Nazwa dla Bloga MMA - Pomocy!

  • Thread starter Mariusz Olkiewicz
  • Start date
Jest to serwer na próbę, jeśli dojdzie do tego, że będzie zbyt przeciążony i nie będzie wyrabiał to pomyślę o jego płatnej wersji albo krajowym płatnym solidnym hostingu. Mam nadzieję mieć takie problemy...:-)
 
Siemka,jak tam sprawa z Blogoplata.pl ?
Ciekawi mnie to,czuję się troszkę dalekim wujkiem ;)
 
Blogoplata rusza w wersji facebookowej, nie mam umiejętności i czasu żeby teraz stworzyć Blogoplatę.pl ale na pewno ona powstanie, póki co postaram się Was zainteresować Blogiem na najpopularniejszym portalu społecznościowym...wpisy będą się pojawiać nieregularnie bo nic na siłę pisać nie będę ale postaram abyście o Mnie nie zapomnieli.



W wolnych chwilach między wpisami będę wrzucał zdjęcia, filmiki i inne multimedia które za pewne zainteresują fanów MMA i innych sportów walki, oczywiście to Wy jesteście inspiracją wieć z pewnością trafią tam złote strzały z Naszego kochanego Cohones.



Zapraszam -> https://www.facebook.com/BlogoplataMMABlog
 
Nie nie, chce aby blog był ściśle związany z Cohones więc będą się pojawiać fotki z działu "Kobiety", co lepsze filmiki i grafiki ze "Skóry" i na pewno dzieła Naszych trailerotwórców oraz inne multimedia godne uwagi w Moim mniemaniu. Z pewnością zdarzy się tak, że czyjś post będzie dokładnie odzwierciedlał Moje zdanie na ten temat i będę prosił o zgode na udostępnienie go na FB ale nie zamierzam zalewać Was gównem
 
Back
Top