Nauczyciel fizyki w turnieju UFC

Yagiel

UFC
Featherweight
Salma Hayek raz jeszcze wystąpi w komedii u boku Kevina Jamesa. Para zagrała w "Dużych dzieciach", a teraz pojawi się na planie filmu o MMA (mieszanych sztukach walki).


James wcieli się w postać nauczyciela fizyki, którego szkołę czekają drastyczne cięcia budżetowe. Aby ocalić posadę swojego przyjaciela i uwielbiany przez uczniów program muzyczny, bohater decyduje się zostać wojownikiem mieszanych sztuk walk i wziąć udział w turnieju organizowanym przez UFC.


Projekt nie ma jeszcze tytułu. Zdjęcia planowane są na przyszły rok. Scenariusz przygotowuje Allan Loeb. Jedną z gwiazd MMA może być Bas Rutten.


http://www.filmweb.pl/news/Salma+Hayek+w+komedii+MMA+z+gwiazd%C4%85+%22Du%C5%BCych+dzieci%22-68156


omg :D
 
Bez sensu Salma Hayek + UFC, kto to będzie oglądał :D


1235048006_salma_hayek_boobs.gif



elev.gif
 
James wcieli się w postać nauczyciela fizyki, którego szkołę czekają drastyczne cięcia budżetowe. Aby ocalić posadę swojego przyjaciela i uwielbiany przez uczniów program muzyczny, bohater decyduje się zostać wojownikiem mieszanych sztuk walk i wziąć udział w turnieju organizowanym przez UFC.

No nieźle :]
 
Takie cycki to nic powalającego w dzisiejszych czasach, zależy jakby bez stanika wyglądały. Choć to gwiazda, więc na pewno i tak jest dobrze. Za to jej figura i wogle uroda to już coś nadzwyczajnego, choć nie wiem jak jest obecnie;)
Może to być komedia, o ile śmiechu z MMA nie zrobią...
Swoją drogą widział ktoś film...nie Borat...no...Bruno, z tym co Borata i Aliego G grał. Pominę tematykę filmu, bo to chora produkcja, ale na końcu była "akcja" w klatce. Ciekaw jestem czy ta publika tam zgromadzona wiedziała co się święci:) Jesli tak to gratuluje im wczucia sie w role, mimo, ze to statysci. Jesli nie wiedzieli to nie dziwie sie, ze wyladowalo tam wiecej przedmiotow z publiki anizeli kiedykolwiek widzialem w jakimkolwiek ringu czy klatce, a nawet wrestlingowym ringu, gdzie to było calkiem możliwe;)
 
Born2kill - Za tą scenę planuję gdzieś pod koniec roku 2012 porwać Cohena (Bliżej znanego jako: Ali G, Borat i Gej) by nakręcić z jego udziałem wyjątkowo widowiskowy i ubogi w efekty specjalne film z gatunku snuff. Co prawda na razie plan mam w przygotowaniu ale jeśli są chetni do pomocy to zapraszam na www.zdychajcohenzdychaj.com, choć strona obecnie nie działa bo ktoś uznał że nawołuje do nienawiści i przemocy (Nie bardzo wiem czym), dlatego szukamy nowego serwera za granicą by móc ją postawić na nogi i doprowadzić cały projekt do końca!
 
chyba mi wywalilo posta, w skrocie mowiac napisalem, ze akurat Aliego G, filmy i gdy goscil rozne osoby lubilem, mialem dosc niezly brecht;) Borat to juz inna bajka, a Bruno to tymbardziej przesada. Choc tez byl to tak skrajny wizerunek geja, ze mial sprawiac smiech, bo chyba geje nie sa az tak przesadzeni?Nie wiem, bo nie znam zadnego (chyba:D)
 
Back
Top