Nick Diaz petycja

koper

Maximum FC
Bantamweight
Masa ludzi podpisała, nie trzeba być obywatelem, ani mieszkać w USA. Do wypełnienia jest kilka pól: imię, nazwisko, adres e-mail, w miejsce "zip code" wystarczy wpisać np. "Warsaw, Poland" . Potem klika się w SIGN NOW. Następnie wystarczy wejść na swoją pocztę i kliknąć w link potwierdzający.

https://petitions.whitehouse.gov/petition/lift-nsac-ban-mma-fighter-nick-diaz

Może zabraknąć 15 tysięcy podpisów do 16 października, co nam zależy. Poświęcenie pięciu minut, żeby pomóc Diazowi to żadne wyrzeczenie. Ja podpisałem, choć nie pochwalam niektórych zachowań tego wariota.

Bądźcie ludźmi, wklejajcie link na Facebooku, Twitterze, Naszej Klasie czy gdzie się da. JEST REALNA SZANSA, ŻE COŚ TO ZMIENI ALE TRZEBA TROCHĘ PRZYSPIESZYĆ ZBIERANIE PODPISÓW.
 
Qrwa - jakbym wiedział, że nie będąc obywatelem USA można się podpisać to pierwszego dnia już bym to zrobił. Dzięki za info, obowiązek fanowski został spełniony. #freeNickDiaz
 
dla mnie to wszystko bardzo podejrzane, szło mega do 50koła po czym zaczęła twittować Cher i inne cuda, a vote'y poszły... w dół. :)
 
dla mnie to wszystko bardzo podejrzane, szło mega do 50koła po czym zaczęła twittować Cher i inne cuda, a vote'y poszły... w dół. :)

Może wycinają po weryfikacji głosujących spoza USA ? Myślę że docisną temat na czas
 
Tym bardziej, że w tekście petycji napisano, że członkowie NSAC w swej decyzji kierowali się wyłącznie personalnym uprzedzeniem do Diaza, oraz stosowania przez niego leczniczej marihuany. Będą musieli udowodnić obiektywność i zasadność werdyktu. Po przegranej w sądzie z Wandem jest to dla nich kolejny cios.
 
Dodatkowo będzie to dla nich spory prztyczek w nos. Może następnym razem ta blondi z komisji zastanowi się dwa razy, zanim zacznie żądać takich wyroków.
 
To nie Polska, więc tych 100000 podpisów nie zmielą w niszczarce ;)
Wcześniej nie wiedziałem nawet, że Diaz miał papiery na lecznicze zioło, nie wiedziałem też, że tylko druga, możliwie że lewa, próbka dała wynik pozytywny. Przy takich argumentach szansa na dowalenie NSAC jest spora
 
Hahaha, dobra akcja :D Szkoda, że dopiero widzę, ale i tak bym to zrobił w tej słusznej sprawie. Tymczasem zsolidaryzuję się dziś z paroma przedmówcami ;)
 
Z pewnością przejrzą dokumenty i zapytają członków komisji o co biega z tym zawieszeniem. Zapytają też Diaza i jego prawnika. Nawet jeżeli nie będą chcieli wpływać bezpośrednio na werdykt NSAC, to samej komisji będzie raczej ciężko obronić zarzut, że zrobili to zwyczajnie po złośliwości. A to jest amunicja, jaka przyda się Nickowi w sądzie. Więc tak i tak jakiś pożytek z tej petycji będzie.
 
Potrafi ktoś ocenić szanse na zmianę tego wyroku?
Prawnikiem nie jestem, ale jak się słucha wiadomości z USA to można być przekonanym o częściowo skróconej karze. Zbyt medialne się to zrobiło. Na całkowite zawieszenie kary nie ma szans, ale tak rok/dwa to góra. Pewnie jakieś prace społeczne w dodatku, bo to popularna forma w kwestii karania gwiazd muzyki, sportu, filmu. Większość z nich wykupuje te prace wpłacając kasę na cele charytatywne + sąd.
 
Back
Top