Newsy MMA Userów

http://www.grapplerinfo.pl/kogo-chc...urnieju-sapateiro-invitational-w-amsterdamie/ Strona grapplerinfo.pl prowadzi głosowanie na zawodników, którzy pojadą na zawody w Amsterdamie. Dwóch z największą ilością głosów wygrywa. Obecnie na szczycie, z największą szansą na wyjazd są sportowcy czynnie walczący także w MMA - Daniel Skibiński oraz Dominik Chmiel. Ja zagłosowałam na Skibę z prostej przyczyny - turniej jest w październiku a Oskara wolę jednak zobaczyć wtedy na UFC i dać szansę na sukces komuś innemu. Na kogo Wy oddalibyscie głos? :) Sonda trwa do 9.08 :)
 
Nowa książka wychodzi o MMA(UFC) od kulis, niestety po portugalsku. Jej autorem jest Marcelo Alonso, komentator UFC dla kanału Combate Sports. Przedstawia ponad 100 niepublikowanych historii zakulisowych począwszy od 1992r, a nawet i wcześniej, albowiem także zawiera informacje o przeradzaniu się głównie Vale Tudo w MMA. Co ciekawe w książce są także grafiki komiksowe 25 postaci związanych z UFC: http://sportv.globo.com/site/combat...s-de-100-casos-curiosos-de-lendas-do-mma.html
32a87ce5b3.jpg
 
Rose nie jest jakimś wyzwaniem dla Asi. Może skończy przed ją nawet czasem. Dobrze, oby sporo nie musiała się namęczyć i niech zgarnie pokaźny czek.
Kochamy Szefowa!!
 
Ciekawe jak poustawiają tą kartę i czy ta walka będzie drugim co-mainem (tak jak na 205).
 
Back
Top