Najman - Saleta 3

@Madzer



jeżeli to co wkleił GLF jest o tym Panu z wywiadu to nie taki wcale anonimowy zwłaszcza dla polskiej prokuratury.



niech robi tą gale z bokserami w dodatku ciekawe ile kasy wtopi nasz "polish-american"
 
nie no to taki żart był , w ogole "MIKE PROMOTIONS " ?? hahahah no prosze szkoda ,ze Pudzian nie ma Mario Promotion , a Janek John Promotion - Polacy ktorzy zwiali do stanów i zostali zarobasami bez odpowiedniej edukacji są dla mnie jedną z najgorszych grup społecznych jakie istnieją - biznesmeni z podwórka.
 
I co? Forsy brakuje i piekny przemysł znowu sie łapie szalupy ratunkowej- Najmana. Żałosne


Tyle że Najman nie pozostanie dłużny jak mu kasa też będzie się kończyła to weźmie tą walkę narazie niech pojedzie na wczasy za tą co zgarnoł ochłonie chwile i znowu zacznie się cyrk
 
Myślę, że nawet niedzielni kibice uznają to za przesadę i będzie dużo mniejsze zainteresowanie, niczym 10. edycja tańca z gwiazdami
 
Jeśli mowa tutaj o III walce to chyba tylko na zasadach boksu co osobiście byłoby najlepszym posunięciem z ich strony... nie wiem kto by to chciał oglądać, ale najważniejsze, że nie będzie dotyczyć mma.
 
Back
Top