Nick Diaz

Keylock

Bellator
Lightweight
122_Nick_Diaz_vs_Carlos_Condit_large_large.jpg

Bolt

KSW
Featherweight
Ja proponuję zmianę na "Diaz Bros". Wtedy mógłbym wkleić :

Ops, już wkleiłem :(

W zasadzie to lubię oglądać ich walki, ale strasznie mnie drażnią. Chyba sobie wrogów na forum zrobiłem :(

Bolt

KSW
Featherweight
No dobra, Diazy są potrzebne, choć dalej ich nie lubię i jeśli ktoś w temacie o Chaelu z wyznawców Diaza wrzuci po raz kolejny Andersona wbijającego kolano w jego klatę to znowu Thomsona wrzucę :D

ninja149

Brutaal
Super Heavyweight
To jest oficialny temato Nicku Diazie? to tak może trochę więcej informacji by się przydało.

Może by tak założyć osobny dział na Cohones dla zawodników? Zrobiłem o Machidzie, jest Jon Jones jest Sonnen, teraz jeszcze Diaz. Co administracja myśli o tym pomyśle?

Bolt

KSW
Featherweight
O, tej koszulki u Chaela nie widziałem, także z hejtera Diazów zaczynam ich po prostu nie lubić.

Born2kill

UFC
Heavyweight
Szkoda tylko, że ta Gogoplata praktycznie za poddanie nie może być uznana, bo walki "nie było"...

Może zawodnicy powinni więcej jarać, a nie stosować innego rodzaju doping. Mielibyśmy więcej tej poezji zamiast fizyczności ;-)

terek80

Brutaal
Lightweight
Po cichu mialem nadzeje ze bedzie Shiavello, moze na nastepnej gali razrm z Vandersem duet?)

saerx

Oplot Challenge
Middleweight
Smieszne dla mnie sa oburzenia co niektorych… Prawda jest taka ze jak ktos jest prawdziwym sportowcem (obojetne czy MMA czy kolarstwo etc..) to jezeli jest czysty nigdy narzekac na kontrole antydopingowe nie bedzie