Nasze miejscówki - UFC Kraków

@kiras jakbyś opuścił coś to bym pomyślał nad tą wycieczką, tylko demotywuje mnie podróż 10 h i przesiadka.

W sumie do Łodzi jak debiutowałem KSW to było 7h i 3 przesadki, ale wiadomix - debiut :D Nawet na dworcu całą noc się siedział ^^

Tutaj nie ma tego jebnięcia, ale pojechałbym jak dobra cena :D
masz bezpośrednie 11h ze swojego Szczecinka, dlaczego kłamiesz? zresztą połączenia do Krakowa są sympatyczne.

nakupujesz rurek z biedry żeby kosteczke podtrzymać i dzida!!!
 
hahaha wiedziałem,że będzie o kosteczce @baju !!! pamiętliwy jak @Mr. Cloud w zakładach !! HAHAHHAHA
Bartuś,może Ty się wybierzesz luju ?
 
cały czas czekam na sesję zdjęciową Tomek, Adrian miał się chwalić!!!
Też czekam ! ale może będzie okazja zobaczyć jak się na żywo prezentuje ;) najgłupsze w tym jest to ,że pewnie jest bardziej wychlastany odemnie bo Kiruś nic ze sobą nie robi od paru miesięcy.Może jak mi ktoś spuści wpierdol to dostane motywacji do robienia czegoś z powrotem.
 
Też czekam ! ale może będzie okazja zobaczyć jak się na żywo prezentuje ;) najgłupsze w tym jest to ,że pewnie jest bardziej wychlastany odemnie bo Kiruś nic ze sobą nie robi od paru miesięcy.Może jak mi ktoś spuści wpierdol to dostane motywacji do robienia czegoś z powrotem.
<spuszczam Ci wpierdol>
 
A dlaczego zakładacie, że mają mnie bić na trybunach?

Może i bezpośrednio jest pociąg, ale i tak 11 kapci to za długo.
 
Trybuny,knajpa czy ulica - co to za różnica !? LUZUJ MAHONIU KAŻDY PODŚMIECHUJKI PRZECA ROBI
 
A dlaczego zakładacie, że mają mnie bić na trybunach?

Może i bezpośrednio jest pociąg, ale i tak 11 kapci to za długo.
NO WIADOMO, BO TO KURWA NIE KSW TYLKO JAKIEŚ TA UFC.

Ja od siebie mam pociąg nocny, 12 godzin jadę. Sam. A praktycznie nie podróżuję nigdzie. Dopiero na miejscu poznaję ludzi z forum. No ale traktuję to jako wielką przygodę i jadę. Można? Jak widać :)
 
Teraz napiszę z kulturą, bo widzę, że moderator zadziałał. Ten *Cenzura* nigdzie nie ma zamiaru jechać, trolluje, a Wy to łykacie jak młode pelikany. ;)
 
Back
Top