Newsy MMA Userów

„Zaczynając od turnieju # ACA123 w Moskwie, wprowadzamy premię w wysokości 50 tysięcy dolarów za„ Występ wieczoru ”, która zostanie wypłacona jednemu zawodnikowi. Te same bonusy w wysokości 5 tysięcy dolarów otrzymają, jak poprzednio, zawodnicy na długoterminowym kontrakcie na wczesne zakończenie bitwy z akcją techniczną (KO, TKO, poddanie). ”
 
GSP obchodzi dzisiaj 40 urodziny :bayan:
https___specials-images.forbesimg.com_dam_imageserve_871061292_0x0.jpg_fit=scale.jpg
 
  • Like
Reactions: J.K
Obstawiam Jewtuszkę bo to koleżka, a drugi ...może Drwal bo walczył z Materlą
Jak rozumieć walki ikon KSW w EFM? To świadczy o mocnej pozycji KSW czy słabej? Z Parke był zawsze problemy ( patrz ostatnie zbijanie wagi z Gamrotem) a Kornik, którego bardzo szanuje już chyba jest poza latami świetności. Może to żadna strata dla KSW a może się myle.
 
Dziadek z fightsportu znowu zbanowany przez KSW XD XD To się najeździł chyba na trzy gale XD


Na niego w chuj ludzi narzeka. Gosc dla klikow zrobi wszystko. Ktos mowil, ze jak go widzi to sie boi rozmawiac prywatnie bo typ podchodzi i wyjmuje kamere i wszystko nagrywa xD Tak samo zawodnikow nagrywa jak schodza po porazce do szatni. Dziwny typ.
 
a mnie śmieszy, że KSW nigdy nie podaje (nawet w kuluarach), nawet szacunkowo... ale zawsze pieprzą, że jest rekord PPV i niszczą wszystkich :DC:
A jak by podali ze sprzedali 500 PPV jak zrobiło to fame to też byś to łyknął?
 
Back
Top