Nastula przejdzie na emeryturę ?

elson

Maximum FC
Light Heavyweight
oglądałem dziś na TVN24 "Fakty po faktach" - gościem był Paweł Nastula startujący w najbliższych wyborach z listy PSL - z rozmowy wynikło ,że ma ochotę przejść już na emeryturę. Uzależnione to będzie pewnie tym czy dostanie się do sejmu.



"- Moja przygoda z wielkim sportem właśnie się kończy i przechodzę na emeryturę. Dostałem propozycję, żeby wziąć udział w wyborach, pod dłuższym zastanowieniu powiedziałem, że można spróbować - ujawnił natomiast Paweł Nastula."



Ciekawie by było zobaczyć posła RP walczącego w klatce







http://www.tvn24.pl/12690,1710079,0,1,lubimy-walczyc-a-polityka-to-jest-ring,wiadomosc.html
 
Z PSL to mu może być ciężko. Trzeba by zapytać Sonnena czy na polskiej wsi mają telewizory i komputery bo jak nie to Nastek nie będzie wystarczająco rozpoznawalny i bez blokad dróg z widłami w ręku się nie obędzie.



Ale nie ma co. Nastek chłopem :)
 
Szkoda ze bierze sie za polityke, tak naprawde po co mu to potrzebne, mieslismy w polityce juz gwiazdy muzki ( wokalista budki suflera ) gwiazdy big bradera ( jakis ta sebastian ) poco Nastula w tym rynsztoku ma sie kąpać??
 
Jak to po co? 12 000 zł miesięcznie nie śmierdzi... A tak poważnie to zawsze bardzo lubiłem Nastulę i mam nadzieję, że zajmie się szkoleniem młodych zawodników a nie pałętaniem się po Wiejskiej z tymi wszystkimi inteligentami od siedmiu boleści.
 
Rozumiem, że po wejściu do sejmu starałby się o legalizację walk w klatkach w Polsce. Limit upustu krwi 3 litry itp, bo chyba nie interesuje go gospodarka, rolnictwo itp sprawy, a bynajmniej nie zna się na nich zbyt dobrze. Tak to jest w tym kraju, że za bycie znanym się często trafia do Sejmu, ale już lepszy złoty Olimpijczyk niż uczestnik BigBrothera...



Tak czy siak, do bycia lekarzem kształcisz się dużo czasu, do bycia władzą i sprawowania najważniejszych funkcji w Państwie wystarczy zaistnieć w mediach i zdobyć głosy, jakie to wszystko po****dolone jest :)



PS: Nastek, oby to była ściema i powalczysz jeszcze, tyle lat czekania na walki z emocjami jak za czasów Pride...
 
Kosecki jeszcze był były pilkarz w sejmie.. To tak na margonesie kolejny co nic nie zrobił



Shogun do szkolenia nie potrzebny jest stołek w sejmie.. Polityka równa sie $$$$







przepraszam ze to tutaj ale chyba pasuje



 
@Born2kill widzę, że masz takie same zdanie co ja. Posłowie powinni zdawać trudne egzaminy z ekonomii, prawa itp. zanim dostaną się do sejmu bo później wychodzi na to, że ci ludzie o niczym nie mają pojęcia i nawet nie wiedzą do końca za czym podnoszą rękę jak już łaskawie raczą pojawić się w pracy.
 
ja pragne kulturalnej polityki, bo co spoglądam w tivi widze wsciekłe psy szczekające na siebie i wsciskające tłuszczy nowy program.
 
Dobrze by było jakby wykonywali swoje zawody, a tą funkcję sprawowali społecznie, ileż byśmy zaoszczędzili (argument, że zarabiają dużo, żeby byli nieprzekupni dawno upadł, tym bardziej, że jeśli masz dużo chcesz więcej i nie potrafią nawet utożsamić się z większością społeczeństwa, które ich wybrało). Wtedy wyszłoby komu zależy na dobrym prowadzeniu tego państwa. Szkoda gadać na ten rzeczny temat.
 
@ufff


Czy też właśnie oglądałeś Polsat News?


Dobrze, że są pocieszające rzeczy na tym świecie, jak medal Polski w LŚ i nie musimy się martwić tymi cwelami z wiejskiej
 
panowie - rozumiem, że znacie co najmniej po kilkunastu posłów, żeby takimi wyrokami ferować? ;)
 
@pst

panowie - rozumiem, że znacie co najmniej po kilkunastu posłów, żeby takimi wyrokami ferować? ;)


Nie drogi kolego nie musimy ich znać wystarczy, że ich pooglądamy w TV.
 
@Shogun - to naprawdę przykro. Bo to co pokazuje TV niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Podobnie było na początku z MMA przecież.
 
@pst nie chcę wchodzić z Tobą w polemikę ale jaki poziom prezentuje większość tych ludzi to ja widzę. Oni nie mają pojęcia o prostych rzeczach o ich kulturze już nie wspomnę. Ok mogę się zgodzić, że są porządni posłowie, senatorowie ale to jednak jest mały odsetek. Większość ludzi idzie tam po łatwą i dużą kasę. Trochę dostaną z diet resztę machlojki i jest się bogatym. Tylko proszę nie mów mi, że w Polsce tak nie jest na porządku dziennym bo doprowadzisz mnie do śmierci z powodu nadmiaru śmiechu.



Zresztą taki kraj jak nim rządzą ludzie - to mówi samo za siebie. Zastanów się ile nam brakuje do francuzów, niemców, czy nawet hiszpanów. Wszyscy pieprzą jak to chcą działać dla Polski z dobrego serca oczywiście a liczy się tylko kasa.



Dowód żeby nie było, że jestem gołosłowny:
 
Większość z których ludzi? Jeżeli parlamentarzystów to serdecznie proszę o 281 przypadków rażącej niekompetencji/nieuczciwości. Najlepiej popartej dowodami lub przynajmniej publikacjami z prasy :)



Regularnie w tv widzisz 40-50 polityków. Żeby wejść do tv muszą mieć odpowiednią pozycję (władzę) albo odpowiednią bezczelność



Ja nie chcę mówić, że większość polityków w Polsce to uczciwi ludzie. Mogę powiedzieć, że większość tych, których poznałem jest godna zaufania. Gdyby nie ich pomoc w staraniach o organizację dużej międzynarodowej imprezy sportowej, bylibyśmy w czarnej d... i nic by się w temacie nie działo.



Nie lubię tego stereotypu, stworzonego przez na spółkę przez Fakt i Super Express, specjalistów od trzymania kredensów i pobić kiełbasą krakowską ;)
 
pst, to mi wystarcza jedno posiedzenie sejmu, gdzie zamiast kompletu jest kilkanaście osób i już masz ponad 300 przykładów,(a to jeden dzień kadencji rządu) a obecni biegają po miejscach innych przyciskając za nich przyciski, to powinno być karane tak jak podpis pod dokumentem za kogoś...ale przecież posłowie mają immunitet, więc są Outlawsami ;)



A mi patrząc na to jest po prostu wstyd.



Mam rozumieć, że zrobili to za darmo i nie uszczkną żadnego zysku, że się przyczynili do tych starań :)



Jakbym miał kierować się tymi tytułami i w nie wierzyć to już dawno bym do sejmu wparował z karabinem i byście o mnie usłyszeli ;))) a nawet tego szajsu nie czytam.



Temat rzeka, a każdy może mieć swoje poglądy, tyle, że to nie to forum:)
 
Tak á propos Polsatu News:


http://media2.pl/media/80936-brutalny-atak-sluchaczy-radia-maryja-na-polsat-news.html
 
Born2kill



pst, to mi wystarcza jedno posiedzenie sejmu, gdzie zamiast kompletu jest kilkanaście osób i już masz ponad 300 przykładów,(a to jeden dzień kadencji rządu) a obecni biegają po miejscach innych przyciskając za nich przyciski, to powinno być karane tak jak podpis pod dokumentem za kogoś...ale przecież posłowie mają immunitet, więc są Outlawsami ;)


Jeżeli masz dowód na to, że ktoś naciskał cudzy przycisk w PL - pokaż. W historii były pojedyncze przypadki, dzisiaj u nas generalnie takich sytuacji nie ma.



Co do obecności na posiedzeniu - tak funkcjonuje Sejm. W tym czasie, kiedy kamery transmitują informację ministra w jakiejś sprawie na sali siedzą tylko zainteresowani, reszta pracuje w konkretnych komisjach. Fizycznie nie mogliby się rozdwoić. Tym bardziej, że specjalista z prawa podatkowego nie zrozumie tematyki sportowej, a gość, który zna się na rolnictwie nie zrozumie nic z informacji o funkcjonowaniu służb specjalnych.



Ja wiem, że puste miejsca na sali obrad to jest ładny obrazek i nagłówki krzyczą: nieroby! Do sprawdzenia jak jest w rzeczywistości proponuję wejść na http://sejmometr.pl/poslowie/statystyki i posegregować posłów wg. procenta nieobecności. Zdziwieni, że tak dużo z 0%? Zdziwieni, że przytłaczająca większość ma mniej niż 10% nieobecności?



Sry, że ciągnę temat, ale bardzo nie lubię tego stereotypu :)
 
A mi się wydawało, że posłowie już kilkanaście lat nam udawadniają, że tacy są i nic tu nie zmieniło. Ponadto, TV nie ma tu nic do rzeczy...


PS: z tymi statystykami też jest naciągane. Dobrze wiemy, że są popularne praktyki w stylu "podpisz i wyjdź"...
 
Stasinek43



z tymi statystykami też jest naciągane. Dobrze wiemy, że są popularne praktyki w stylu "podpisz i wyjdź"...


Masz na to twarde dowody? Ostatnio była jedna afera w związku z tym. Dziennikarz (swoją drogą ten sam od gejów i lesbijek posła Węgrzyna) czaił się po komisjach przez miesiąc. W ciągu tego miesiąca udało mu się znaleźć tylko jedną (i do tego mocno naciąganą) taką sytuację. Trochę mało jak na powszechne zjawisko, nie?
 
@pst



Powiem krótko - POLEMIKA Z TOBĄ NIE MA ŻADNEGO SENSU.



Pozdrów Rychów, Zdzichów, Zbychów i BEZ ODBIORU.
 
Back
Top