Nieoficjalny trailer gali KSW 18

Frost coś mi poczte zablokowało i nie mogę czytać wiadomości bo jakis tam transfer przekroczyłem :)



wyślij to co wysłałeś po mailu "...z podkładem" na [email protected] założyłem teraz specjalnie :P
 
ok, te wyrywki sa z poprzednich trailerow ksw



Edit: Nie kumasz o co mi chodzi. Dla mnie Twoj trailer to remix trailerow KSW - bo inaczej tego nazwac nie potrafie. Nie wykorzystujesz potencjalu zywiolowosci komentarzy Jurasa i ogolnie skrawkow walk z internetu, ktore w Twoim materiale przysloniete sa przez gadanie w studiu z poprzednich trailerow
 
ok, a myślisz że gdybym miał dostęp do materiałów nagranych w studio to używałbym starych materiałów?? jestem tylko fanem, musze korzystac z tego co znajde w internecie.
 
@mr freakz



Super robota taki trailer powinni pokazywać panowie K&L bo mma to sport, a nie walki psów czy bitwa na "polach i piaskach armii"
 
&mrfreakz



Trafiłeś na główną moje gratulacje oby tak dalej z trailera na trailer widoczne postępy:)
 
Git robota. mając ograniczenie co do materiałów stworzyłeś naprawdę kozacki trailer. Twórz dalej, a może kiedyś ktoś "ważny" z naszych rodzimych federacji ogarnie, że taki ktoś się marnuje amatorsko:)
 
@Kukul24 fajnie ze tak uważasz :)



@TwardyB dzięki :) fajnie by było jakby mnie ktoś zauważył :P
 
Back
Top