dżejson
BAMMA Welterweight
Może to jakiś temat tabu, ale ostatnio zauważyłem że ten portal stał się strasznie toksyczny.
Ciągle tylko wypierdalaj , spierdalaj , wynocha. Ja wiem, że to tylko internet ale nie można grzecznej i kulturalniej bez wyzwisk.
Ja na przykład nikogo nie wyzywam i konkretnie pisze na dany temat w każdym dziale bez jakiegoś pitu pitu i wyzywania odbiorców. Stąd między innymi moja sława bo dbam o wiele wątków szczególnie działy Civil Warowe.
Naprawdę dziś można narzekać na tyle grup społecznych/ u mnie nr 1 influ które przez to zniszczyły ogromnie FF w Polsce- zabrały miejsca Sebkom/
To po co jeszcze między sobą toczyć wojny? Post na przemyślenie
Żyjmy w zgodzie. Po co po ciężkim dniu, pracy i innych zajęciach jeszcze toksycznie wyzywać się w internecie. Tym bardziej że wiele osób zna się tylko przez zdjęcia swoich rąk i nigdy nie widziało twarzy drugiej osoby.
Ciągle tylko wypierdalaj , spierdalaj , wynocha. Ja wiem, że to tylko internet ale nie można grzecznej i kulturalniej bez wyzwisk.
Ja na przykład nikogo nie wyzywam i konkretnie pisze na dany temat w każdym dziale bez jakiegoś pitu pitu i wyzywania odbiorców. Stąd między innymi moja sława bo dbam o wiele wątków szczególnie działy Civil Warowe.
Naprawdę dziś można narzekać na tyle grup społecznych/ u mnie nr 1 influ które przez to zniszczyły ogromnie FF w Polsce- zabrały miejsca Sebkom/
To po co jeszcze między sobą toczyć wojny? Post na przemyślenie
Żyjmy w zgodzie. Po co po ciężkim dniu, pracy i innych zajęciach jeszcze toksycznie wyzywać się w internecie. Tym bardziej że wiele osób zna się tylko przez zdjęcia swoich rąk i nigdy nie widziało twarzy drugiej osoby.



