekko uchyla się szybę i można postraszyć chłopa takim bagnetem, a nawet wykonać skuteczne pchnięcia, samemu będąc osłoniętym.

Miskatonic

UFC
Light Heavyweight
Kierowcom polecam zaopatrzyć się w bagnet z epoki napoleońskiej trzymany na widoku nad deska rozdzielczą. W czasie kiedy jakiś przychlast sie do was zesra to lekko uchyla się szybę i można postraszyć chłopa takim bagnetem, a nawet wykonać skuteczne pchnięcia, samemu będąc osłoniętym.
taki? zamawiam!

1674821106300.png