Nick Diaz vs BJ Penn oficjalnie

pwn

Jungle Fight
Light Heavyweight
Nie czaje Danki, najpierw pieprzy że Nick nie dopełnia obowiązków kontraktu, nie zjawia się na konferencjach itp, po czym robi zajebisty krok " w przod " i wbija Diaza na walke z Pennem. A może to Diaz jednak stwierdził, że nie ma szans z GSP i odpuscil sobie poprzez wlasnie niedopełnianie kontraktu ?
 

herrflick

M-1 Global
Heavyweight
Dlaczego ''w przod'' ? Diaz sam zaprzepascil mozliwosc walki o pas wiec zaden inny krok nie moze byc krokiem do przodu :)Dostanie Penna a potem w zaleznosci od wyniku i widzimisie Dany bedzie znow ''in the mix'' lub dostanie walke o mistrzostwo.Ja sie jaram tym zestawieniem. :-)
 

dinn

Shark Fights
Welterweight
Tak szybko. WTF. Zamias postraszyć go zwolnieniem z UFC, żeby chłopak nabrał trochę ogłady.Ale fajnie, że walczy. Oby tym razem nic nie spierdolił.Teraz GSP mógłby puścić jakiś trash talk, że Nick boi się z nim walczyć itp:-)
 

Born2kill

UFC
Heavyweight
Bardzo dziwne jak dla mnie. Skoro nie wywiązywał się z kontraktu dostaje kolejnę szansę, i to taką...w takim terminie...chyba jest coś o czym my wszyscy nie wiemy, a mamy się domyślać. Wojna może być jeszcze większa i ciekawsza, ale nie o to mi chodzi. Chciałbym by Dana szczerze się wypowiedział, ale nawet jak coś będzie na rzeczy to pewnie zwykłe zamydlenie oczu, a nie fakt czemu tak się ostatecznie stało.EDIT: Jedynym argumentem dla mnie jest fakt, że doszli do tego, że jednak w UFC trzeba na titleshot zasłużyć walką, nie popularnością w innej organizacji, Ali dostanie Lesnara, Diaz najpierw Penna(a Condit na titleshota w sumie już zasłużył walcząc w UFC). Tylko, że jeśli tak by było to niezłą porażką i błędem było wogle uświadamianie fanów, że walka GSP vs Diaz się odbędzie i takie wycofanie troche amatorskie by było...
 

Przemek

PRIDE FC
Heavyweight
Tu chodzi tez o dobro gali , szkoda z punktu marketingowego brak Diaza na tej gali.Diaz dostał nauczke bo nie zarobi juz tyle za walke ,za walke o wiekszym rozgłosie i oczywiscie o pas.Swoją drogą ciekawe co z BJ jak wygra-UFC raczej nie jest zainteresowane 3 pojedynkiem z GSP
 

pwn

Jungle Fight
Light Heavyweight
@herrflick


Pisałem to "w przód" ironicznie;-) walka będzie konkret,ale nie rozumiem poprostu z punktu "potencjalnego klienta" posuniecia Danki.


Czekam na jakiś wywiad wyjasniajacy ta sprawę.. O ile takowy będzie.
 

Perfumiarz

KSW
Lightweight
bardzo dobra decyzja Danuty, obaj są w treningu, obaj są chętni i gotowi walczyć. Diaz dowiódł, że nie można na nim polegać, gdy ma promować main event, może w przypadku walki jednej z wielu(!) jego obecność nie będzie istotna.
 

Born2kill

UFC
Heavyweight
Wycofanie kogoś z pojedynku i danie go na tej samej karcie to trochę dziwne...ukaranie;) choć karą jest cała ta niedorzeczna sytuacja i brak walki o pas. Tylko z tego wszystkiego to ja już nie wiem komu wierzyć... skoro słowa Dany trzeba traktować z przymrużeniem oka jeśli chodzi o ich prawdziwość...Może będziemy mieli powtórkę z rozrywki, wygra GSP, wejdzie Diaz i padnie "Where's my title shot, homie?Are You scared?" i jazda jak po pewnym Strikeforce ;)))
 

stasinek34

KSW
Heavyweight
@B2k


Największą karą już jest to, że nie zawalczy o pas i ominie go wysoka wypłata. Diaz dał dupy i został zdegradowany do pojedynku niższej rangi. Szukasz jakiś podtekstów? Może znajdziesz i przyznam Ci wtedy rację.
 

HeLLRaiseRR666

Bellator
Lightweight
Dana to człowiek zagadka :-)images
 
Top