Najpierw Pudzian a potem Nastula

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks

Zapraszam na krótki wywiad z przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego na gali KSW 13 czyli Yusuke Kawaguchim prosto od KSW:
Pochodzi z kraju uważanego za kolebkę MMA. Stoczył dwanaście walk z czego aż dziesięć wygrał. Teraz przyjeżdża do Polski na KSW 13, by zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim w jego drugiej walce. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Japończykiem Yusuke Kawaguchim, który na słowa Pudziana, że tanio skóry nie sprzeda odpowiada – rozszarpię go!

Jakie dajesz szanse Mariuszowi na wygranie walki siódmego maja?

Walka odbędzie się na jego podwórku, ale z tego co zobaczyłem w jego debiucie, muszę powiedzieć, że jego szanse na wygranie są bardzo małe. On cały czas jest nowicjuszem w świecie MMA, a ja mam dwanaście zawodowych pojedynków. Doświadczenie odegra dużą role w tym pojedynku. Co tutaj dużo mówić rozszarpię Pudziana. Po naszej walce cały świat się dowie, kto jest wojownikiem MMA, a kto dopiero chciałby nim zostać.

Jakie są najmocniejsze i najsłabsze strony stylu Pudzianowskiego? Czy Mariusz ma szansę na wielką karierę w MMA?

Siła to na pewno jego najmocniejsza broń. Najsłabsza strona to brak doświadczenia. Nie mam pojęcia jak radzi sobie w parterze, więc ciężko coś powiedzieć o jego umiejętnościach zapaśniczych. Na razie jest tylko znany w Polsce. MMA to sport walki, zawody Strongman to nie jest sport walki, więc ciężko przewidywać jak poradzi sobie w MMA, bo to zupełnie inna dziedzina.

Która walka była najtrudniejsza w twojej karierze?

To była ta w organizacji M-1. To moja jedyna porażka w karierze.

Byłeś kiedyś w Polsce? Wiesz coś o Polakach?

Nie, nigdy nie byłem w Polsce i dlatego jestem bardzo podekscytowany tym wyjazdem. Bardzo doceniam to, że Martin, promotor KSW, wybrał mnie do walki wieczoru, odwdzięczę się dając dobrą walkę. Przylecę do Polski i zniszczę Pudzianowskiego.

Których polskich zawodników cenisz najbardziej? Znasz jakichś osobiście?

Znam tylko Mameda Khalidov i Pawła Nastulę. Khalidov jest znakomity, ma dużą szansę by zostać już niedługo mistrzem Sengoku.

Chciałbyś się zmierzyć z Pawłem Nastulą?

Pewnie, po tym jak pokonam Mariusza pewnie będziecie wszyscy chcieli, żebym tutaj wrócił i wygrał z kolejną polską gwiazdą, prawda? (śmiech)
Rozmawiał Artur Przybysz z KSW

Najpierw Pudzian a potem Nastula

Lucash

Brutaal
Featherweight
Pudzian go nosem wciągnie. Kawaguchi nie ma żadnego skilla, a jego rywale, z którymi wygrywał to śmiech na sali.

Zaraza

Maximum FC
Super Heavyweight
dobrze ze Pudzian ma ’skilla’ i że jego przeciwnicy to nie smiech na sali

Tens

WSOF
Heavyweight
Na końcu wyglądają jak oddział Power Rangers
icon_wink.gif
Konkretny wywiad.

Lucash

Brutaal
Featherweight
Na horyzoncie Tim Sylvia, więc Pudzian wie co potrafi skoro się już zdecydował z nim na walkę.

kubekk

Jungle Fight
Lightweight
Chciałbym żeby ta walka trwała około 1 rundy wtedy byśmy się przekonali co pudzian potrafi.

serus

Brutaal
Light Heavyweight
Albo wydaje mu się, że wie. Oglądałem jego występ na Polsacie i spina się przy każdej okazji jakby miał renomę Ricksona...

Lucash

Brutaal
Featherweight
Raczej Najman się spinał a nie Pudzian. Byłem na wszystkich galach KSW na Torwarze i szczerze powiem, że takiej siły jaką zaprezentował Pudzian jeszcze nie widziałem, ale zweryfikują to Kawaguchi i Sylvia i wtedy będzie można mówić czy jest cwaniakiem czy nie.

kubekk

Jungle Fight
Lightweight
Według mnie Pudzian nie wie co robi decydując się na walkę z Sylvią.Jeśli go szybko nie sprowadzi do parteru ma przesrane.

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
Lucash nie ma co sie oszukiwac Pudzian to poczatkujacy w MMA, a sile to on prezentowal w Stongmenach co nie ma przelozenia na walke, Japonczyk ma racje ze ma wieksze doswiadczenie, no ale co trzeba czekac na walke wtedy sie przekonamy.
Pudzian ma sprowadzic Silve do parteru ?
icon_biggrin.gif

Tens

WSOF
Heavyweight
Jak Sylvia ma trafić do parteru to tylko po ciosie. Problem polega na tym, że Pudzianowski co sam przyznaje nie jest najlepszym bokserem. Czyste ko zafundował mu tylko bardzo mocno bijący były mistrz świata i złoty medalista olimpijski w boksie Ray Mercer, jeden z dwóch bokserów, który w drodze po złoto kończył wszystkich swoich rywali przed czasem! Wracając do Sylvi nawet jak trafiał do parteru po ciosie to potrafił się zazwyczaj odnaleźć i wrócić do stójki, a jak już go kończono to poddaniem.

Po Japończyku Pudzian przejedzie jak po Najmanie.

Perfumiarz

PRIDE FC
Lightweight
hmm ja tam będę konsekwentny. I znów postawię kasę przeciwko MP. Mam nadzieję, że zawodnik MMA zniszczy pozera od żelastwa.

obradovic

Oplot Challenge
Welterweight
nie no będzie najpierw: dawaj na ring dawaj na ring………………… później okrzyk polska górą, tanio skóry nie sprzedam po czym nastąpi słynny z pierwszej walki z najmanem atak na “koksa” i low kicki z pod budki z piwem

Barney13

Oplot Challenge
Featherweight
Ja tez mowie, ze z Silva bedzie ciężko, ale jak Pudzian wejdzie na pelnej kurwie to huj tam wie jak to sie skonczy.
Ja tam bede mu kibicowal i wcale mi sie nie wydaje, zeby cwaniakowal. Wiem jedank, ze zawsze znajda sie ci co beda narzekac.

Marco

Jungle Fight
Featherweight
Właśnie najgorsze co może zrobić Pudzian to “wjechać na pełnej kurwie”. Przed jego pierwszą walką uważałem, że jedyna szansa dla Najmana to właśnie dziki atak Pudziana od pierwszej sekundy, bo wtedy mógłby nadziać się na cios, ale widać trenerom udało się wyperswadować Pudzianowi, żeby zaczął spokojnie i były rezultaty. Tym razem miejmy nadziej, że będzie podobnie.

Tens

WSOF
Heavyweight
Marco, przecież Pudzian wjechał na pełnej tylko nie od 1 sekundy tylko trochę później. Przy takim ataku jest duża szansa, że Sylvia go skontruje, ale innego wyjścia chyba nie ma i Pudzian będzie musiał zaryzykować.

Lucash

Brutaal
Featherweight
A swoją drogą Kawaguchi z tekstem wyjechał jak Najman, że rozwali Pudziana bo on się nie zna na sztukach walki i tylko ciężary potrafi dźwigać. A podejrzewam, że dość szybko Pudzian przerobi go na sushi ;)

P

Paweł Kowalik

Guest
Przerażające jest to, że Pudzian w Najmana wjechał jak zaślepiony furią jełop. Jak sędzia przerwał walkę to Mariusz nie wiedział za bardzo co się stało. Miał szczęście, że walczył z gościem, którego myślenie i walka są zdecydowanie wśród słabszych stron. Zobaczymy z Kawaguchim jaki zrobił postęp w ostatnich miesiącach. Silvia to chyba obecnie zbyt wysokie progi.

ironical man

Legacy FC
Light Heavyweight
Silvia to za wysokie progi bo de facto nikt z nas nie ma pojęcia w jakiej dyspozycji jest Pudzianowski oraz jakimi narzędziami poza siłą dysponuje. Przecież nie oszukujmy się, że w swojej pierwszej walce musiał pokazać coś więcej poza tym co zrobił. Dopiero może po KSW będzie można coś więcej powiedzieć. Jeśli tylko nienaruszony wyjdzie z najbliższej walki to przy ostatniej (uśrednionej) dyspozycji jaką zaprezentował Silvia jakieś tam szansą będą. Tylko życzyć powodzenia, ale szkoda, że tak mało czasu będzie miał. Tak czy inaczej praktycznie nie ma zawodników, którzy zdecydowaliby się w trzeciej swojej walce podejmować się takiego wyzwania. Zazwyczaj pierwsze kilka, czasem kilkanaście walk w naszych realiach to jest zwyczajne nabijanie rekordu i potem wychodzi gość z bilansem 10-0 czy ileś tam do walki z jakimś solidnym średniakiem i czar pryska… Pudzianowski jednym krokiem chce pokonać kilka schodów bo to jedyna szansa żeby zaistnieć. Facet nie ma dwadzieścia lat tylko troszke więcej, tak więc albo się pobawi na całego i coś na tym ugra, albo za daleko nie zajdzie. Tak to widzę.
icon_wink.gif

Kropotkin

Oplot Challenge
Lightweight
Uważam, że zbyt dużo zółci spadło tutaj na Pudziana, ale rozumiem również niechęć do koksiarzy, którzy są zakałami sportu wogóle, zapominamy tylko, że właściwie sport zawodowy za wyjątkiem chyba badmintona i snookera praktycznie nie istnieje, i nie chodzi tu tylko o anaboliki.
Co do samej walki uważam, że nie może być w niej mowy o przegranej Pudziana, biorąc nawet pod uwagę uzasadnione uwagi odnośnie jego niezweryfikowanych umiejętności, nie widzę opcji dla wygranej Kawaguchiego… przemawia za tym czysta biznesowa logika, a weryfikację bedziemy mieli w Bostonie.

Tens

WSOF
Heavyweight
Ludzie, Sylvia, a nie Silva.

Gdzieś widziałem zakłady na walkę Pudzian- Kawaguchi. Kurs na Pudziana w granicach 1,20, a na skosa ponad 4.

kubekk

Jungle Fight
Lightweight
Kawaguchi nie jest żadnym zagrożeniem dla Pudziana.
W stójce lubi wymiany ma jakiś tam boks od czasu do czasu jebnie z kolanka albo low kickiem,jakieś tam obalenia i ground and pound.
Jego przeciwnikami to byli jacyś bywalcy miejskiej siłowni.Walczył głównie z Japończykami a on jest całkiem duży jak na nich więc dominował siłą.

A o to gwóźdź programu :)

Tens

WSOF
Heavyweight
Jaka organizacja taki mistrz. Waga ciężka w Deep to kabaret tylko jakoś mnie nie bawi.