Wywiad Nawet trenerowi nie mówiłem o swojej chorobie - Tomasz Nowicki o walce z depresją

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
"Psychotropy, elektrowstrząsy i psychiatryk" - Tomasz Nowicki po wygranej walce na gali Złotów Boxing Night.

 
Ale wiesz ze depresja to normalna jednostka chorobowa, taka fizyczna nie wymysl smutnych ludzi? A ze wiekszosc wymysla sobie piekna wymowke to nie znaczy ze depresja to strasznie kijowa choroba...
Wiem, ale to nie jest piekło na ziemi
 
Uwierz mi, że jest, głodne, torturowane dzieci chcą dalej żyć i wstają i coś robią, w prawdziwej depresji nie wstajesz z łóżka, nie wyjdziesz na własne podwórko choćbyś miał bańkę na koncie

:siara: Tak, pobite, przypalane wrzątkiem dzieci idą i coś robią…. Jeżeli leżenie w łóżku jest dla ciebie „piekłem na ziemi” i jest gorsze od najgorszego bólu fizycznego i bycia napierdalanym to nie mamy o czym gadać.
 
Last edited:
Nie zachorujesz, nie zrozumiesz. Nie porównuje tu i współczuję tak samo torturowanym dzieciom jak i ludziom w prawdziwej depresji, nie jakimś udawanym gównie

Tak się składa ze miałem deprechę i nigdy bym nie nazwał tego piekłem bo prawdziwe cierpienie to jest właśnie na przykład to o czym pisałem. Auschwitz czy coś a nie brak sensu życia :DC:
 
Last edited:
Tak się składa ze miałem deprechę i nigdy bym nie nazwał tego piekłem bo prawdziwe cierpienie to jest właśnie na przykład to o czym pisałem. Auschwitz czy coś a nie brak sensu życia :DC:

deprechę to ja miałem jak mnie rzuciła dziewczyna w ósmej klasie

skoro miałeś depresję i tak lekceważąco się o niej wypowiadasz to ciekawe przez co przechodziłeś
byłeś hospitalizowany? ciąłeś się? skakałeś z okna? nie jadłeś nic przez wiele dni albo wpierdalałeś niemożliwe ilości?
nie byłeś w stanie wyjść z domu do pracy? wstawałeś z wyra tylko, żeby się odlać lub wysrać a nie myłeś się przez tydzień?
wjebałeś się w długi? etc etc
 
deprechę to ja miałem jak mnie rzuciła dziewczyna w ósmej klasie

Pskoro miałeś depresję i tak lekceważąco się o niej wypowiadasz to ciekawe przez co przechodziłeś
byłeś hospitalizowany? ciąłeś się? skakałeś z okna? nie jadłeś nic przez wiele dni albo wpierdalałeś niemożliwe ilości?
nie byłeś w stanie wyjść z domu do pracy? wstawałeś z wyra tylko, żeby się odlać lub wysrać a nie myłeś się przez tydzień?
wjebałeś się w długi? etc etc
Tak :jarolaugh:
 
deprechę to ja miałem jak mnie rzuciła dziewczyna w ósmej klasie

skoro miałeś depresję i tak lekceważąco się o niej wypowiadasz to ciekawe przez co przechodziłeś
byłeś hospitalizowany? ciąłeś się? skakałeś z okna? nie jadłeś nic przez wiele dni albo wpierdalałeś niemożliwe ilości?
nie byłeś w stanie wyjść z domu do pracy? wstawałeś z wyra tylko, żeby się odlać lub wysrać a nie myłeś się przez tydzień?
wjebałeś się w długi? etc etc

Ale się zesralicie… Tak kurwa, miałem okres że tylko leżałem w łóżku i płakałem… . Psychiatrzy, psycholodzy, prochy (i tak wiadomo że to chuja daje). Nawracało to potem kilka razy i tak naprawdę nigdy nie będę już normalnym, szczęśliwym człowiekiem przez zmarnowane lata młodości i wiem co to zjebane życie i depresja.


I dalej nie myśle że to kurwa piekło na ziemi. Piekło na ziemi masz w Auschwitz, albo jak cię obdzierają ze skóry, albo kartel narkotykowy ci obcina twarz maczetą, a ty ciągle żyjesz… . Ja nie wiem kurde czy rozmawiam tu z facetami czy kurwa Julkami z cukierkowym życiem?
 
Last edited:
Ale się zesralicie… Tak kurwa, miałem okres że tylko leżałem w łóżku i płakałem… . Psychiatrzy, psycholodzy, prochy (i tak wiadomo że to chuja daje). Nawracało to potem kilka razy i tak naprawdę nigdy nie będę już normalnym, szczęśliwym człowiekiem przez zmarnowane lata młodości i wiem co to zjebane życie i depresja.


I dalej nie myśle że to kurwa piekło na ziemi. Piekło na ziemi masz w Auschwitz, albo jak cię obdzierają ze skóry, albo kartel narkotykowy ci obcina twarz maczetą, a ty ciągle żyjesz… . Ja nie wiem kurde czy rozmawiam tu z facetami czy kurwa Julkami z cukierkowym życiem?
Tyle ze to tak nie dziala.

Idac ta logika to polak w auszwic nie mogl powiedziec ze ma zle bo przeciez mogl byc zydem w auszwic, to dopiero pieklo na ziemi!

No kurwa, tak to mozna sie licytowac do usranej smierci. Jeden bedzie przezywac ze mu chomik umarl i bedzie tydzien chodzic struty gdzie innemu urwie palca a trzeci w tym czasie straci obie nogi.

Kazdy ma swoje cierpienie i na swoj sposob je odczuwa.

I prosze nie zazdroscic Julkom dobrego zycia :nono:
 
Back
Top