Największa skandalistka Top model Zula Walkowiak stanie na bokserskim ringu!

kokos80

Brutaal
Super Heavyweight
zula-walkowiak-734e387cd1c4cf6f9b69706583e976e9dba97bfe.jpg








Jak podaje "Fakt" już 19 listopada w Kaliszu Zula zmierzy się z mistrzynią Polski w Kick Boxingu Kingą Kycią z klubu "Ziętek Team". Zula będzie walczyć przed Marcinem Najmana i mistrzem olimpijskim Wojciechem Bartnikiem, którzy stoczą pojedynek o tytuł zawodowego mistrza świata w kick boxingu.
 
kokos80, fakt, najman, poziom absurdu rozpierdalajający całą galaktykę...







:-)
 
Kokos, często twoje posty coś wnoszą, mimo że są głupie jak ..., ale ten "artykuł" był po prostu zupełnie niepotrzebny. Kogo z ludzi siedzących na tym forum interesuje ta gwiazdka? Nie licząc ciebie pewnie nikogo, więc zastanów się następnym razem czy ktoś będzie chciał się na dany temat czegoś dowiedzieć.
 
To było wiadome, że tylko kokos może takie artykuły zamieszczać.







Hehe, a najlepsze w tym wszystkim to, że jeżeli Najman z Bartnikiem zawalczą, stawką będzie jakiś tam tytuł pseudomistrza świata i Najman cudem wygra, to już widzę jak jego ego urośnie po tym "sukcesie"- będzie tytułował się mistrzem świata :-)



I w dodatku na kilka minut kokos stronę zepsuł tym artykułem :)
 
Ludzie blagam, nie nazywajcie trzech linijek tekstu z dupy wziętego artykułem.
 
Jak wyżej. Najman vs. Bartnik o zawodowy tytuł mistrza świata w k-b? Ja wiem, że mistrzów świata jak ludzi w Chinach (no, może trochę mniej...), ale bez przesady...
 
Ale kokosa nie obchodzi to, że gdzieś indziej może coś wrzucić. Dla niego chyba ważne jest to, aby wstawić odrębny temat, no i oczywiście wkurzyć tym ludzi.
 
ale to nie zart. to sie odbedzie. bedzie walczyc modelka, bedzie Najman o MŚ. co w tym wkurzajacego?
 
zawsze mozna pomyslec ze po takim 'artykule' dostaniecie na poprawe humoru ten wywaid 70cio minutowy z ksw ;]
 
wiem, ze jest to wkurzujace dla nie ktorych, ale to nie moja wina, ze takie cos sie odbywa. ja tylko dalem tutaj info o tym.
 
To zrozum wreszcie i NIE DAWAJ takich info tutaj, ja pierdolę robisz to specjalnie czy jesteś debilem ?
 
Kaczka nie pisz tego "zamykam" bo to wprowadza ludzi w błąd. Nie jesteś tu modem, więc nie pisz w sposób sprawiający wrażenie, że nim jesteś. Co niby zamykasz, skoro temat jest cały czas otwarty? Możesz mi to wytłumaczyć, bo ja nie do końca rozumiem, może po prostu nie wiem o co chodzi :D
 
Po prostu jak ten genialny redaktor zakłada jakiś kolejny zjebany temat, nie dodajcie żadnych postów. On ma satysfakcję, że odpisujecie i się wkurwiacie.
 
Tylko mi się wydaje, że ostatnio użytkownicy za bardzo się tu rządzą i chcą decydować kto co może pisać, kogo banować itp. Po to są działy na forum, żeby każdy mógł sobie wybierać co chce czytać. Jak jest w złym dziale to jeb do kosza i ostrzeżenie. Jak Cię nie interesują tematy kokosa to w nie nie wchodź. Proste. Bardziej szkodliwe od niego są te osoby, które się ciągle prują ile kto ma postów, i że zamiast zakładać nowy temat powinien napisać do innego albo gratulacje po zmienie koloru nicka. Kurwa! Kogo obchodzi ile kto ma postów? To powód do dumy? Chyba raczej do współczucia. Żyjcie prawdziwym życiem, a nie się spinacie w necie.
 
Abstrahując już od kokosa i od wiarygodności "Faktu", to jak to - Najman będzie walczył o "tytuł zawodowego mistrza świata"? :-)



@kaczka - to twoje zamykam jest dobre, hehe, tylko nie przedobrzyj:-)
 
kokos, ale to przecież jest forum o mma, z takim mega news'em powinieneś zgłosić do redakcji boxingnews, tam na pewno opublikują Cię na głównej:-)
 
Back
Top