Nikita Krylov (WTF?)

Co z tego, że nimi walczył skoro przegrał? Zobacz jakich ogórów on ma w rekordzie, bo nie wiem czy debiutant jest gorszy od zawodników z ujemnymi bilansami.
 
Tak czytam o tym ogórze i pewnie zostane zlinczowany za pytanie, ale na ile lepszy jest wg. Was Omielańczuk? Oczywiście trzymam za niego kciuki mocno, ale mnie to martwi.






Nikita a Daniel to różnica jak stąd na księżyc. Bez porównania.
 
przegral po wyrownanych walkach a ten ogor mial samych amatorow ogladlem jego przed ostatnia walke na m1 z jakim niemcem co mial rekord 5-0 krylov wygral pod koniec rundy zmeczony jak cholera ale ten niemiec tez byl jakis podejrzany i jego rekord.druga rzecz to trzeba porownac tez palaleia i guelmino .mysle ze bez kontuzji lepszy zawodnikiem jest australijczyk od austriaka i nie powinien damian miec z nim problemu
 
mnie ciakawia kursy na walke Damiela mogly bybyc jak na walke krylova palalei 1.4-2.9:-)
 
Omielańczuk przegrał z Gluhovem i Olivią ale to były jego 2 i 3 walka w karierze, 4 lata temu. Teraz zapewne jest DUŻO lepszym zawodnikiem niż wtedy.
 
Krylov powinien teraz dostać za karę Pata Barrego. Natomiast Sao Paleli juz dostal kare w postacie zakontraktowania walki z Markiem Huntem ;-)
 
Krylov powinien teraz dostać za karę Pata Barrego.




Krylova juz nie zobaczymy w UFC.




Natomiast Sao Paleli juz dostal kare w postacie zakontraktowania walki z Markiem Huntem ;-)


:-)
 
Pomylilem sie, to Patt dostal Sao Paleili. I slusznie, Patt musi go znokautowac. Krylov juz zwolniony, czy wciaz na kontrakcie? Krylov vs Rozal na KSW ;-) a powazniej - jesli go nie zwolnili i wciaz walczy, to moga go dac dla Grabowskiego na pozarcie w debiucie. Bo wierze ze Damian tam sie znajdzie.
 
Gonzaga to hardkrowy przeciwnik dla Damiana, wysoki poziom. Wolalbym zeby w pierwszej walce dostal kogos takiego jak dostal Daniel.
 
Jeśli Gonzaga dla Damiana, to nie w październiku, jeśli dostałby ewentualną szansę. Wikipedia twierdzi, że Gabriel ma już walkę na ten czas, co więcej - zdążył wygrać:



lwzk.jpg
 
wiesz, ale Damian nie zawalczy w UFC w tym roku. Ma 2 walki w Europie i potem będzie dopiero rozmawiać.
 
Damian stąpa po cieńkim lodzie, mam nadzieję że wygra te walki i się dostanie do UFC, przegrana może pokrzyżować mu plany.
 
Back
Top