Następna walka Conora

W sumie to chuj wie. Niby powinien zawalczyć w piórkowej bo ten pas zdobył rok temu i nie przystępował do obrony ani razu, ale z drugiej strony w lekkiej jest spora kolejka... Może Conor w piórkowej w obronie, a w lekkiej starcie nurma vs ferguson i zwycięzca wtedy walczy z Królem i chuj.
Prawda jest taka, że on sam sobie zdecyduję co robić i z kim walczyć w następnej walce.
giphy.gif
 
W sumie to chuj wie. Niby powinien zawalczyć w piórkowej bo ten pas zdobył rok temu i nie przystępował do obrony ani razu, ale z drugiej strony w lekkiej jest spora kolejka... Może Conor w piórkowej w obronie, a w lekkiej starcie nurma vs ferguson i zwycięzca wtedy walczy z Królem i chuj.
Prawda jest taka, że on sam sobie zdecyduję co robić i z kim walczyć w następnej walce.
giphy.gif
Nie wystarczy, że jesteś fanem ksw?
 
Born i tak się nie stawi, a ja chętnie.Będziemy rozkręcać inby na mój koszt.
W UFC z Conorem każdy by chciał zawalczyć ;) Kurwa, fajnie byłoby mieć tą okazję pojechania po angielsku prosto w jego ryj :D
A w walce z nim dłużej by się chyba wytrwało nie robiąc nic niż dając mu okazję do skontrowania tego co się samemu robi :D

A co do tematu...albo broni pas 145lbs w ciągu max 3 miesięcy albo go oddaje, a bronić będzie lekkiego w ciągu pół roku max. O pas 170lbs raczej nie powinien teraz walczyć, bo walkę Woodleya z Thompsonem należałoby jeszcze rozwiązać ostatecznie. Choć z ich dwójki czuję, że ciekawiej by było widzieć Thompson vs McGregor niż z Tyronem, który pewnie byłby kolejny raz szukającym nokautu w stójce...a jeśli już mam kogoś faktycznie widzącego szansę na wygraną z Conorem w stójce oglądać to kogoś o warunkach i skillach Thomppsona. Tyron mógłby ustrzelić, ale powinien jednak walczyć inaczej, ale "powinien", a "rzeczywistość" to jednak różnica ;)
 
Back
Top