Nie ma kur..a lipy!

Born2kill

UFC
Heavyweight
Nie obrażaj, bo to świadczy o Tobie i chcąc obrazić kogoś, tym bardziej na/poprzez forum to Ty zachowujesz sie jak leszcz. Nie wiem co tam wypisywałeś wcześniej, ale widziałem negatywne komentarze na ten temat. Moim skromnym zdaniem jak na społeczność internetową przesadziłeś i powinna być tu reprymenda.Co do filmu, to ma być sparing?To jest po prostu walka na treningu. Taka forma "sparowania" też wiele ucząca, ale przy jawnej przewadze z którejś stron ten słabszy jedyne co trenuje to wytrzymałość i gardę, a nie ma sensu nawet porównywać stójki Wanda a Werduma.
 

dinn

Shark Fights
Welterweight
Co za lamer zamieścił tą parodie MMA?Jednak Werdum to prawdziwy PRO wie jak przyjmować ciosy całym ciałem. SZACUN KOLO.
 

belmondo

BAMMA
Bantamweight
Fabricio bardzo słabo. Wand po swojemu ale Werdum raz, że bez techniki, dwa bez chęci - tylko garda i czekanie na przetrwanie, więc Silva mógł sobie poużywacbtw egzekutor piszesz w takim tonie jakbyś udostępniał własne, prywatne nagrania albo odkryłeś dopiero YT i cieszysz się cennym znaleziskiem
 

Anonymous

NoLife FC
Egzekutor mysał,że błyśnie nowym tematem :-)Gościu nagrabiłeś sobie tymi swoimi śmiesznymi listami i teraz nie licz na szacunek na forum. ja tam Cie zlewam. Co do filmu, tak jak pisałem wyżej - Werdum niestety dość słabo, co pokazuje jak słaby jest ...Ali :-)
 

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
Ty się płotka lepiej swoim treningiem pochwal!Zabawne jest to jak Werdum wali cepy na oślep :D Staje jakby miał zaraz na twarz polecieć i puszcza wiatrakami jak nasze narodowe pośmiewisko :DEDIT: Nasz forumowy Sensei jest jak Steven Segal :D Legenda sportu! Mimo że nigdy nie walczył i nic nie wiemy o jego umiejętnościach, on wie wszystko o nas! :D I jeśli mówi że jesteśmy leszcze, to ja mu kur... wierzę! :D
 

belmondo

BAMMA
Bantamweight
mam to w ch**uodnoszę się do użytkowników z szacunkiem lub neutralnie i tego samego spodziewam się od innych
 

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
kaczka sorry, ale możesz uważać się nawet za boga, a jak nasz sensei mówi żeś leszcz to jesteś leszcz :D
 

Matiatus

Brutaal
Bantamweight
Werdum strasznie słabo, nie mam pytań do tego sparingu. Te leszcze to chyba było w formie żartu a jak nie to ch**owe zagranie :-)
 

Kruul

Jungle Fight
Heavyweight
Myślałem że Egzekutor chwali się swoim treningiem a tu taki wałek :-)
 

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
Matiatus - Cokolwiek Egzekutor napisze w jego mniemaniu owszem może i jest żartem ale naszpikowanym jadem, więc mimo że sobie żartuje to nie z nami ale z nas bo siebie uważa za guru a nas po prostu za leszczy bo nigdy na macie nie byliśmy w przeciwieństwie do niego.
 

tsatsiki

WSOF
Bantamweight
łap egzekutor! zasłużyłeś!NEWMUSIC+copy.jpg
akurat był wakat po tym jak logan zakończył kariere na tym forum!
 
Top