Najman - Saleta 3

kwikster

Jungle Fight
Middleweight




Wykukane na konkurencji... jeśli Najman znów się skusi... to odgrzewamy kotleta po raz trzeci ;)
 
Niech mi dadzą walkę, a po pierwszej zobaczą, że moje walki przyciągną w przyszłości znacznie większą publikę niż te z najmanem ;)
 
Oby Saleta sie nie zgodził...
Niech ten cały cyrk z Najmanem w roli głównej sie skończy.
 
powiedział, że jak przegra to "zawiesi rękawice na kołku"



sam jest kurwa kołek a jedyne rękawice jakie powinien zakładać to te kuchenne, choć niewykluczone, że przegrałby z widelcem przez sub
 
Nawet jak Najman pójdzie na tak ciężko wypracowaną emeryturę sportową to i tak będzie promował Bazelaka z którym ma świetny kontakt i świetne warunki by zostać następcą El Testosterona
 
W pierwszej walce było śmiesznie, w drugiej jeszcze śmieszniej, w 3 boje się co będzie. Jednak mam nadzieję, że nic, a także tej walki nie będzie.
 
Na jednym z portali czytalem, że zaraz po wyjściu z klatki najmanowi towarzyszyły bardzo "ciepłe" słowa Mirka :)



Potem przeprowadzili z nim króciótki wywiad, w którym powiedział, że DEFINITYWNIE KOŃCZY KARIERĘ



Zawsze już po walkach mówił, ze to ona czuje się zwycięzcą, więc może rzeczywiście skończy?
 
http://boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=30101:najman-definitywnie-kocz-karier&catid=1:latest-news
 
najman po porazce z burmeika.jpg




najman-po_reensnw.JPG
 
nie no litości. Ile mozna. po wczoraj to on się nie powinien już nigdzie pokazywać publucznie a od miejsc gdzie się biją uciekać jak od burneiki
 
Kim jest ten Mieczysław Mikołajczyk i to całe "Mike Promotions"?



Google podpowiada, że może chodzić o tego pana. Typ z wywiadu to typowy Polak powracający do kraju z Ameryki w latach '90, a Mike Mieczysław Mikołajczyk to auto-komis w Oławie.
 
@ Droni ja nie wiem jaka by musiała być karta walk, żeby był tam najman i ludzie chcieliby to oglądać. w jakims wywiadzie po walce on powiedzial, że sie z ogórkami nie bije. Litości, nie chce obrazac czy to pudziana, salety czy burneiki ale pudzian i burneika w momencie walk z nim byli totalnymi laikami a saleta byl sciagany z emerytury dlatego tekst ze z ogorkami nie walczy był komiczny. jezeli jego 3 walka z saleta mialabyc walka wieczoru to jestem pewien, ze po wczoraj to by nie przeszło
 
Ja po 2 walce o tym mówiłem. Jesli to w końcu miałoby mieć sens to powinno być w temacie "Boks", nigdy więcej cyrku, że K-1...że MMA. Jednak po wczorajszym fakcie, że najman boksersko przegrał z pchającym ciosy kulturystą...
 
Gdy tylko zobaczyłem Salete w oktagonie, od razu wiedziałem co sie szykuje. Saleta jest spłukany i weźmie tą walkę. Ile to razy on mówił że więcej się na temat Najmana nie będzie wypowiadał. I co? Forsy brakuje i piekny przemysł znowu sie łapie szalupy ratunkowej- Najmana. Żałosne
 
Back
Top